Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
LEGO Creator 3w1, model tukana z kolorowym dziobem trzyma arbuza, obok żółty kwiat, z pudełkiem 7+.
4,8
LEGO Creator
klocki, Tropikalny Tukan, 7+, 31173 1 szt.
64,99 zł
1 szt. = 64,99 zł
TYLKO ONLINE
Matowa szminka YSL w odcieniu terakoty w czarnym, kwadratowym opakowaniu, z otwartą skuwką obok.
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Velvet Radical
pomadka do ust, półmatowa, nr 316 Vibe In Amber 2 g
159,99 zł
100 g = 7999,50 zł
Ziaja przeciwzmarszczkowy krem do cery dojrzałej, kwiat słonecznika, w białym słoiczku, widok frontalny.
4,9
Ziaja Kwiat Słonecznika
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy 50 ml
8,79 zł
100 ml = 17,58 zł
Butelka FOREVER YOUNG KOMBUCHA Yuzu, przejrzysta z pomarańczową etykietą, obok leży owoc yuzu z liściem.
3,0
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Yuzu 330 ml
8,29 zł
100 ml = 2,51 zł
Opakowanie karty Micro SD 32GB z adapterem SDHC. Czarny adapter i karta na białym tle, widok z przodu.
4,1
Utility Project
karta pamięci z adapterem, microSD 32GB 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa mini szczotka MILA Pocket Sister Young z włosiem dzika i nylonowymi szpilkami, widoczna pod kątem, z opakowaniem w tle.
Sister Young Mila
szczotka do włosów z włosiem dzika, mini, Fuksja 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Jasny korektor Catrice True Skin High Cover, beżowy, z wysuniętym aplikatorem. Wodoodporny, 18h nawilżający.
Catrice True Skin High Cover
korektor do twarzy, nr 005 Warm Macadamia 4,5 ml
18,99 zł
100 ml = 422,00 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Pout Lip Gloss Stick Sour Berry, czerwony błyszczyk w sztyfcie, otwarty z nakrętką obok.
Revolution Pout Lip
błyszczyk do ust, w sztyfcie, Sour Berry 3 g
39,99 zł
100 g = 1333,00 zł
Złota klamra do włosów w kształcie motyla, z inkrustowanymi prostokątnymi cyrkoniami, widok z góry.
4,7
Lolita Accessories
klamra do włosów, złota, Motyl 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Laura Mercier Real Flawless Luminous, rozświetlający puder w beżowym kompakcie, otwarty, widok z góry, brązowy.
Laura Mercier Real Flawless Luminous Perfecting
puder do twarzy, rozświetlający, Translucent Deep 7 g
199,99 zł
100 g = 2857,00 zł
Opakowanie 4 baterii alkalicznych Duracell AAA, napis 'EXTRA LIFE', widok z przodu, różowy króliczek.
4,9
Duracell
baterie alkaliczne 1.5V/B, AAA, LR03/MN2400 4 szt.
19,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
clean@ang płyn do prania 'OH MY WASH!' o zapachu Róża & Irys, w przezroczystej butelce z fioletową etykietą.
Cleangang Oh My Wash!
płyn do prania pościeli, Róża i Irys 300 ml
22,99 zł
100 ml = 7,66 zł
Niebieskie skarpetki SOXO w pieski i łapki, rozmiar 35-40, pionowo ułożone z białą etykietą.
4,8
Good Stuff
skarpetki damskie, niebieskie, Psy, rozm. 35-40; 1 para
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Matujący podkład IsaDora No Compromise, lekki, w beżowej butelce z białym dozownikiem, widok z przodu.
IsaDora No Compromise
podkład do twarzy, matowy, nr 3W 30 ml
92,99 zł
100 ml = 309,97 zł
Collatris Beauty suplement kolagenowy w kremowym słoiku i pudełku, czarna nakrętka, brązowe zdobienia, widok pod kątem.
4,9
Collatris Beauty
proszek kolagenowy na skórę, włosy i paznokcie, suplement diety 150 g
69,99 zł
100 g = 46,66 zł
TYLKO ONLINE
e.l.f. Holy Hydration! Eye Cream, niebiesko-biały słoiczek z kwasem hialuronowym i peptydami, widok z przodu.
e.l.f. Skin Holy Hydration!
krem pod oczy, nawilżający 15 ml
55,99 zł
100 ml = 373,27 zł
Matujący podkład Catrice HD Liquid Coverage, beżowy, w szklanej butelce z pipetą. Wysokie krycie 24h.
Catrice HD Liquid Coverage
podkład do twarzy, kryjący, nr 040 Warm Beige 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
TYLKO ONLINE
Kremowe przysmaki Happy Snacky Beef+Mackerel w fioletowej saszetce z postacią kota, zawierającej 4 tubki 10g.
Happy Snacky
karma uzupełniająca dla kotów, kremowa, Wołowina i Makrela 4x10 g
9,99 zł
100 g = 24,98 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Lipfinity 030 Cool pomadka dwufazowa w czerwono-czarnym pudełku i otwartym aplikatorze.
5,0
Max Factor Lipfinity
pomadka do ust, w płynie, dwufazowa, nr 030 Cool 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Opakowanie dwóch par czarnych fig Pompea Invisible z niskim stanem, bawełna organiczna, widok na modelce.
Pompea
figi damskie Invisible, L, nero 2 szt.
26,49 zł
1 szt. = 13,25 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
Garnier Skin Naturals Charcoal Caffeine depuffing eye mask w czarnej saszetce, z przodu, z widocznymi płatkami.
Garnier Skin Naturals Charcoal Caffeine
płatki pod oczy 5 g
11,99 zł
100 g = 239,80 zł
TYLKO ONLINE
Beżowa tubka maski do włosów AROMATICA QUINOA Protein Treatment Mask, z przodu, ciemnoszara etykieta.
Aromatica Quinoa
maska do włosów, z proteinami 160 ml
74,99 zł
100 ml = 46,87 zł
TYLKO ONLINE
Matujący podkład IsaDora No Compromise w beżowej szklanej butelce z białą pompką, widok z przodu.
IsaDora No Compromise
podkład do twarzy, matowy, nr 3C 30 ml
92,99 zł
100 ml = 309,97 zł
TYLKO ONLINE
Męskie perfumy Spectre Wraith, czarna butelka z falistą teksturą obok pasującego czarnego pudełka.
French Avenue Spectre Wraith
woda perfumowana dla mężczyzn 80 ml
144,99 zł
100 ml = 181,24 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone