Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Catrice Peptide Lipgloss SPF 25 w różowej tubce z aplikatorem i złotym kwiatkiem, widok z przodu.
Catrice The Summer Edit Peptide
błyszczyk do ust, nr C02 Guava Jam, SPF 25; 11,5 ml
19,99 zł
100 ml = 173,83 zł
TYLKO ONLINE
Rom&nd Glasting Water Tint 03 Brick River. Brązowy tint, tuba z wyjętym aplikatorem, błyszcząca tafla.
Rom&nd Glasting Water Tint
tint do ust, nr 03 Brick River 4 g
59,99 zł
100 g = 1499,75 zł
TYLKO ONLINE
Trzypsy Deluxe, 70g paski z bażanta i ziół, zielona paczka dla psów na zdrową sierść, z psem w wianku, widok z przodu.
Trzypsy Deluxe Ziołowe Rozkosze
karma uzupełniająca dla psów, paski mięsne w ziołach, Bażant 70 g
12,49 zł
100 g = 17,84 zł
Miss Sporty Naturally Perfect Serum Lip Liner, różowo-czerwona kredka z ostrym końcem i białą skuwką. Widok z przodu.
4,3
Miss Sporty Naturally Perfect
konturówka-serum do ust, nr 01 Nude Pink 1,2 g
14,99 zł
100 g = 1249,17 zł
Słoik 250 g miodu nektarowego wielokwiatowego, z beżową etykietą, czarną zakrętką, widok z przodu.
4,9
Pszczelarz Kozacki
miód wielokwiatowy 250 g
9,99 zł
100 g = 4,00 zł
Opakowanie plastrów Viscoplast Active piankowych, z ochroną UV i 360 stopni. Wodoodporne, 8 sztuk.
4,7
3M Viscoplast active
plastry piankowe, amortyzujące, wodoodporne, różne rozmiary 8 szt.
12,49 zł
1 szt. = 1,56 zł
Maybelline New York Plump & Glow podkład SPF 15 w szklanej butelce z beżowym płynem, różowa pompka, widok z przodu.
5,0
Maybelline New York Lifter Plump & Glow
podkład do twarzy, pielęgnujący, SPF 15, nr 102 30 ml
75,99 zł
100 ml = 253,30 zł
Air Wick 24/7 Active Fresh automatyczny odświeżacz Linen & White Orchid, zestaw z urządzeniem i wkładem.
4,5
Air Wick Active Fresh
automatyczny odświeżacz powietrza z wkładem i bateriami, Biała Orchidea & Kwiat Pomarańczy 228 ml
39,99 zł
100 ml = 17,54 zł
Biała polerka do paznokci Semilac Quality 400/4000 z różowymi brzegami, widok pod kątem na logo.
4,9
Semilac Nail Buffer
polerka do paznokci, 400/4000 1 szt.
6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Blush w złotym etui. Okrągły, marmurkowy róż, widok z góry, z napisem Max Factor X.
4,9
Max Factor Facefinity
róż do policzków, wypiekany, rozświetlający, nr 25 Alluringrose 1,5 g
52,99 zł
100 g = 3532,67 zł
TYLKO ONLINE
Koloryzujący błyszczyk Revolution Pout Bomb Plumping Gloss Cookie, otwarty, z aplikatorem obok.
Revolution Pout Bomb Plumping
błyszczyk do ust z efektem powiększenia, Cookie Warm Nude 4,6 ml
25,99 zł
100 ml = 565,00 zł
MEGA!
NEELY pH Balancing Toner, jasnobeżowy płyn w prostokątnej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
Needly pH Balancing
tonik do twarzy, wyrównujący pH skóry 145 ml
82,99 zł
100 ml = 57,23 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
Smoothie EkaMedica NFC aloes, szpinak, kokos z witaminą C i siemieniem lnianym, zielona butelka, widok z przodu.
4,9
EkaMedica
smoothie, Aloes-Szpinak-Kokos 250 ml
8,99 zł
100 ml = 3,60 zł
Bielenda Vanity Pro Express Pink Aloe krem do depilacji, skóra wrażlliwa, 4 min. Różowo-szare opakowanie z torssem kobiety, widok z przodu.
4,5
Bielenda Vanity Pro express
krem depilacji, ekspresowej, Pink Aloe, skóra wrażliwa 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Męski dezodorant perfumowany Nike Nightfall (75ml) w przezroczystej butelce z czarną etykietą i nakrętką, widok z przodu.
4,0
Nike Nightfall
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 75 ml
22,99 zł
100 ml = 30,65 zł
HiPP BIO baton owsiany truskawka-malina, zielone opakowanie z żółwiem, 5 szt. Słodycz tylko z owoców.
5,0
HiPP BIO od pokoleń
batonik owsiany, Truskawki, Maliny, po 3. roku życia 5 x 20 g
19,99 zł
100 g = 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Lakier Essence UV GEL NAIL w czarnej butelce z fuksjową etykietą, obok pędzelek aplikatora; wymaga lampy UV/LED.
Essence UV Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 222 Cherry On Shake 5 ml
22,49 zł
100 ml = 449,80 zł
TYLKO ONLINE
Czarna obroża LED dla psa, rozmiar L, z odblaskowymi paskami, czerwonym przyciskiem i metalowym D-ringiem. Widok z góry.
PetiGIO Peti-To-Go
obroża dla psa, LED, wodoodporna, rozm. M 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
Żel pod prysznic Naturaverde Kids Spider-Man w niebieskiej butelce z czerwoną pompką i grafiką Spider-Mana, widok z przodu.
4,8
Naturaverde Kids Spider-Man
żel pod prysznic dla dzieci 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Biały karton tofu Clearspring Organic Silken & Smooth z niebieskim okręgiem i pałeczkami, widok z przodu.
4,8
Clearspring
tofu 300 g
14,49 zł
100 g = 4,83 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta fioletowa paleta Affect do konturowania twarzy z bronzerem, różem i rozświetlaczem. Widok pod kątem.
Affect
paleta do konturowania twarzy, nr 2; 15 g
98,99 zł
100 g = 659,93 zł
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie John Dog for Cats Soft Bites Strips, 95% szwajcarskiej cielęciny, przysmaki dla kota, front.
John Dog Soft Bites Strips
karma uzupełniająca dla kotów wszystkich ras w każdym wieku 45 g
13,99 zł
100 g = 31,09 zł
TYLKO ONLINE
Dwie matowe pomadki Muzigae Mansion Hippy w srebrnym opakowaniu: jedna otwarta z różowym sztyftem, druga zamknięta.
Muzigae Mansion Moodwear Blur
pomadka do ust, matowa, soft blur, nr 007 Hippy 4 ml
72,99 zł
100 ml = 1824,75 zł
TYLKO ONLINE
Szampon Zenz Cactus No. 17 w beżowej, organicznej butelce z czarnym korkiem, widok z przodu z etykietą ZENZ.
Zenz Cactus No.17
szampon do włosów normalnych, suchych i kręconych 250 ml
149,99 zł
100 ml = 60,00 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone