Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Złota świeczka urodzinowa PartyDeco, cyfra 7, z matowym wykończeniem, widok z przodu, do dekoracji tortu.
5,0
PartyDeco
świeczka urodzinowa, cyfra 7, złota, 4,5 cm 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Ewa Schmitt spinka Elegance nr 2: złota, błyszcząca klamra do włosów w kształcie D, widok z przodu na różowym opakowaniu.
4,9
Ewa Schmitt Boutique
spinka do włosów, Elegance, nr 2; 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Beżowy podkład Bourjois Always Fabulous 24H z kwasem hialuronowym i SPF 20 w szklanej butelce z pompką, z odkręconą nakrętką.
4,7
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 105 Natural Ivory 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
TYLKO ONLINE
Różowy, błyszczący cień w płynie Essence Bake Liquid Eyeshadow, z aplikatorem obok, Disney The Little Mermaid.
Essence Disney The Little Mermaid
cień do powiek w płynie, nr 02 Sea Me Sparkle 3,6 ml
15,99 zł
100 ml = 444,17 zł
Kookie Cat organiczne wegańskie ciastko waniliowe z kawałkami czekolady, w różowym opakowaniu foliowym, z przodu.
Kookie Cat
ciastko owsiane z wanilią i orzechami nerkowca, bezglutenowe, Vanilla & Choc Chip 50 g
6,29 zł
100 g = 12,58 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
TYLKO ONLINE
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 020 Hyp-nude-tized, różowo-nude błyszczyk w tubce, widok z przodu.
Catrice Melt & Plump Juicy
błyszczyk do ust, wypełniający, nr 020 Hyp-nude-tized 1,8 g
19,99 zł
100 g = 1110,56 zł
Cacharel Yes I Am Bloom Up! woda perfumowana: czerwony flakon i różowe opakowanie z napisem, obok siebie.
4,9
Cacharel Yes I Am Bloom Up!
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
199,99 zł
100 ml = 666,63 zł
tolpa mum olejek przeciw rozstępom w przezroczystej butelce z niebieską etykietą, dla kobiet w ciąży, widok z przodu.
4,7
Tołpa Mum
olejek przeciw rozstępom, uelastyczniający i wzmacniający skórę 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
Miss Sporty Serum Lip Liner, różowa kredka do ust z brązową końcówką, pielęgnuje i wygładza usta.
4,7
Miss Sporty Naturally Perfect
konturówka-serum do ust, nr 02 Nude Mocha 1,2 g
14,99 zł
100 g = 1249,17 zł
Karnet urodzinowy z różowym tłem, babeczką z tęczowym kremem i ustawianą cyferką '2', widok z przodu.
4,9
Delta
kartka urodzinowa, Uwaga! Dziś Twoje Urodziny, Wszystkiego Dobrego 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Maybelline Express Brow Ultra Slim dwustronna kredka do brwi ze szczoteczką, ciemna, z fioletową etykietą.
5,0
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim
kredka do brwi, automatyczna, nr 03 Warm Brown 9 g
35,99 zł
100 g = 399,89 zł
TYLKO ONLINE
MAC Lipglass: brązowy błyszczyk w przezroczystej tubce z białym wieczkiem, obok białe opakowanie NON-STICKY GLOSS.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Accolade 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
TYLKO ONLINE
Czerwona przenośna butelka podróżna Peti-to-Go dla psa z miską, obok pudełko z innymi kolorami.
PetiGIO Peti-To-Go
przenośna butelka na wodę dla psa, Czerwona, poj. 520ml 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty, srebrny TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Mini, z beżowym podkładem i białym puszkiem TIRTIR.
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 31N French Beige 4,5 g
74,99 zł
100 g = 1666,44 zł
Kremowa klamra do włosów Ewa Schmitt Paris Romance z marszczoną kokardą w kolorze pudrowego różu. Widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt Paris
klamra do włosów, Różowa, Kokarda 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Granatowe figi damskie Marilyn Julia z bawełny i bambusa, widok z przodu i tyłu na modelce.
Marilyn Julia
figi damskie, Granat, rozm. S 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Zielona kostka logiczna MoYu 3x3x3 w pudełku z przeźroczystą ścianką, widok z przodu, zaokrąglone rogi.
4,8
Dromader Cube
kostka logiczna, 3+ 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Jasny woreczek białej herbaty liściastej Sir Adalbert's Mango & Orange, złoty słoń, widok z przodu.
4,9
Adalbert's Tea
herbata biała, liściasta o smaku mango i pomarańczy 80 g
32,99 zł
100 g = 41,24 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty tint do ust TIRTIR Waterism Glow Tint Honey Nut z aplikatorem, kolor brązowo-czerwony.
5,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 06 Honey Nut 4 g
59,99 zł
100 g = 1499,75 zł
TYLKO ONLINE
Niebieska szczotka pudrówka IOK z metalowymi igłami dla psów i kotów, ergonomiczna rączka, widok z przodu.
iok by Beter
szczotka pudlówka dla psów i kotów 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Gold-Vit C 1000 Forte, pomarańczowe opakowanie suplementu z PureWay-C i 1000 mg witaminy C, 30 kapsułek.
4,8
Olimp Labs Gold-Vit C 1000 Forte
kapsułki, Witamina C, suplement diety 30 szt.
31,99 zł
1 szt. = 1,07 zł
TYLKO ONLINE
Hybryda w naklejce Ohora Shooting Star: pięć błyszczących, fioletowych naklejek z brokatem i gwiazdkami, ułożone poziomo.
Ohora
hybryda w naklejkach, Shooting Star 30 szt.
69,99 zł
1 szt. = 2,33 zł
Rimmel OH MY PLUMP! Lip Shaper, nude-pink lip crayon, sharpened, with detached white cap, upright.
4,2
Rimmel Oh My Plump!
konturówka do ust, nr 10 Iconic Beige 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
TYLKO ONLINE
Profusion Juicy Lip Tint Nourishing Lip Oil, butelka z różowozłotą nakrętką, widok z przodu.
Profusion Cosmetics Juicy
olejek do ust, Blissful Berry 168 g
28,99 zł
100 g = 17,26 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone