Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Kolekcja Welly Monster Truck Big Wheel Series: 11 cm modele aut z dużymi kołami, w tym jeden w pudełku.
5,0
Dromader Welly Monster Truck
samochód terenowy 3+, różne rodzaje 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
TYLKO ONLINE
MUA Nourishing Shimmer Lipgloss w przezroczystej tubce, z aplikatorem obok, miedziany połysk.
MUA MakeUp Academy Nourishing
błyszczyk do ust, Cyber 6,5 g
21,99 zł
100 g = 338,31 zł
TYLKO ONLINE
Różowy błyszczyk IsaDora Glossy Lip Treat w tubce z widocznym aplikatorem. Nawilżający kolor do ust.
IsaDora The Glossy Lip Treat
błyszczyk do ust, nr 61 Pink Punch 13 ml
54,99 zł
100 ml = 423,00 zł
TYLKO ONLINE
Sól do kąpieli Hhuumm Sosna Eukaliptus Lawenda w prostokątnej butelce, biała sól, błękitna etykieta, przód.
Hhuumm
sól do kąpieli, Sosna, Eukaliptus i Lawenda 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
Czarna butelka Semilac Rosé Gloss UV Gel Polish, lakier magnetyczny Glass Nails na tle lśniącego różu.
4,5
Semilac
lakier hybrydowy, nr 662 Rosé Gloss 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Estée Lauder różowy róż do policzków w otwartej beżowej puderniczce z lustrem, obok granatowe pudełko.
Estée Lauder The Sculpting Blush
róż do policzków, wypiekany, Rebellious Rose 7 g
279,99 zł
100 g = 3999,86 zł
Semilac UV Gel Polish Frosty Glaze: czarna butelka i wzornik jasnoniebieskiego lakieru z fioletowym pyłkiem.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 952 Frosty Glaze 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Wzór w paski premium, poziome pociągnięcia pędzla w różu, turkusie, czerni i złotym na jasnym tle.
5,0
Metrex
torba prezentowa, wym. 26x32cm, Stripes, różne rodzaje 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Opakowanie czarnych rajstop Fiore Fit Control 20 den, wyszczuplających, z sylwetką kobiety. Widok z przodu, z infografikami cech.
Fiore Fit Control
rajstopy, 20 den, Black, rozm.2; 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
Flakon wody toaletowej s.Oliver So Pure, jasnoróżowy spód i nakrętka, biały napis, widok z przodu.
5,0
s.Oliver So Pure
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Brązowy lakier Lacky Nails Solar Gel nr 16 chocolate, do paznokci bez lampy UV/LED, butelka i wzornik.
4,6
Lacky Nails Solar Gel
lakier do paznokci, nr 16 Chocolate 10 ml
13,99 zł
100 ml = 139,90 zł
TYLKO ONLINE
MAC Skinfinish Lightstruck płynny rozświetlacz, butelka z matowego szkła obok czarnego pudełka, widok z przodu.
MAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Extra Ordinary, 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 zł
Trefl Piotruś, gra dla dzieci Thomas i Przyjaciele. Niebieskie pudełko z 25 kartami: Thomas, Rosie, Diesel.
4,9
Trefl
gra karciana, Piotruś, 4+, różne rodzaje 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
TYLKO ONLINE
NYX The Simpsons Smarty Pink matujący balsam do ust, żółta tubka z Bartem, widok z przodu, różowa smuga.
NYX Professional Makeup The Simpsons
balsam do ust, matujący, Smarty Pink 8 ml
49,99 zł
100 ml = 624,88 zł
Mascara Rimmel Wonder'Luxe Volume 001 Black w różowo-złotej tubie, otwarta, z widoczną czarną silikonową szczoteczką.
4,7
Rimmel Wonder'Luxe Volume
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, nr 001 Black 11 ml
39,99 zł
100 ml = 363,55 zł
Fioletowa torebka Fruittella Berries & Cherry z wegańskimi, owocowymi cukierkami, widok z przodu.
5,0
Fruit-tella
cukierki, Truskawka, Malina, Jeżyna, Wiśnia 135 g
11,49 zł
100 g = 8,51 zł
TYLKO ONLINE
Isntree Hyaluronic Acid Water Essence, biała butelka z zakraplaczem, niebieska etykieta z tekstem o 8 typach HA.
Isntree Hyaluronic Acid
esencja do twarzy, nawilżająca 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł
DR Witt Koktail proteinowy wanila, 20g protein. Czarny karton z wanilią i ciasteczkami, bez cukru, wegański, widok z przodu.
4,1
Dr Witt
koktajl owocowy z białkiem grochu o smaku Waniliowego Ciastka 500 ml
9,49 zł
100 ml = 1,90 zł
TYLKO ONLINE
Kremowa konturówka do ust Revolution Satin Kiss Chauffeur Nude, pionowo, różowo-złote opakowanie, skuwka obok.
Revolution Satin Kiss
konturówka do ust, Chauffeur Nude 1 g
29,99 zł
100 g = 2999,00 zł
Srebrny metalowy pendrive USB 32GB Utility Project, z czarnym wysuwanym złączem, na tle białego opakowania.
4,7
Utility Project
pamięć USB-A, poj. 32GB 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Sally Hansen Miracle Gel Unicorn Top Coat, pearlescent nail polish in clear bottle, front view.
4,6
Sally Hansen Miracle Gel
top coat do lakierów klasycznych, nr 106 Unicorn 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Zielone opakowanie herbatki BioFix żurawina z granatem, 20 saszetek. Z przodu filiżanka herbaty i owoce.
4,9
BiFIX Premium
herbata owocowa, ekspresowa, Żurawina z Granatem 20x2 g
5,99 zł
100 g = 14,98 zł
Rekwizyt: odcięta dłoń Thing z Rodziny Addamsów, z ciemnymi szwami i paznokciami, widok frontalny na czarnym tle.
Dekoracja
Sztuczna Ręka 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Czarna, błyszcząca metalowa ramka na zdjęcie 15x20 cm, z białym passe-partout i zdjęciem kwiatu, widok frontalny.
4,0
Mes-Rota
ramka metalowa do zdjęć, 15x20 z ozdobną listwą, kolor czarny 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone