Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Syrop porzeczkowy z imbirem i limonką Manufaktura Cieleśnica w kwadratowej butelce z różową etykietą i niebieskim kapturkiem.
Manufaktura Cieleśnica
syrop z czarnej porzeczki z imbirem i limonką 230 ml
17,99 zł
100 ml = 7,82 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO ONLINE
OPI Nail Lacquer, odcień Happy Play-ce. Błękitny, półprzezroczysty lakier w butelce z czarną nakrętką, z przodu.
OPI
lakier do paznokci, błyszczący, nr S043 Happy Play-ce 15 ml
59,99 zł
100 ml = 399,93 zł
Adidas UEFA Champions League Pro Player EDT 100ml, świeży zapach w butelce i granatowym pudełku, widok z przodu.
4,7
Adidas UEFA Champions League Pro Player
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Czarny, smukły eyeliner SLIM EYE PENCIL z niewyraźnym tekstem, widok z przodu na neutralnym tle.
5,0
NYX Professional Makeup Slim Eye Pencil
kredka do oczu, nr 912 Charcoal 1,1 g
17,99 zł
100 g = 1635,45 zł
Najniższa cena: 25,49 zł
Prezentowy zestaw herbat English Tea Shop w jasnoniebieskim pudełku z kokardą, 12 organicznych piramidek.
4,8
English Tea Shop Organic Your Wellness Collection
zestaw herbat ziołowych w piramidkach 12x2 g
34,99 zł
100 g = 145,79 zł
Eveline Vinylove Vinyl Lip Liquid, różowo-złote opakowanie z instrukcją, obok biała tubka. Widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics Vinylove
pomadka do ust, winylowa, nr 10 Blushy 4 ml
43,99 zł
100 ml = 1099,75 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Masterpiece Max, czarny tusz do rzęs z aplikatorem iFX. Elegancka tuba ze złotymi detalami.
4,4
Max Factor Masterpiece Max
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 01 Black 7,2 ml
58,99 zł
100 ml = 819,31 zł
Adidas Vibes Get Comfy EDP, pomarańczowo-różowa butelka i kartonik z logo, widok z przodu.
5,0
Adidas Vibes Get Comfy
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
TYLKO ONLINE
Cos De BAHA HP Serum z kwasem hialuronowym i D-Pantenolem, butelka i pudełko z niebieską etykietą, widok z przodu.
Cos De BAHA HP
serum do twarzy, nawilżająco-kojące, z kwasem hialuronowym i pantenolem 30 ml
64,99 zł
100 ml = 216,63 zł
Mydło w piance Cluddi Santorini Hiskin 400 ml, w błękitnej butelce z białą pompką, widok z przodu.
4,1
Cluddi by Hiskin
mydło w piance do rąk, Santorini 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł
TYLKO ONLINE
MUA Multi Lip Nude Edition, podwójna matowa szminka i błyszczyk, beżowe opakowanie z otwartym aplikatorem.
MUA MakeUp Academy Multi Lip
pomadka i błyszczyk do ust, Cozy 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Cos De BAHA Centella Hyaluronic Acid Serum 30ml, przezroczysta butelka z pipetą i białe pudełko, widok z przodu.
3,0
Cos De BAHA CH
serum do twarzy, regenerujące, z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej 30 ml
62,99 zł
100 ml = 209,97 zł
Słoiczek BoboVita z warzywną potrawką z wołowiną dla dzieci po 12 miesiącu. Zielona etykieta, ilustracje warzyw i mięsa.
4,9
BoboVita
warzywna potrawka z wołowiną, 12m+ 250 g
6,29 zł
100 g = 2,52 zł
BoboVita białe warzywa z indykiem w sosie, słoiczek dla dzieci po 15 miesiącu, z dużymi kawałkami na etykiecie.
5,0
BoboVita
Białe warzywa z indykiem w sosie 15m+, 250 g
6,29 zł
100 g = 2,52 zł
Czarna, wodoodporna kredka do oczu Epic Wear, pionowo, z widocznym logo i białym tekstem.
3,5
NYX Professional Makeup Epic Wear
kredka do oczu, Pitch Black 1,22 g
35,99 zł
100 g = 2950,00 zł
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter, płynny rozświetlacz do twarzy, beżowa butelka z różową nakrętką, z przodu.
5,0
e.l.f. Halo Glow
rozświetlacz do twarzy, wielofunkcyjny, nr 5 Medium/Tan Warm 31,5 ml
75,99 zł
100 ml = 241,24 zł
Niebieskie pudełko Bioderma ABCDerm Péri-oral 40ml, krem na podrażnienia wokół ust, widok lekko z boku.
5,0
Bioderma ABCDerm
krem ochronno-łagodzący do skóry wokół ust, od 1. dnia życia 40 ml
74,99 zł
100 ml = 187,48 zł
Fioletowa pianka do mycia ciała YOPE dla dzieci, waniliowa, z potworem na etykiecie, widok z przodu.
5,0
Yope
pianka do mycia ciała, dla dzieci, Lody Waniliowe 400 ml
29,99 zł
100 ml = 7,50 zł
TYLKO ONLINE
Purito Wonder Releaf Centella BB Cream 29 Caramel Beige SPF 30 w białej tubce, widok z przodu.
Purito Wonder Releaf Centella
krem BB do twarzy, SPF 30, nr 29 Caramel Beige 30 ml
69,99 zł
100 ml = 233,30 zł
Z przodu zielone opakowanie Sir Adalbert's Moji Tea ze złotym słoniem. Cejlońska herbata premium o smaku mojito.
4,8
Adalbert's Tea
herbata zielona, liściasta, Moij 100 g
26,99 zł
100 g = 26,99 zł
Różowa torebka Helpa Suchy Prowiant Mix Truskawka Banan, liofilizowane owoce bez cukru, z rysunkiem pirata.
5,0
Helpa Suchy Prowiant
owoce liofilizowane, Truskawka i Banan 20 g
15,99 zł
100 g = 79,95 zł
Zielona saszetka Kubuś Baby Mus Jabłko Banan dla dzieci po 4 miesiącu, bez cukru, widok z przodu.
4,8
Kubuś Baby
mus owocowy, Jabłko, Banan, po 4. miesiącu życia, 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
TYLKO ONLINE
OPI Nail Lacquer w butelce, kolor jasny beżowy, z czarną zakrętką, widok z przodu z wyraźnym logo OPI.
OPI
lakier do paznokci, F033 Suzi's Pager 15 ml
66,99 zł
100 ml = 446,60 zł
Podkład Rimmel Match Perfection SPF 20 Classic Beige, beżowa butelka z niebieską pompką, obok leży niebieska zakrętka.
Rimmel Match Perfection
podkład do twarzy, SPF 20, nr 201C Classic Beige 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone