Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Biały słoik maski Pantene Pro-V Miracles Molecular Hydration, złota nakrętka, niebieskie detale i perły Nutri na etykiecie.
4,9
Pantene Pro-V Miracles Molecular Hydration
maska do włosów, głęboko nawilżająca 300 ml
36,99 zł
100 ml = 12,33 zł
TYLKO ONLINE
Ohora hybrydowe naklejki Memory: 5 paznokci w koralowym różu, z białym marmurkiem, złotymi płatkami i perłą.
Ohora
hybryda w naklejkach Memory 30 szt.
69,99 zł
1 szt. = 2,33 zł
TYLKO ONLINE
E.l.f. Smoky Kohl Eyeliner, odcień French Roast, brązowa kredka w czarnej oprawie z przezroczystą nakrętką.
5,0
e.l.f. Smoky Kohl
kredka do oczu, French Roast 1 g
24,99 zł
100 g = 2499,00 zł
Bambino Dzieciaki lekki krem do buzi i ciała z pantenolem, biały słoik z dziećmi na zebrze, widok z góry.
4,9
Bambino Dzieciaki
krem do buzi i ciała, lekki, z pantenolem 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
Białe opakowanie Farmer's Snack z suszonymi owocami kaki, widok z przodu, z grafiką owoców i napisem 'Vegan'.
4,7
Farmer's Snack
owoce kaki, suszone, siarkowane 125 g
14,99 zł
100 g = 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżająca maska żelowa Lumene Nordic Hydra 72H w niebieskim słoiczku, z bąbelkami, widok z przodu.
Lumene Lähde Nordic Hydra
maseczka do twarzy, żelowa, nawilżająco-regenerująca 150 ml
109,99 zł
100 ml = 73,33 zł
TYLKO ONLINE
Matowa pomadka Pupa Petalips 016 Red Rose w srebrnej tubce, otwarta z widoczną czerwoną szminką i osobną zakrętką.
Pupa Milano Petalips
pomadka do ust, nr 016 Red Rose 3,5 g
89,99 zł
100 g = 2571,14 zł
NIVEA Caring Beauty Lip & Cheek Pink w opakowaniu, pomadka 3w1 z SPF 30, witaminą E i olejem migdałowym.
4,6
NIVEA Caring Beauty
pomadka do ust, 3w1, SPF 30, Pink 4,8 g
18,99 zł
100 g = 395,63 zł
Zestaw LEGO Minecraft The Nether Fight (21185) z figurkami Alex, szkieletem, złotym Hoglinem oraz netherową scenerią. Pudełko obok.
4,9
LEGO Minecraft
klocki, Bitwa na moście Netheru, 6+, 21266 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
Eveline Slim Extreme 4D Designer olejkowe serum wyszczuplające do masażu ciała, pomarańczowa butelka z białą pompką.
4,8
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Designer
serum olejkowe do masażu ciała, wyszczuplające 150 ml
29,99 zł
100 ml = 19,99 zł
BoboVita dyniowa, przecier warzywny od 4 miesiąca w szklanym słoiczku z dynią na zielonej etykiecie, przód.
5,0
BoboVita Pierwsza łyżeczka
danie w słoiczku, zupa Dyniowa, po 4 miesiącu 125 g
3,99 zł
100 g = 3,19 zł
TYLKO ONLINE
Abib Sedum Hyaluron Sunscreen SPF50+ w ciemnoszarej matowej tubce i białym pudełku. Nawilżający krem ochronny.
Abib Sedum Hyaluron
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50+ PA++++ 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
TYLKO ONLINE
Matujący korektor e.l.f. 16hr Camo Tan Neutral, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
e.l.f. Camo 16HR
korektor do twarzy, matujący, Tan Neutral 6 ml
39,99 zł
100 ml = 666,50 zł
Gerber Deserek Owocowy Makaron z Truskawkami, Jabłkami, Bananami i Twarożkiem, słoiczek po 8m, przód.
5,0
Gerber
deserek w słoiczku, Makaron z truskawkami, jabłkami, bananami i twarożkiem, po 8. m-cu życia 190 g
6,29 zł
100 g = 3,31 zł
TYLKO ONLINE
Close-up cienia Vamp! Wet&Dry 104 Deep Plum, metaliczny śliwkowy cień do powiek z logo w srebrnym owalnym opakowaniu.
Pupa Milano Vamp! Wet & Dry
cień do powiek, nr 104 Deep Plum 1,5 g
69,99 zł
100 g = 4666,00 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Revolution Re-loaded Affection, 15 brzoskwiniowo-brązowych, matowych i błyszczących odcieni.
Revolution Reloaded
paleta cieni do powiek, Affection 16,5 g
39,99 zł
100 g = 242,36 zł
DR Witt Koktail proteinowy wiśnia-ciasteczko, 20g białka. Czarny karton z wiśniami i czekoladą. Widok z przodu.
4,2
Dr Witt
koktajl wieloowocowy z białkiem grochu o smaku wiśniowo-czekoladowego ciastka 500 ml
9,49 zł
100 ml = 1,90 zł
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex, płynna szminka w kolorze nude z lateksowym połyskiem, otwarte, widoczny aplikator.
4,1
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex
pomadka do ust, w płynie, z kwasem hialuronowym i witaminą E, nr 150 Magnetic 6 ml
56,99 zł
100 ml = 949,83 zł
Bourjois Twist Up the Volume Balm Booster Mascara, trzy czarne opakowania, dwa z otwartymi szczoteczkami.
4,8
Bourjois Twist up the Volume Balm Booster
tusz do rzęs, pogrubiający, wydłużający, nr 003 Black 8 ml
59,99 zł
100 ml = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Beżowa gąbka do korektora e.l.f. Camo Concealer z podwójnymi szpiczastymi końcówkami, widok w opakowaniu.
e.l.f.
gąbka do korektora 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
MEGA!
Biała świeca zapachowa Dorota & Aroma Home, z dyniowymi wzorami, drewniana pokrywka. Zapach Dyniowej Słodkości.
Dorota & Aroma Home
świeca zapachowa, Dyniowe Ciasteczko 150 g
28,99 zł
100 g = 19,33 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
Fioletowy krem do twarzy NaturalME Nawilżający z kwasem hialuronowym w słoiku i pudełku.
NaturalME
krem do twarzy, nawilżający, z Kwasem Hialuronowym 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
AleBrowar Kombucha Zielona Sencha w zielonej butelce z białą etykietą, widok z przodu. Napój fermentowanej herbaty.
4,7
AleBrowar Kombucha
napój gazowany ze sfermentowanej herbaty, Zielona Sencha 330 ml
8,49 zł
100 ml = 2,57 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta złota kasetka AFFECT z wypiekanym różem Glow Bakery w odcieniu brudnego różu, widok z góry.
Affect x Ruda Maluje Glow Bakery
bronzer do twarzy, Soft Chocolate 3 g
79,99 zł
100 g = 2666,33 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone