Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Kaja Jelly Charm róż i pomadka Mocha Glaze. Ciemnobrązowy tint do ust i policzków z różowym brelokiem w kształcie serca.
Kaja Jelly Charm
pomadka do ust i róż do policzków, 2w1, nr 06 Mocha Glaze 5 g
91,99 zł
100 g = 1839,80 zł
TYLKO ONLINE
Dwa brązowo-beżowe cienie w sztyfcie IsaDora The Shimmer Eyeshadow Stick, jeden zamknięty, drugi z wysuniętą końcówką.
IsaDora The Shimmer
cień do powiek, w kredce, perłowy, nr 42 Bronze Brown 1,2 g
59,99 zł
100 g = 4999,17 zł
Zielone opakowanie chusteczek BIOTANIQE z CBD do demakijażu, hipoalergiczne, regenerujące, z liśćmi konopi, widok z przodu.
4,8
Biotaniqe Dermoskin Expert CBD Oil Anti-Aging Therapy
chusteczki do demakijażu, regenerujące 20 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,60 zł
TYLKO ONLINE
The Good One All Natural Power Cleaning Paste w zielonej, metalowej puszce, widok z przodu, z napisem No Plastic.
Astonish The Good One
pasta czyszcząca, do twardych powierzchni w domu i ogrodzie 500 g
19,99 zł
100 g = 4,00 zł
TYLKO ONLINE
Indola Repair Treatment, biała, wegańska maska do włosów 250 ml w okrągłym słoiczku, widok z przodu.
Indola Repair
maska do włosów zniszczonych, regenerująca 250 ml
109,99 zł
100 ml = 44,00 zł
TYLKO ONLINE
Różowa konturówka Revolution Pout Liner Kiss Baby Pink, obok sharpener i ozdobna skuwka "Fake the Filler".
Revolution Pout Bomb
konturówka do ust, Kiss Baby Pink 0,2 g
25,99 zł
100 g = 12995,00 zł
Apis Kompozycja Miodowa truskawkowa 350g w słoiku, czerwona etykieta z truskawkami, widok z przodu.
5,0
apis 1932
kompozycja miodowa o smaku Tuskawki 350 g
13,49 zł
100 g = 3,85 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
Szklany słoik HiPP BIO przecieru truskawka-malina-jabłko dla 5+ miesięcy, czerwona etykieta i złota zakrętka.
4,8
HiPP BIO
deserek w słoiczku, Jabłka z truskawkami i malinami, po 5. m-cu życia 160 g
6,59 zł
100 g = 4,12 zł
TYLKO ONLINE
MAC Dazzlelips Crayon w białej kredce z czarną nasadką, obok białego opakowania produktu.
MAC Dazzlelips Crayon
pomadka do ust w kredce, Crown Jewel 1,5 g
119,99 zł
100 g = 7999,33 zł
Semilac Limoncello, lakier hybrydowy, butelka i błyszczący wzornik w pastelowym żółtym odcieniu.
4,9
Semilac
lakier hybrydowy, nr 970 Limoncello 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Jasnożółty lakier do paznokci OPI Daffodil Duck Walk w szklanej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
OPI
lakier do paznokci, błyszczący, nr S056 Daffodil Duck Walk 15 ml
59,99 zł
100 ml = 399,93 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy damskie French Avenue PINNACE Noir. Czarny, lśniący flakon z pudełkiem, widok z przodu pod kątem.
5,0
French Avenue Pinnace Noir
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
149,99 zł
100 ml = 149,99 zł
TYLKO ONLINE
OPI Nail Lacquer w miedzianym odcieniu, klasyczna szklana butelka z czarną, chropowatą nakrętką.
OPI
lakier do paznokci, F025 Slip Dressed Up 15 ml
66,99 zł
100 ml = 446,60 zł
Uchwyt na zdjęcia Happy Color: brązowe metalowe serce z drutu na jasnym drewnianym krążku, widok z przodu.
4,8
Happy Color
uchwyt na zdjęcie, stojący, różne wzory 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
NYX Epic Ink Glitz eyeliner Bootcut Bling. Pionowy, jasnoróżowy brokatowy pisak i metaliczna kreska na czarnym tle.
NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Glitz
eyeliner, wodoodporny, Bootcut Bling 1 ml
34,99 zł
100 ml = 3499,00 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
NYX Buttermelt rozświetlacz w kamieniu, odcień Glaze It Butta. Prostokątny kompakt z perłowym, falistym wzorem.
5,0
NYX Professional Makeup Buttermelt
rozświetlacz do twarzy, nr 10 Glaze It Butta 5 g
61,99 zł
100 g = 1239,80 zł
TYLKO ONLINE
Przezroczysta butelka Schwarzkopf Oil Ultime Rose Finishing Oil z różową pompką, widok z przodu. 100 ml.
Schwarzkopf Professional Oil Ultime
olejek do włosów, Różany 100 ml
119,99 zł
100 ml = 119,99 zł
Coccine: stylizowana grafika czarnego sneakersa. Zestaw pielęgnacyjny do czarnych butów ze skóry gładkiej.
Cocciné
zestaw do pielęgnacji butów czarnych 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Mydło Luksja Creamy & Soft, mleczko bawełniane i prowitamina B5, biała butelka z pompką, widok z przodu.
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, Mleczko bawełniane 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Złota butelka Bugatti ICONIQ Gold EDT z prążkowaną teksturą i czarne pudełko obok, widok pod kątem.
4,5
bugatti Iconiq Gold
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
114,99 zł
100 ml = 114,99 zł
Hiskin Paris Fragrance Diffuser w brązowej butelce z patyczkami, beżowe pudełko z Wieżą Eiffla, nuty kwiatowo-owocowe.
4,0
Hiskin
patyczki zapachowe, Paris 80 ml
21,99 zł
100 ml = 27,49 zł
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie Essence Studio UV Gel Nail matowy top coat, widok z przodu na białą etykietę.
Essence UV Gel
top coat do lakierów żelowych, matowy, nr 01 Frosted Scoop 5 ml
22,49 zł
100 ml = 449,80 zł
TYLKO ONLINE
EQQUAL BERRY HYALTOIN Flooding Serum w błękitnej, połyskującej butelce z zakraplaczem, widok z przodu.
5,0
Eqqualberry Blue Blow Hyaltoin Flooding
serum do twarzy, nawilżające 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 zł
MOMO WAY czepek dziecięcy miś, brązowy, pluszowy turban do osuszania włosów, z wyhaftowaną twarzą misia.
5,0
MoMo Way Spa & Relax
turban do osuszania włosów, dziecięcy, Miś 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone