Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
e.l.f. Halo Glow Silky Powder Highlighter Bronzed Baddie, brązowy, w okrągłym różowym kompakcie z logo.
e.l.f. Halo Glow Silky
rozświetlacz do twarzy, Bronzed Baddie 4,5 g
44,99 zł
100 g = 999,78 zł
TYLKO ONLINE
Lattafa Blue Oud EDP, granatowa, bogato zdobiona butelka z metalową nakrętką, przed dopasowanym pudełkiem.
5,0
Lattafa Blue Oud
woda perfumowana unisex 100 ml
78,99 zł
100 ml = 78,99 zł
Biały sztyft Rimmel Multi-Tasker Blur Booster 2w1 (primer+tint) z beżową końcówką, obok otwarta zakrętka.
4,0
Rimmel Multi Tasker Blur Booster
podkład do twarzy w sztyfcie, 3w1, na całą twarz, do poprawek lub jako baza, nr 50, Sand 7 g
59,99 zł
100 g = 857,00 zł
Brązowa kredka Epic Wear do oczu, pionowo ustawiona, z matowo-metalicznym wykończeniem i zamazanym tekstem.
4,0
NYX Professional Makeup Epic Wear
kredka do oczu, Deepest Brow 1,22 g
35,99 zł
100 g = 2950,00 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Blur podkład w pudrze SPF 15, otwarty jasnobeżowy kompakt z matowym wykończeniem, widok z góry.
Lumene Blur
podkład do twarzy, w pudrze, SPF 15, nr 3 10 g
89,99 zł
100 g = 899,90 zł
Ciemnobrązowa automatyczna kredka do oczu Infaillible z srebrnym paskiem, widok z przodu na czarnym tle.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Grip
kredka do oczu, żelowa, automatyczna, 36H, Brow Denim 5 g
51,99 zł
100 g = 1039,80 zł
TYLKO ONLINE
Zielko płyn do naczyń Rabarbar, biała butelka z czarną pompką, z kwasem cytrynowym, widok z przodu.
Zielko
płyn do mycia naczyń, Rabarbar 500 ml
17,99 zł
100 ml = 3,60 zł
Szary powerbank Ugreen PB507 10000mAh 20W z cyfrowym wyświetlaczem, stojący pod kątem obok białego pudełka.
5,0
Ugreen
powerbank z wyświetlaczem, 10000 mAh, 1x USB-C in/out i 1x USB-A out 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Metalowe figurki kolekcjonerskie Harry Potter, 13 postaci i saszetki niespodzianki na białym tle.
4,7
Jada Harry Potter
figurka kolekcjonerska w saszetce, wys. 4cm, 4+, różne rodzaje 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Niebieskie pudełko tamponów Tampax Non Plastic Super, 18 sztuk, z białym tamponem z kartonowym aplikatorem.
4,5
Tampax
tampony higieniczne z aplikatorem bez plastiku, Super 18 szt.
21,99 zł
1 szt. = 1,22 zł
TYLKO ONLINE
Mini podkład TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion w pomarańczowym kompakcie, otwarty, z białym aplikatorem. Matujący efekt.
TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion
podkład do twarzy, kryjący, mini, nr 19C Petal 4,5 g
74,99 zł
100 g = 1666,44 zł
Czarny wodoodporny eyeliner Rimmel Scandaleyes, widok z przodu, z pionowym białym napisem i flagą UK.
4,8
Rimmel Scandal’Eyes
kredka do oczu, wodoodporna, nr 001 Black 1,2 g
27,99 zł
100 g = 2332,50 zł
Biały Jeleń naturalne mydło do codziennej pielęgnacji, na bazie olejów roślinnych, biała kostka z zielonym logo, widok z góry.
4,9
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
mydło w kostce, łagodzące, na bazie olejów roślinnych 85 g
8,99 zł
100 g = 10,58 zł
TYLKO ONLINE
Le Falcone Risala For You Eau de Parfum, biały flakon ze złotą ozdobną nakrętką i pudełko, widok z boku.
5,0
Le Falconé Risala For You
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
159,99 zł
100 ml = 159,99 zł
Zestaw pomarańczowych i beżowych tealightów zapachowych Aura w przezroczystym opakowaniu, z etykietą Orange Scented Candles.
4,8
Aura Candles
świece zapachowe, Pomarańcza 30 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
TYLKO ONLINE
Le Petit Olivier Eco-Recharge dezodorant Werbena Cytryna, biała butelka z zieloną nakrętką, widok z przodu.
Le Petit Olivier
zapas do dezodorantu w kulce, Werbena z Cytryną 100 ml
34,99 zł
100 ml = 34,99 zł
Mniamki Witamina D3 500 j.m., żółto-białe opakowanie pastylek dla dzieci, rysunkowa wiewiórka, widok z przodu.
5,0
Mniamki Witamina D3
pastylki do ssania, 500 j.m, o smaku ananasowym, 3+, suplement diety 60 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
TYLKO ONLINE
Perfection Creamy Cat Treats Salmon, czarne opakowanie z tabby kotem i wystającymi różowymi saszetkami smakołyków.
Perfection
karma uzupełniająca dla kotów powyżej 3. miesiąca życia, Kremowy Przysmak, Łosoś 5 x 15 g
9,99 zł
100 g = 13,32 zł
Pudroworóżowe koronkowe majtki Sloggi Zero Feel Bliss, bezszwowe, z falowanymi brzegami, widok z przodu.
Sloggi Zero Feel Bliss
majtki damskie, rozm. XL, Kakao 1 szt.
51,99 zł
1 szt. = 51,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
DKNY Be Delicious Gold damska woda perfumowana, złoty flakon w kształcie jabłka obok brązowego pudełka.
4,9
DKNY Be Delicious Golden Delicious
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 zł
TYLKO ONLINE
Dwustronny korektor TIRTIR Glide & Hide 7N w cylindrycznym opakowaniu: czerwona góra, beżowy dół.
TIRTIR Glide & Hide
korektor pod oczy, kryjąco-wygładzający, 2w1, nr 7N 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 zł
TYLKO ONLINE
Biały, okrągły matujący puder I’m Meme I’m Oil Cut Pact, z zielono-żółtym napisem OILCUT, widok z góry.
5,0
I'm Meme I'm Oil Cut Pact
puder do twarzy, w kompakcie, nr 001 Skin Mattifying 9,5 g
57,99 zł
100 g = 610,42 zł
TYLKO ONLINE
Dwa produkty elf SKIN: pomarańczowe serum Vitamin C+E Ferulic z pipetą i krem pod oczy Bright Eye Cream.
e.l.f. Brightest Besties Duo
zestaw kosmetyków do twarzy, serum do twarzy 15ml + krem pod oczy 6,5g 1 szt.
79,99 zł
1 szt. = 79,99 zł
Forever Young Kombucha Hibiskus w szklanej butelce z różowo-czerwonym płynem, żółta etykieta. Obok kwiat hibiskusa, widok z przodu.
4,5
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Hibiskus 750 ml
19,99 zł
100 ml = 2,67 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone