4,8
Garnier Color Naturals
krem do włosów, trwała, odżywcza koloryzacja, nr 6 Ciemny Blond 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł4,8
So...? Miss So...? Sugar Rush
mgiełka do ciała i włosów dla kobiet, Candy & Raspberry 140 ml
35,99 zł
100 ml = 25,71 zł4,8
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional
krem-żel do usuwania skórek z olejkiem z awokado 12 ml
15,99 zł
100 ml = 133,25 zł4,4
Wierzbicki & Schmidt Kontrola + Dyscyplina
pasta do włosów, modelująca, moc utrwalenia 4 75 ml
21,49 zł
100 ml = 28,65 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,7
Neboa Thermo Protect
mleczko do włosów, termoochronne, do każdego rodzaju włosów 175 ml
32,99 zł
100 ml = 18,85 zł4,7
Manufaktura Piękna Pluszowy Miś
kula do kąpieli 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 złNajniższa cena: 6,99 zł
4,5
Mysterium
woda lamelarna do włosów, natychmiastowy efekt tafli i intensywne wygładzenie 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
szampon do włosów suchych 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,8
Garnier Fructis Fresh
szampon do włosów, przetłuszczających się, oczyszczający 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 złAA Wings of Color Hazel Light
błyszczyk do ust, z efektem winylowym, nr 01 Almond Nude 1,8 ml
47,99 zł
100 ml = 2666,11 złAdos Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 09 Vintage Pink 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 złNajniższa cena: 13,99 zł
4,9
NIVEA MEN Active Clean
żel pod prysznic, 3w1 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,7
Happy Care Booster
maska do włosów, nawilżająca 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, typu Banan, różne rodzaje 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł























