Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Isntree Green Tea Fresh Toner 200ml, brązowa butelka z białą nakrętką, złota etykieta, widok z przodu. Do cery tłustej.
Isntree Green Tea
tonik do twarzy, odświeżający 200 ml
79,99 zł
100 ml = 40,00 zł
Opakowanie foliowych torebek śniadaniowych viGO! 30 sztuk, 20x20 cm, z widocznym sandwiczem, ułożone pod kątem.
5,0
viGO!
woreczki śniadaniowe, rozm. 20x30 cm 30 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,28 zł
TYLKO ONLINE
REVOLUTION SKIN SILK GLOW TINT, rozświetlający podkład w sztyfcie, w jasnym beżu, z otwartą zakrętką.
Revolution Skin Silk Glow Tint
podkład do twarzy, Fair 8 g
56,99 zł
100 g = 712,38 zł
Białe pudełko Sylimaryna Strong, suplement diety na ochronę wątroby, z zielonym napisem i purpurowym kwiatem ostropestu.
4,9
Starpharma Sylimaryna Strong
tabletki, ochrona wątroby, suplement diety 60 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
UGREEN 65W GaN robot ładowarka w kształcie robota, ciemnoszara, z wyświetlaczem, obok czarnego opakowania.
5,0
Ugreen
ładowarka sieciowa z trzema portami, 2x USB-C i 1x USB-A, 65W 1 szt.
139,99 zł
1 szt. = 139,99 zł
Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Charcoal w szarej saszetce z grafiką węgla, widok z przodu.
5,0
Holika Holika Pure Essence
maska w płachcie, oczyszczająca, Charcoal 23 ml
11,99 zł
100 ml = 52,13 zł
TYLKO ONLINE
Sattva Organic Body Oil w brązowym pudełku, z ilustracją pomarańczy, kawy i jałowca. Widok z przodu.
5,0
Sattva Ayurveda
olejek do ciała, organiczny, nawilżająco-złuszczający 100 ml
69,99 zł
100 ml = 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Amaran Kings & Queens Phenomena woda perfumowana, biała butelka ze złotą, wypukłą głową kobiety, widok przód-bok.
Amaran Kings & Queens Phenomena
woda perfumowana, unisex 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Schwarzkopf GLAMOUR WAVE płyn do trwałej nr 0, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
Schwarzkopf Professional Natural Styling Hydrowave
płyn do trwałej ondulacji, nr 0 80 ml
39,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Białe pudełko Bausch + Lomb Softlens daily disposable 30 soczewek, niebieski wodny wzór, widok z przodu.
4,5
SofLens Daily Disposable
soczewki kontaktowe jednorazowe, dzienne, moc: -1,00 30 szt.
74,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz Estée Lauder Turbo Lash pogrubiająco-wydłużający, otwarte opakowanie z pędzelkiem obok.
Estée Lauder Turbo Lash
tusz do rzęs, nr 01 Kohl Noir 8 ml
159,99 zł
100 ml = 1999,88 zł
Rolka worków na śmieci viGo! 60L zapachowych, szarej folii, widok pod kątem na białą etykietę.
5,0
viGO! 4 Seasons
worki na śmieci, z taśmą, zapachowe, 60L 10 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Front opakowania Raid zawieszki w żelu o zapachu cedrowym, 2 sztuki, ochrona ubrań przed molami i larwami.
4,8
Raid
zawieszki przeciw molom, żelowe, zapach Cedrowy 2 szt.
18,99 zł
1 szt. = 9,50 zł
Dwie czarne butelki Barbero kremu do ogolonej skóry głowy, nawilżający i matujący, widok pod kątem.
4,8
Barbero
krem do ogolonej skóry głowy 125 ml
26,99 zł
100 ml = 21,59 zł
Męskie skarpetki Pierre Cardin, rozmiar 40-45, czarne z biało-szarym wzorem rombów, na czerwonej zawieszce.
4,9
Pierre Cardin
skarpety męskie, Szare Romby, rozm. 40-45; 1 para
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
L'Oréal Lash Paradise mascara w lśniącej różowo-złotej tubce z wyjętą obok czarną szczoteczką, widok z przodu.
4,6
L'Oréal Paris Lash Paradise
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, Intense Black 6,4 ml
66,99 zł
100 ml = 1046,72 zł
TYLKO ONLINE
Mokra karma Dobry Pies Surf & Turf Pstrąg i Dzik, zielono-fioletowa puszka z psem, rybami i dzikiem.
Dobry Pies Surf & Turf
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Pstrąg z Dzikiem 400 g
13,99 zł
100 g = 3,50 zł
TYLKO ONLINE
HHUUMM Sleep Calm Pillow Mist, lawendowo-rumiankowa mgiełka do poduszki w bursztynowej butelce i beżowym pudełku.
Hhuumm Sleep Calm
mgiełka do poduszki, Lawenda, Drzewo Sandałowe, Rumianek 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Opakowanie 12 lawendowych świec zapachowych tealight w trzech odcieniach fioletu, z etykietą Aura Candles.
4,9
Aura Candles
świece zapachowe, Lawenda 30 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
Rimmel Kind & Free Blur It Out matujący skin tint, turkusowa tubka, otwarty, odcień 103 True Ivory.
4,9
Rimmel Kind & Free Blur It Out
podkład do twarzy, SPF 20, nr 103 True Ivory 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Biało-pomarańczowa tuba Hydro Optima Senior Elektrolity, widok z przodu. Podkreślona niska zawartość cukrów i sodu.
4,9
HydroOptima Senior
tabletki musujące, elektrolity 20 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,92 zł
TYLKO ONLINE
Maska It's Skin Pomegranate Clean & Vitality w białej saszetce, z czerwoną połówką granatu i ziarnami, widok z przodu.
It's Skin Pomegranate
maska w płachcie, witalizująca 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Pięć owalnych naklejek hybrydowych Ohora Blueberry Jam w pastelowym fiolecie, połyskujące wykończenie.
Ohora
hybryda w naklejkach, Blueberry Jam 30 szt.
59,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw Catrice More Than Glow Face Set Rose Gold: pudełko, płynny rozświetlacz, rozświetlacz, bronzer, widok z przodu.
Catrice More Than Glow
zestaw kosmetyków do makijażu twarzy, Rose Gold 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone