Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Złoty, błyszczący czepek termiczny Turbo Effect w przezroczystym opakowaniu. Foliowy, do wzmocnienia zabiegów na włosy.
4,6
Ewa Schmitt
czepek do włosów, termiczny, Turbo Effect 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Zielone pudełko i butelka suplementu diety GET SLIM SHAPE Noblehealth, widoczne etykiety na kontrolę wagi.
4,9
Noble Health
suplement diety Get Slim Shape 30 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Czarny top damski Betti z bambusa na ramiączkach, na modelce. Widoczne napisy Marilyn i Naturalny Bambus.
Marilyn Betti
top damski, Black, rozm. 1/2 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO ONLINE
essence Disney The Little Mermaid bi-phase lip oil. Clear tube, pink and clear layers, gold accents, applicator.
Essence Disney The Little Mermaid
olejek do ust, dwufazowy, nr 02 Swim Towards Your Dreams 4 ml
12,49 zł
100 ml = 312,25 zł
Słoik deserku Gerber Jabłka z bananami i morelami, po 4 m-cu, z niebieską etykietą, widok z przodu.
5,0
Gerber
deserek w słoiczku, Jabłka z bananami i morelami, po 4. m-cu życia 125 g
4,79 zł
100 g = 3,83 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Dasique Juicy Dewy Cherry Soda, różowy, nawilżający, z widocznym logo. Ustawiony pionowo.
Dasique Juicy Dewy
błyszczyk - tint do ust, 07 Cherry Soda 3,5 g
54,99 zł
100 g = 1571,14 zł
Bausch + Lomb Softlens daily disposable contact lenses box, beige and blue, 30 soft lenses.
3,8
SofLens Daily Disposable
soczewki kontaktowe jednorazowe, dzienne, moc: -1,25 30 szt.
74,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
TYLKO ONLINE
DKNY Be Delicious Latte Vanilla 250ml body mist, złota butelka ze spiralnym wzorem, widok z przodu.
DKNY Be Delicious Latte Vanilla
mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml
69,99 zł
100 ml = 28,00 zł
Biały kabel USB-C do USB-C 2m, widok z przodu, z podłużnymi końcówkami i elastyczną izolacją.
4,1
Istarworld
kabel USB-C - USB-C, 2m, biały 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł
Isostar Power Tabs Cranberry Flavour, czarne cylindryczne opakowanie z żółtą zakrętką, frontowe ujęcie.
Isostar Hydrate&Perform
tabletki musujące do przygotowania napoju izotonicznego, Żurawina, suplement diety 10 szt.
26,49 zł
1 szt. = 2,65 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
Air Wick Essential Mist Diffuser Winter Punch & Spices, biały, z mgiełką i blaskiem, na tle z pomarańczami i korą cynamonu.
Air Wick Essential Mist
dyfuzor zapachowy, automatyczny, z wkładem i bateriami, Zimowy Poncz & Przyprawy 20 ml
49,99 zł
100 ml = 249,95 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana Bujairami Sugar Rush w koralowym pudełku i butelce z teksturą plastra miodu, widok z przodu.
Bujairami Sugar Rush
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
219,99 zł
100 ml = 219,99 zł
Front opakowania HiPP BIO Musli Banany-Jabłka-Śliwki z miską płatków, szopem i owocami. Dla niemowląt.
4,9
HiPP BIO
musli wielozbożowe, Banany, Jabłka, Śliwki, po 10. m-cu życia 200 g
14,99 zł
100 g = 7,50 zł
TYLKO ONLINE
Holika Holika CeraBarrier Emulsja Aktywna, biała butelka z niebieską pompką, widok z przodu, wzmocnienie bariery.
Holika Holika CeraBarrier
emulsja do twarzy, nawilżająca 150 ml
124,99 zł
100 ml = 83,33 zł
TYLKO ONLINE
Affect Make-Up Fixing Spray, czarna puszka z pionowymi liniami, z otwartą nakrętką, widok z przodu.
Affect
spray utrwalający makijaż, wodoodporny 150 ml
59,99 zł
100 ml = 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Serum Cos De BAHA z kwasem hialuronowym, butelka z pipetą i biało-niebieskie pudełko, widok z przodu.
Cos De BAHA H
serum do twarzy, nawilżające, z kwasem hialuronowym 30 ml
55,99 zł
100 ml = 186,63 zł
TYLKO ONLINE
Konturówka do ust Trouble Maker Yappa Pink, kremowa, opakowanie różowo-czerwone z logo, widok z przodu.
Trouble Maker Overdo It
konturówka do ust, kremowa, Yappa Pink 0,2 g
12,99 zł
100 g = 6495,00 zł
TYLKO ONLINE
Perfection Creamy Cat Treats Chicken: czarno-żółte pudełko z kotem, cztery żółte saszetki. 55% piersi kurczaka, bez zbóż.
Perfection
karma uzupełniająca dla kotów powyżej 3. miesiąca życia, Kremowy Przysmak, Kurczak 5 x 15 g
9,99 zł
100 g = 13,32 zł
Słoik HiPP Moje Śniadanko Musli owocowe z jogurtem, BIO, bez cukru, z jabłkiem i płatkami, widok z przodu.
4,9
HiPP BIO od pokoleń Moje Śniadanko
deserek w słoiczku, Musli owocowe z jogurtem, po 9. m-cu życia 160 g
5,79 zł
100 g = 3,62 zł
TYLKO ONLINE
Lancôme Idôle Goddess Dimension Pink Moonrise, różowy cień do powiek 1.2g, otwarty kompakt, obok pudełko.
Lancôme Idôle Goddess Dimension
cień do powiek, matowy, nr 02 Pink Moonrise 1,2 g
139,99 zł
100 g = 11665,83 zł
Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF50 balsam z subtelnym shimmerem, beżowa butelka, widok z przodu.
5,0
Hawaiian Tropic Glowing Protection
balsam do ciała, przeciwsłoneczny, rozświetlający, SPF 50 170 ml
59,99 zł
100 ml = 35,29 zł
STR8 Wild Beat woda toaletowa, czarna butelka z drapieżnym wzorem i logo, widok z przodu.
4,9
STR8 Wild Beat
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Zestaw 15 waniliowych świec Aura Candles tealight w 3 odcieniach brązu, w przezroczystej tacce, z etykietą.
4,9
Aura Candles
świece zapachowe, Wanilia 30 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
TYLKO ONLINE
WOOM Enamel Repair Pro pasta do zębów, biała tubka i pudełko z niebieskimi napisami, widok pod kątem.
Woom Enamel Repair Pro
pasta do zębów 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone