Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Czerwone etui BUBA na woreczki do psich kup, w kształcie kości z karabińczykiem, z rolką, w blistrze.
BUBA
etui z woreczkami na psie odchody, Czerwone 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółta puszka karmy dla psów Dobry Pies Czysty Kurczak + Kolagen, z czarnym psem i kurczakiem, widok z przodu.
Dobry Pies
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Czysty Kurczak +Kolagen 400 g
14,99 zł
100 g = 3,75 zł
Złota świeczka urodzinowa PartyDeco w kształcie cyfry 6, z knotem u góry i patyczkiem do tortu.
4,9
PartyDeco
świeczka urodzinowa, cyfra 6, złota, 4,5 cm 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowy błyszczyk IsaDora Glossy Lip Treat w tubce z widocznym aplikatorem. Nawilżający kolor do ust.
IsaDora The Glossy Lip Treat
błyszczyk do ust, nr 61 Pink Punch 13 ml
54,99 zł
100 ml = 423,00 zł
Glade Sense & Spray refill. Sensual Sandalwood & Jasmine. Brown liquid, front view. With jasmine flowers & essential oils.
4,8
Glade Sense & Spray
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Sensual Sandalwood & Jasmine 18 ml
20,99 zł
100 ml = 116,61 zł
TYLKO ONLINE
Złoty Nativa SPA Quinoa Body Splash 200ml w butelce z ciemnym atomizerem, widok z przodu.
5,0
Nativa SPA Quinoa
mgiełka do ciała 200 ml
83,99 zł
100 ml = 42,00 zł
Semilac Cream Supreme klasyczny lakier w szklanej butelce i próbnik mleczno-beżowego koloru na paznokciu.
3,9
Semilac
lakier do paznokci, nr 104 Cream Supreme 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Bursztynowa butelka MEXX Inspired Glow męskiej wody perfumowanej obok brązowego pudełka z roślinnym wzorem.
4,3
Mexx Inspired Glow
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł
Szybkoschnący lakier Sally Hansen Insta-Dri 483 Grape Shifter, fioletowy brokat, butelka z przodu.
4,4
Sally Hansen Insta-Dri
lakier do paznokci, szybkoschnący, nr 483 Grape Shifter 9,17 ml
18,99 zł
100 ml = 207,09 zł
TYLKO ONLINE
Miska spowalniająca Fiboo Flip Fiboowl 2w1 dla psa/kota, niebieska z szarą pokrywką, otwarta na czarnym tle.
Fiboo Flip Fiboowl Snacklid
miska dla psów i kotów spowalniająca jedzenie, kołysząca się, z przykrywką, śr. 17cm, Granatowa 1 szt.
55,99 zł
1 szt. = 55,99 zł
TYLKO ONLINE
Pędzel Essence Make Up Buffer Brush #01 z wegańskim włosiem, różowy uchwyt, w purpurowym blistrze.
Essence Make Up Buffer Brush
pędzel do makijażu, nr 01 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Chanson D'eau Lemon EDT 100ml: żółte pudełko z cytrynami i szklana butelka z drewnianą zakrętką, widok z przodu.
4,3
Chanson D'eau Lemon Sicily
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
99,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Biało-niebieskie opakowanie Nestle NAN OPTIPRO 5, mleko modyfikowane dla dzieci, widok z przodu.
4,9
Nestlé NAN OPTIpro 5
produkt na bazie mleka, w proszku, dla małych dzieci 650 g
48,99 zł
100 g = 7,54 zł
Czerwony wypełniacz papierowy 30g w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu i z boku.
Happy Color
wypełniacz papierowy, 30g, Burgund 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Pupa Milano Never Without, brzoskwiniowa paleta All In One Face, widok z przodu opakowania.
5,0
Pupa Milano All In One
paleta do konturowania, Never Without 17,5 g
119,99 zł
100 g = 789,41 zł
Fioletowy NIVEA Kids 2w1 szampon 500ml z pompką, widok z przodu, z syrenką, Sparkle berry scent.
4,9
NIVEA Kids
żel do mycia ciała i włosów dla dzieci, 2w1, Sparkle Berry 500 ml
29,99 zł
100 ml = 6,00 zł
TYLKO ONLINE
MAC Lipglass, przezroczysty błyszczyk non-sticky w tubce z paskowanym wieczkiem, obok białego opakowania.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Frosting 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
Pomarańczowy UltraPiasek kinetyczny w przezroczystym wiaderku z metalowym uchwytem, etykieta z potworem.
4,8
EPEE Ultra
piasek, 3+, różne rodzaje 1 szt
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Adidas Vibes Get Comfy EDP, flakon z pomarańczowo-różowym gradientem i dopasowane opakowanie, widok z przodu.
4,6
Adidas Vibes Get Comfy
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
74,99 zł
100 ml = 249,97 zł
Nivea Baby Krem Pielęgnacyjny Face & Body, jasnoniebieska tubka z misiami, z olejkiem migdałowym i witaminami, 100ml.
4,7
NIVEA BABY
krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od 1. dnia życia, 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Dwie białe słuchawki Baseus Bass BC1 Open-Ear Clip-on i owalne etui ładujące na białym tle.
5,0
Baseus Bass
słuchawki douszne, Białe 1 szt.
109,99 zł
1 szt. = 109,99 zł
Rimmel Magnif'Eyes Nude Edition paleta cieni, 12 matowych i błyszczących odcieni nude, widok z góry.
4,8
Rimmel Magnif'Eyes
paleta cieni do powiek, nr 001 Nude Edition 14.2 g
64,99 zł
100 g = 457,68 zł
elf GLOW REVIVER LIP OIL PLUMPING w różowym opakowaniu, widok z przodu, z połyskującym różowym olejkiem.
4,3
e.l.f. Glow Reviver Plumping
olejek do ust, Piggy Bank 7,6 ml
45,99 zł
100 ml = 605,13 zł
DARMOWA DOSTAWA
Nivea chusteczki oczyszczające z olejkiem arganowym i hialuronowym, biała paczka, widok z przodu.
4,6
NIVEA
chusteczki oczyszczające, pielęgnujące, z Naturalnym Olejkiem Arganowym i Kwasem Hialuronowym 25 szt.
22,99 zł
1 szt. = 0,92 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone