so!flow by Vis Plantis
serum do twarzy z 3% witaminą C, rozświetlające 30 ml
64,99 zł
100 ml = 216,63 złI'm Meme Lip Silhouette Water Blur
tint do ust, Tailored Brick 4 g
69,99 zł
100 g = 1749,75 złMossa by Madara VLift
krem pod oczy, przeciwzmarszczkowy, kolagenowy 15 ml
79,99 zł
100 ml = 533,27 złNYX Professional Makeup The Simpsons
rozświetlacz do twarzy, Homer, nr 01 Donut Mind If I Do 7,1 g
79,99 zł
100 g = 1126,62 zł4,9
HiPP BIO
owsiane ciasteczka serduszka, Truskawki-Maliny, po 3. roku życia 40 g
8,49 zł
100 g = 21,23 złAffect Best Matte
puder do twarzy, sypki, utrwalający, nr C-0006 Pink Velvet 7 g
88,99 zł
100 g = 1271,29 złe.l.f. The Hottest Drops Duo
zestaw kosmetyków, serum rozświetlające 10ml + serum brązujące 10ml 10 ml
46,99 zł
100 ml = 469,90 zł5,0
Alpro Almond
napój migdałowy, bez cukru, z dodatkiem wapnia, jodu i witamin B12, D2 i E, bez glutenu, bez laktozy 1 l
12,49 zł
1 l = 12,49 złAA Wings of Color Trust Your Wings Your Hero
tusz do rzęs, zwiększający objętość, nr 03 Burgundy 9 ml
46,99 zł
100 ml = 522,11 złTIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 33N Macchiato 4,5 g
74,99 zł
100 g = 1666,44 zł4,9
L'Oréal Paris Color Riche Satin
pomadka do ust, nr 373 Magnetic Coral 4,8 g
64,99 zł
100 g = 1353,96 zł






















