Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie John Dog for Cats Soft Bites Strips, 95% szwajcarskiej cielęciny, przysmaki dla kota, front.
John Dog Soft Bites Strips
karma uzupełniająca dla kotów wszystkich ras w każdym wieku 45 g
13,99 zł
100 g = 31,09 zł
TYLKO ONLINE
Dwie matowe pomadki Muzigae Mansion Hippy w srebrnym opakowaniu: jedna otwarta z różowym sztyftem, druga zamknięta.
Muzigae Mansion Moodwear Blur
pomadka do ust, matowa, soft blur, nr 007 Hippy 4 ml
72,99 zł
100 ml = 1824,75 zł
TYLKO ONLINE
Szampon Zenz Cactus No. 17 w beżowej, organicznej butelce z czarnym korkiem, widok z przodu z etykietą ZENZ.
Zenz Cactus No.17
szampon do włosów normalnych, suchych i kręconych 250 ml
149,99 zł
100 ml = 60,00 zł
TYLKO ONLINE
Mineralny krem przeciwsłoneczny Rice Sunscreen I'm From SPF 50+ w białej tubce z beżową nakrętką, widok z przodu.
I'm From Rice
krem do twarzy, nawilżający, SPF 50+ 50 ml
119,99 zł
100 ml = 239,98 zł
TYLKO ONLINE
Naprawcze serum peptydowe The Purest Solutions 30 ml, białe opakowanie z fioletowym napisem "Peptide Complex".
The Purest Solutions Peptide Complex
serum do twarzy z kompleksem peptydów 2% 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 zł
TYLKO ONLINE
Avon Today Tomorrow Always Love Quartz EDP: różowa butelka z różowym korkiem obok pudełka o kwiatowym wzorze.
Avon Today Tomorrow Always Love Quartz
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
89,99 zł
100 ml = 179,98 zł
TYLKO ONLINE
e.l.f. Soft Glam Satin Concealer Light Cool. Beżowa tubka, obok wyjęty aplikator, widok z przodu.
e.l.f. Soft Glam Satin
korektor do twarzy, nawilżający, nr 23 Light Cool 6,3 ml
39,99 zł
100 ml = 634,76 zł
Jasnoróżowy biustonosz Pompea Basic Skin z regenerowanej przędzy Q-NOVA, na modelce, z opakowaniem.
4,9
Pompea Eco-Friendly
biustonosz damski, Basic Skin, rozm. S/M 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
TYLKO ONLINE
Real Techniques setting brush w różowym opakowaniu. Pędzel z różową rączką, dwukolorowym włosiem, widok z przodu.
Real Techniques
pędzel do rozświetlacza, profesjonalny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Czarny liner w pisaku Maybelline Hyper Precise z odkrytą końcówką i zdjętą skuwką, widoczny różowy napis.
4,7
Maybelline New York Hyper Precise All Day
eyeliner w pisaku, matowy, nr 701 Matte Black 1 ml
41,99 zł
100 ml = 4199,00 zł
Soligrano BIO Quinoa ekspandowana biała 120g, biało-zielone opakowanie, widok frontalny, lekko pod kątem.
4,9
Soligrano BIO
quinoa ekspandowane ziarno komosy białej 120 g
9,99 zł
100 g = 8,33 zł
Otwarty matujący puder Bourjois Healthy Mix Clean, beżowy, z witaminami i puszkiem, widok z góry.
5,0
Bourjois Healthy Mix Clean
puder do twarzy, matujący, nr 03 Rose Beige 10 g
67,99 zł
100 g = 679,90 zł
TYLKO ONLINE
Hince żelowy tint do ust o naturalnym połysku, w różowej butelce, widok zamknięty i otwarty z aplikatorem.
Hince Raw Glow
tint do ust, żelowy, nr R005 Hibiscus 4 ml
79,99 zł
100 ml = 1999,75 zł
Czarna kredka do oczu Infaillible Grip Gel Automatic 36H, cylindryczna, z połyskiem, ułożona pionowo.
4,8
L'Oréal Paris Infaillible Grip
kredka do oczu, żelowa, automatyczna, 36H, Intense Black 5 g
51,99 zł
100 g = 1039,80 zł
Otwarty, okrągły rozświetlacz Essence, biały shimmery puder z opalizującą ramką i logo 'e'.
5,0
Essence Mono Glitter
cień do powiek, brokatowy, nr 01 Frosted Shine 2 g
9,99 zł
100 g = 499,50 zł
TYLKO ONLINE
Flakon perfum ECLAIR Affini z bursztynowym płynem i złotą zakrętką, obok beżowe pudełko French Avenue.
French Avenue Eclair Affair
woda perfumowana, unisex 100 ml
124,99 zł
100 ml = 124,99 zł
TYLKO ONLINE
Wegański rozświetlacz Laka DreamBeam Natural Beam, jasny puder w owalnym, otwartym opakowaniu.
Laka DreamBeam
rozświetlacz do twarzy, nr 01 Natural Beam 2,8 g
78,99 zł
100 g = 2821,07 zł
Yoskine Japan Pure Rice Infusion Moisturizing & Soothing Sheet Mask w zielonym opakowaniu z białym tekstem, widok z przodu.
5,0
Yoskine Japan Pure Rice Infusion
maska w płachcie, nawilżająco-łagodząca 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Beżowe figi Marilyn Julia High z organicznej bawełny i bambusa. Wysoki stan, jedwabny kroczek.
4,9
Marilyn Julia
figi damskie, z wysokim stanem, Skin, rozm. L 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Krem Nivea Q10 Anti-Wrinkle Pore Minimizing Extra Light Day Cream SPF15, biały słoiczek, żółte Q10, przód.
4,9
NIVEA Q10 Anti-Wrinkle
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, ekstra lekki, na dzień, SPF 15 50 ml
54,99 zł
100 ml = 109,98 zł
DKNY Be Delicious Fresh Blossom, różowa woda perfumowana w jabłkowej butelce z pudełkiem, widok z przodu.
4,9
DKNY Be Delicious Fresh Blossom
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 zł
TYLKO ONLINE
Balsam po goleniu Proraso Cypress & Vetyver, szklana butelka i ciemnozielone pudełko, widok z przodu.
Proraso Cypress & Vetyver
balsam po goleniu, kojąco-odświeżający 100 ml
69,99 zł
100 ml = 69,99 zł
Kookie Cat Pistachio BIO wegańskie ciastko owsiane w zielonym opakowaniu z ziarnami pistacji, widok z przodu.
5,0
Kookie Cat
ciastko owsiane z pistacjami, bezglutenowe, Pistachio 50 g
6,29 zł
100 g = 12,58 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
Olejek zapachowy Białe Kwiaty Pachnąca Sasha, butelka i pudełko z motywem kwiatów, widok z przodu pod kątem.
4,8
Pachnąca Szafa
olejek zapachowy, Białe Kwiaty 10 ml
7,49 zł
100 ml = 74,90 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone