Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Otwarty Rimmel Thrill Seeker Shimmer Shock, różowy błyszczący cień do powiek w płynie z wysuniętym aplikatorem.
Rimmel Thrill Seeker
cień do powiek w płynie, 2w1, nr 003, Frozen Bubblegum 3,5 ml
59,99 zł
100 ml = 1714,00 zł
Tusz L'Oréal Paradise Big Deal Waterproof, turkusowa tubka, wyciągnięta czarna silikonowa szczoteczka.
4,0
L'Oréal Paris Paradise Big Deal
tusz do rzęs, wodoodporny 9,9 ml
84,99 zł
100 ml = 858,48 zł
TYLKO ONLINE
Różowa, silikonowa rękawica do masażu ciała Easy Livin' z wypustkami, widok z przodu. Ujędrnia skórę.
Easy Livin'
rękawica do masażu ciała, silikonowa, Różowa 1 szt.
75,99 zł
1 szt. = 75,99 zł
TYLKO ONLINE
Lakier OPI RapiDry, srebrzysto-błękitny, z tęczowym logo na butelce i różowo-niebieską zakrętką, z przodu.
5,0
OPI RapiDry
lakier do paznokci, szybkoschnący, nr 25 Freeze N Thank You 9 ml
39,99 zł
100 ml = 444,33 zł
Coccine Shoe Wax w czarnej metalowej puszce z motylkiem, widok z góry, napis 'BLACK' i 'NATURAL WAX AND RESIN'.
4,8
Cocciné Premium
pasta do obuwia, naturalny wosk i żywica, do skór licowych, Czarna 40 g
8,49 zł
100 g = 21,23 zł
Bursztynowy syrop BIO Mniszek Lekarski Juchowo farm 200ml, w butelce z etykietą i dekoracyjnym papierem.
5,0
Juchowo Farm
syrop z mniszka lekarskiego, BIO 200 ml
13,49 zł
100 ml = 6,75 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO ONLINE
Czerwony błyszczyk Holika Holika Devil's Plumper Hell Fire, zamknięty obok otwartego z aplikatorem.
Holika Holika
błyszczyk do ust, nr 02 Hell Fire 3,5 g
69,99 zł
100 g = 1999,71 zł
Przezroczysta paczka owsianki z czarnówką 130g, z brązową etykietą, żółtym zapięciem i napisem "bez cukru".
4,7
Ania 1990
ciasteczka owsiane z czarnuszką, bez cukru 130 g
9,99 zł
100 g = 7,68 zł
Ciemnoniebieskie opakowanie Oral-B iO Kids 4 końcówek do szczoteczki ze Spider-Manem, widok z przodu, dla dzieci 6+.
5,0
Oral-B iO Kids Marvel Spider-Man
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, 6+ 4 szt.
139,99 zł
1 szt. = 35,00 zł
Pudełko Acti Vita-Miner suplementu diety, 30 tabletek, na tle kolorowych, pikselowych kwadratów, widok z przodu.
4,9
Acti Vita-miner
zestaw witamin i minerałów, tabletki, suplement diety 30 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
TYLKO ONLINE
Ohora Mulberry: 5 paznokci w odcieniach bordo/morwy, niektóre marmurkowe z kremem i różowo-złotą folią.
Ohora
hybryda w naklejkach, Mulberry 30 szt.
69,99 zł
1 szt. = 2,33 zł
Żółte opakowanie Bob Snail Apple Fruit Rolls, zielony ślimak, przekrojone jabłko, 100% owoców.
5,0
Bob Snail Roll
przekąski jabłkowe 30 g
4,99 zł
100 g = 16,63 zł
Czerwone pudełko z grą karcianą UNO, widok z przodu, z żółtym logo i częściowo widocznymi kartami '3', '4'.
4,9
UNO
gra karciana 1 szt
40,99 zł
1 szt. = 40,99 zł
TYLKO ONLINE
Affect Best Matte Covering Foundation, beżowy matujący podkład w butelce z pompką, widok z przodu.
Affect Best Matte
podkład do twarzy, matowy, kryjący, nr 4N 30 ml
88,99 zł
100 ml = 296,63 zł
TYLKO ONLINE
I’m Meme Multi Stick Dual: dwa kremowe sztyfty, brązowy kontur i beżowy rozświetlacz, jeden otwarty, pionowo.
I'm Meme I'm Multi Stick Dual
sztyft do konturowania twarzy, dwukolorowy, wielofunkcyjny, nr 001 Contouring 23 g
64,99 zł
100 g = 282,57 zł
TYLKO ONLINE
Brązowa kredka do brwi Clarins 03 Crayon Sourcils z pędzelkiem, pionowo, obok biało-czerwonego opakowania produktu.
Clarins Crayon Sourcils
kredka do brwi, nr 03 Soft Blonde 1,1 g
94,99 zł
100 g = 8635,45 zł
TYLKO ONLINE
Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Dewy SPF 30 w białej tubce obok czarnego opakowania.
Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Dewy
krem do twarzy, tonujący, SPF 30, nr 3C Fawn 45 ml
189,99 zł
100 ml = 422,20 zł
Mniamki Witamina D3 500 j.m., żółto-białe opakowanie pastylek dla dzieci, rysunkowa wiewiórka, widok z przodu.
5,0
Mniamki Witamina D3
pastylki do ssania, 500 j.m, o smaku ananasowym, 3+, suplement diety 60 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Skin Espresso Eye Lift Energising Eye Serum w białej tubce z rollerem i zieloną nakrętką, widok z przodu.
Revolution Skin Espresso Eye Lift
serum pod oczy, energizujące, na dzień i na noc 15 ml
39,99 zł
100 ml = 266,60 zł
Zielona foliowa torebka Coco Farm Mąka Lniana Odtłuszczona 500g, z brązowym logo, widok z przodu.
Coco Farm
mąka lniana, odłuszczona 500 g
7,49 zł
100 g = 1,50 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Biała tuba kremu Shefoot z 15% mocznika i metalowym masażerem do stóp, widok z przodu obok opakowania.
4,7
SheFoot Laboratories
krem do stóp z masażerem, z mocznikiem 15%, zmiękczająco-nawilżający 50 ml
26,99 zł
100 ml = 53,98 zł
Biały blind box Funko Harry Potter Mystery Minis, front, z ilustracjami czterech winylowych figurek postaci.
Funko Mystery Minis
figurka kolekcjonerska, różne rodzaje 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Otwarta, jasnoróżowa, składana mini szczotka do włosów z lusterkiem i okrągłym, spiralnym grzebieniem, widok z góry.
4,3
Ewa Schmitt 3D Flexi
mini szczotka do włosów z lusterkiem 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółta puszka karmy mokrej dla psów Dobry Pies Czysty Woł + kolagen, z grafiką psa i krowy na froncie.
Dobry Pies
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Czysty Wół + Kolagen 400 g
14,99 zł
100 g = 3,75 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone