Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
NYX Fat Cheeks Juicy Blush Liquid, różowy róż z zielonym napisem, butelka z aplikatorem, na różowym tle.
NYX Professional Makeup Fat Cheeks
róż do policzków, w płynie, nr 07 Plum Pop 8 ml
35,99 zł
100 ml = 449,88 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
Suplement JoyDay Probiotyk 2.0 w ciemnej butelce z białą nakrętką, etykieta "Żywe bakterie probiotyczne", widok z przodu.
5,0
Joy Day
probiotyk, suplement diety 0,5 l
74,99 zł
1 l = 149,98 zł
Dilmah Moments in Bloom, herbata 40 torebek, kwiatowe opakowanie, filiżanka herbaty na tle rozmytych różowych kwiatów.
Dilmah Moments in Bloom
zestaw herbat czarnych i zielonych, 4 smaki 40x2 g
29,99 zł
100 g = 37,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Walmark Plus Biotyna 300 µg, suplement diety w biało-żółtym pudełku z grafiką twarzy kobiety, widok z przodu.
4,9
Walmark Plus
Biotyna 300µg, tabletki, suplement diety 30 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
Big-Active Herbata Biała brzoskwinia, kwiat pomarańczy, 20 torebek, zielono-białe opakowanie z polem herbaty.
4,9
Big-Active
herbata biała, ekspresowa, Brzoskwinia & Kwiat Pomarańczy 20x1,5 g
8,99 zł
100 g = 29,97 zł
TYLKO ONLINE
Clarins Velvet Cleansing Milk, biała butelka z czerwonym tekstem, widok z przodu, pojemność 200 ml.
Clarins Velvet
mleczko do demakijażu 200 ml
119,99 zł
100 ml = 60,00 zł
TYLKO ONLINE
Matowa pomadka Affect w płynie Cotton Candy, różowa tubka z napisem, złota nakrętka i aplikator, widok z przodu.
Affect Soft Matte
pomadka do ust, w płynie, Cotton Candy 5 ml
49,99 zł
100 ml = 999,80 zł
Bruno Banani Magnetic Man EDT: przechylony flakon z bursztynowym płynem i brązowe pudełko z logo. Drzewno-ambrowy zapach.
4,8
Bruno Banani Magnetic Man
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł
Butelka lakieru Semilac z opalizującym różowo-niebieskim brokatem i swatch. Perłowy połysk jako top coat.
4,5
Semilac
lakier do paznokci, nr 117 Pink a Blue 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
TYLKO U NAS
Czarna opaska Nanu, okrągła część z logo i ceną 5.99 PLN, dolna część w kształcie litery V, widok z przodu.
4,4
Avanti Nanu
opaski do włosów, Czarne 2 szt.
9,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
Niedostępny online
TYLKO ONLINE
Opakowanie Lapsie Kabanosy Sarna z Żurawiną dla psa, 93% mięsa, czerwone tło z jeleniem i żurawiną, widok z przodu.
Łapsie Owoce Leśne
karma uzupełniająca dla psów, kabanosy, Sarna z Żurawiną 160 g
24,99 zł
100 g = 15,62 zł
Zestaw pięciu opakowań 3-warstwowych chusteczek higienicznych Bing, z wizerunkami Binga i Pandy, ułożone w rzędzie.
5,0
Kartika
chusteczki higieniczne, 3-warstwowe, różne rodzaje 10 x 9 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,08 zł
NYX Smushy Matte Lip Balm w lawendowej tubce z okrągłą nakrętką, z etykietą "Pineapple Smoothie". Widok z przodu.
5,0
NYX Professional Makeup Smushy Matte
balsam do ust, nawilżająco-matujący, nr 01 Sugar Smush 8 ml
42,99 zł
100 ml = 537,38 zł
TYLKO ONLINE
Arganicare Castor Hair Growth Stimulator Express Hair Repair Conditioner, cream bottle, gold cap, front view.
Arganicare Express Hair Repair Castor
odżywka do włosów, ekspresowa 250 ml
49,99 zł
100 ml = 20,00 zł
TYLKO ONLINE
Jasnoniebieska szczotka IOK dla psów i kotów z miękkimi igłami i nakrapianym uchwytem, widok z przodu.
iok by Beter
szczotka dla psów i kotów 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Opakowanie mleka następnego Nestle NAN OPTIPRO 2 dla niemowląt 6m+, białe z grafiką piskląt w gnieździe.
4,8
Nestlé NAN OPTIpro 2
mleko następne w proszku, dla niemowląt, po 6. m-cu życia 650 g
48,99 zł
100 g = 7,54 zł
Luksja Purely Energizing cytrusowe mydło w kostce, turkusowe opakowanie z grafiką cytryn i kwiatów, widok przód.
5,0
Luksja Aroma Senses Purely Energizing
mydło w kostce do rąk i ciała, Cytrusowe 90 g
4,99 zł
100 g = 5,54 zł
Semilac Express Dry, serum do paznokci z Vitaminą E, 99.7% naturalnych składników, butelka z pipetą.
5,0
Semilac Express Dry
preparat przyspieszający wysychanie lakieru do paznokci 8 ml
49,99 zł
100 ml = 624,88 zł
Biały Jeleń hipoalergiczne, bezzapachowe mydło glicerynowe w białym opakowaniu z zielonym logo, widok z przodu.
5,0
Biały Jeleń Hipoalergiczny
mydło w kostce, bezzapachowe, ultradelikatne, do skóry wrażliwej 100 g
12,99 zł
100 g = 12,99 zł
Różowe opakowanie OneDayMore Musli Fruity Joy z truskawkami, bananami i uśmiechniętym smokiem. Widok z przodu.
5,0
OneDayMore
musli owocowe, Fruity Joy, Truskawka i Banan 450 g
19,99 zł
100 g = 4,44 zł
Hugo Boss Boss Woman woda perfumowana 75ml, przezroczysta butelka obok białego pudełka z różowym paskiem.
Hugo Boss Boss Woman
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
219,99 zł
100 ml = 293,32 zł
TYLKO ONLINE
Pupa Petalips 014 Wild Poppy, koralowa pomadka z matowym wykończeniem, otwarta z widocznym sztyftem i srebrną nakrętką.
Pupa Milano Petalips
pomadka do ust, nr 014 Wild Poppy 3,5 g
89,99 zł
100 g = 2571,14 zł
Essence Kajal Pencil Eyeliner 01 black, zbliżenie pionowo, czarny korpus, beżowa końcówka.
4,7
Essence Kajal
kredka do oczu, nr 01 Black 1 g
4,49 zł
100 g = 449,00 zł
TYLKO ONLINE
I'm Meme I'm Multi Stick Highlighter Champagne Gold, brzoskwiniowy sztyft z kremową końcówką, widok z przodu.
I'm Meme I'm Multi Stick Highlighter
rozświetlacz do twarzy i ciała, w sztyfcie, nr 001 Champagne Gold 7 g
46,99 zł
100 g = 671,29 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone