Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Catrice Soft Glam Baked Blush, brzoskwiniowy róż w kremowej, okrągłej puderniczce, z satynowym wykończeniem, widok z góry.
Catrice Soft Glam
róż do policzków, wypiekany, rozświetlający, nr 020 Peachy Breeze 5,6 g
19,99 zł
100 g = 356,96 zł
Kremowa klamra do włosów Ewa Schmitt Paris Romance z marszczoną kokardą w kolorze pudrowego różu. Widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt Paris
klamra do włosów, Różowa, Kokarda 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty matujący puder w kamieniu Collistar Impeccabile, odcień 30G Honey, z jasnoróżowym wieczkiem.
Collistar Impeccable
puder do twarzy, w kompakcie, nr 30G Honey 9 g
124,99 zł
100 g = 1388,78 zł
Biała tubka maski COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml, widok z przodu, czarna zakrętka.
5,0
Cosrx Ultimate Nourishing Rice
maseczka do twarzy, odżywcza, na noc 60 g
74,99 zł
100 g = 124,98 zł
TYLKO ONLINE
Balsam do ust Pastel Baby Balmy Serum Gloss 33 Gaslight w szklanej butelce z srebrną zakrętką, widok z przodu.
Pastel Show By Pastel Baby
balsam do ust, nr 33 Gaslight 3,2 g
24,99 zł
100 g = 780,94 zł
TYLKO ONLINE
Zielono-różowe pudełko z kulą musującą LaQ Kiwi & Winogrona, widok z przodu, z połyskującą bombą w kształcie serca.
LaQ
kula do kąpieli, musująca, Kiwi & Winogrono 135 g
15,99 zł
100 g = 11,84 zł
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel, unscented tube, dark brown to light pink gradient.
5,0
Haruharu Wonder Black Rice
żel do mycia twarzy, nawilżający, oczyszczający 100 ml
84,99 zł
100 ml = 84,99 zł
Dekoracyjna torebka prezentowa z pastelowym motywem kwiatów piwonii i zielonych liści na jasnym tle.
4,9
Metrex
torebka prezentowa 18x23cm, Casual Retro 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Skin Silk Glow Tint, beżowy rozświetlający podkład w sztyfcie, widok z przodu z odkręconą zakrętką.
Revolution Skin Silk Glow Tint
podkład do twarzy, Light Neutral 8 g
56,99 zł
100 g = 712,38 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający błyszczyk Dasique Juicy Dewy Papaya Milk, brzoskwiniowa tubka z napisem "dasique", widok z przodu.
5,0
Dasique Juicy Dewy
błyszczyk - tint do ust, 08 Papaya Milk 3,5 g
54,99 zł
100 g = 1571,14 zł
Kabel Baseus Versatile 4w1, czarny, pleciony, 60W. Widoczne magnetyczne złącza USB-A, USB-C i Lightning.
5,0
Baseus Versatile
kabel A+C na C+L, Czarny 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
TYLKO ONLINE
MUA Makeup Academy Nourishing Lipgloss w kolorze nude, butelka z wyciągniętym aplikatorem, widok z przodu.
MUA MakeUp Academy Nourishing
błyszczyk do ust, Sincere 6,5 ml
21,99 zł
100 ml = 338,31 zł
Karnet urodzinowy z ustawianą cyfrą '2', 8 kolorowych świec na granatowym tle ze gwiazdkami, widok z przodu.
4,6
Delta
kartka urodzinowa, Dziś Twoje Urodziny, Wszystkiego Najlepszego! 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Efektima Eye Glam Serum, roll-on na zmarszczki i worki, srebrne pudełko z beżowym panelem, widok pod kątem.
5,0
Efektima Natural Collagen Eye Glam
roll-on pod oczy, zmarszczki + worki pod oczami 15 ml
24,99 zł
100 ml = 166,60 zł
Otwarta maskara do brwi Maybelline Express Brow w czarnej tubie z brązową nakrętką i widoczną szczoteczką.
4,6
Maybelline New York Express Brow
maskara do brwi, żelowa, nr 02 Soft Brown 3,5 ml
35,99 zł
100 ml = 1028,29 zł
Jasnobrązowa kredka do brwi Catrice Eye Brow Stylist, dwustronna ze szczoteczką, widok pionowy.
Catrice Eye Brow Stylist
kredka do brwi, nr 060 Legally Blonde 1,4 g
12,49 zł
100 g = 892,14 zł
Czarne bezszwowe majtki brazyliany Pompea S/M, widok z przodu, z napisem "NO STRESS" na gumce.
Pompea No Stress
majtki damskie, brazyliany, Nero, rozm. S/M 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
Pepe Jeans London Bright Intense, złota woda perfumowana w eleganckim flakonie baterii, obok pasujące pudełko.
4,9
Pepe Jeans Bright Intense
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
99,99 zł
100 ml = 333,30 zł
PUPA Smokey Vibes eyeshadow palette, srebrne opakowanie z różowym napisem, widok z przodu. Paleta 7 cieni.
4,7
Pupa Milano Make Up Stories Smokey Vibes
paleta cieni do powiek, nr 002 13,3 g
109,99 zł
100 g = 826,99 zł
Biała torebka wegańskich krówek kokosowych BIO, z luźnymi cukierkami w papierkach z napisem 'Wiem co jem!'.
4,8
Super Krówka
krówki ekologiczne, o smaku kokosowym, bezmleczne 150 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Biała torebka prezentowa z wielokolorowym, akwarelowym wzorem kwiatów i zielonych liści, widok z przodu pod kątem.
Bagland
torba prezentowa, wym. 26x32x12 cm, Kwiaty, różne rodzaje 1 szt.
6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
TYLKO ONLINE
Puder brązujący IsaDora w otwartym, okrągłym opakowaniu. Wygrawerowane 'D' na matowym, ciepłym brązowym pudrze.
IsaDora
puder brązujący, nr 48 Matte Tan 10 g
83,99 zł
100 g = 839,90 zł
Maybelline New York Lash Sensational Firework tusz, różowa tubka z niebieskimi wzorami, otwarta ze szczoteczką obok.
5,0
Maybelline New York Lash Sensational Firework
tusz do rzęs, pogrubiający, wodoodporny 10 ml
71,99 zł
100 ml = 719,90 zł
Czerwony, metalowy model samochodu Toyota 1:60 w zielono-białym pudełku. Widok z boku, z napisem Dickie Toys.
4,8
Dromader Welly
samochód, 1:60, 3+, różne rodzaje 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone