TIRTIR Glide & Hide
korektor pod oczy, kryjąco-wygładzający, 2w1, nr 6.5N 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 złRevolution Lip Allure Soft Satin
pomadka do ust, Queen Pink 3,2 g
44,99 zł
100 g = 1405,94 złRevolution Lip Allure Soft Satin
pomadka do ust Berry Boss 3,2 g
44,99 zł
100 g = 1405,94 złMAC Studio Fix Pro Set+Blur
puder do twarzy, sypki, Medium 6,5 g
169,99 zł
100 g = 2615,23 złI'm Meme I'm Stick Shadow Shimmer
cień do powiek, w sztyfcie, nr 002 Peach Coronet 0,9 g
49,99 zł
100 g = 5554,44 złRevolution IRL Whipped
pomadka do ust, w płynie, Caramel Syrup 1,8 ml
44,99 zł
100 ml = 2499,44 złApothe PDRN Collagen
maseczka do twarzy, peel-off, kolagenowa 70 ml
109,99 zł
100 ml = 157,13 złe.l.f. Soft Glam
podkład do twarzy, satynowy, nr 41 Tan Neutral 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 złVeoli Botanica Touch Of Kindness
tonik do twarzy, łagodząco-wzmacniający 150 ml
88,99 zł
100 ml = 59,33 zł






















