Essence Juicy Bomb Tropical
mgiełka do ciała, nr 107 Watermelon Wave 100 ml
17,49 zł
100 ml = 17,49 zł4,7
Rimmel Wonder'Luxe Volume
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, nr 001 Black 11 ml
39,99 zł
100 ml = 363,55 złEstée Lauder Pure Color Melt-On
błyszczyk do ust, w sztyfcie, Melted Blush 1,8 g
139,99 zł
100 g = 7777,22 złe.l.f. Incredi-Curl
tusz do rzęs, zwiększający objętość i podkręcający, Soft Black 9,2 g
45,99 zł
100 g = 499,89 złHairburst Longer Stronger Hair
szampon do tłustej skóry głowy i włosów przetłuszczających się u nasady 350 ml
69,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,8
Incood
pudełka na karty podarunkowe, wym. 11x8cm, Kwiaty, różne rodzaje 3 szt.
9,99 zł
1 szt. = 3,33 zł4,2
KillyS Salon Results Make Your Nails!
sztuczne paznokcie, migdał, Black Viral 24 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,54 złKarl Lagerfeld Bois D'Ambre
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
119,99 zł
100 ml = 239,98 złNajniższa cena: 169,99 zł
5,0
TY Beanie Bellies
maskotka pluszowa, Aksolotl, Zielony, Alex, wys. 15cm 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 złMossa by Madara Juicy Clean
woda micelarna z kwasem hialuronowym i ekstraktem z truskawki, 3w1 200 ml
69,99 zł
100 ml = 35,00 złPastel Pro Fashion Stardust
rozświetlacz do twarzy, w kamieniu, nr 320; 8 g
19,99 zł
100 g = 249,88 złGeek & Gorgeous Smooth Out
eksfoliator do twarzy, silny, z 12% kwasami AHA i kojącą opuncją figową 100 ml
139,99 zł
100 ml = 139,99 zł






















