Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Czarna kredka do oczu Rimmel Soft Kohl Kajal Jet Black z odłożoną skuwką, widoczny zaostrzony grafit.
4,3
Rimmel Soft Kohl
kredka do oczu, nr 061 Jet Black 1,2 g
27,99 zł
100 g = 2332,50 zł
Pudełko LEGO Creator 3-w-1, biały model jednorożca z kolorową grzywą na tęczowej podstawie, widok z przodu.
5,0
LEGO Creator
klocki, Magiczny Jednorożec, 7+, 31140 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 zł
BoboVita przecier jabłko banan malina z kleikiem kukurydzianym w słoiczku, dla niemowląt po 6 m-cu.
4,9
BoboVita
deserek w słoiczku, kleik kukurydziany, Jabłko, Banany i Maliny, 6m+ 190 g
5,79 zł
100 g = 3,05 zł
HiPP Babysanft Schlaf Gut Bad Sensitiv, biała butelka z zieloną nakrętką, jeż na księżycu, z Bio-Mandelxtrakt.
4,7
HiPP Baby Sanft Sensitive
płyn do kąpieli dla dzieci, na dobranoc, od 1. dnia życia, 350 ml
20,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Szarogrecko-zielone skarpety SOXO męskie z pomarańczowym kamperem i drzewami. Widok z przodu, z metką rozmiar 40-45.
5,0
Good Stuff
skarpety męskie, Camper, rozm. 40-45; 1 para
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Revolution Pout Bomb Shimmer Gloss Berry Lustre, widok na zamkniętą tubkę i otwarty aplikator.
Revolution Pout Bomb Shimmer
błyszczyk do ust, Berry Lustre 4,5 ml
21,99 zł
100 ml = 488,67 zł
TYLKO ONLINE
Czerwony błyszczyk MAC Lipglass w tubce obok białego kartonika z czerwoną górą i wzorem, widok z przodu.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Spritz 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
TYLKO ONLINE
Różowa saszetka suplementu Intenson Multi Kolagen o smaku truskawki, 11g, widok z przodu, z logo.
Intenson
saszetka, Multi Kolagen, smak Truskawka, suplement diety 11 g
4,99 zł
100 g = 45,36 zł
4x baton BIO Mango & Pomarańcza z Freche Freunde, pomarańczowe opakowanie z wesołymi owocami, widok z przodu.
4,9
Freche Freunde
batony owocowe z ziarnami, Mango i Pomarańcza 4x23 g
11,99 zł
100 g = 13,03 zł
Woda toaletowa Mexx Man w prostokątnej, błękitnej butelce z srebrną nakrętką i pudełkiem, widok przód.
5,0
Mexx Man
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
TYLKO ONLINE
Real Techniques Solar Power Light Lift Concealer Brush w przezroczystym, pomarańczowo-czerwonym opakowaniu z widocznym bordowym pędzlem.
Real Techniques Solar Power Light Lift
pędzel do korektora 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Białe urządzenie do mikrodermabrazji Beautifly z 6 głowicami diamentowymi, widok z przodu na szarym tle.
Beautifly
urządzenie do mikrodermabrazji B-Derma Basic 1 szt.
134,99 zł
1 szt. = 134,99 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
Niebiesko-białe opakowanie Elovena Gluten Free Wholegrain Oat Flour 750g, z mąką, owsem, napis 'Oats from Finland', widok z przodu.
5,0
Elovena
mąka owsiana, bezglutenowa 750 g
18,99 zł
100 g = 2,53 zł
TYLKO ONLINE
Pięć owalnych naklejek hybrydowych Ohora Blueberry Jam w pastelowym fiolecie, połyskujące wykończenie.
Ohora
hybryda w naklejkach, Blueberry Jam 30 szt.
59,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
Spinka do włosów z dużą beżową kokardą Jean Louis David, w delikatne paski, ujęcie frontalne.
5,0
Jean Louis David
spinka do włosów, z kokardą, Beżowa 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Czarna tuba balsamu Wilkinson Sword Sensitive After Shave Lotion 0% alkohol, zielona nakrętka, front.
4,8
Wilkinson Sword Sensitive
balsam po goleniu dla mężczyzn, do skóry wrażliwej, nawilżający 100 ml
26,49 zł
100 ml = 26,49 zł
NYX Eye and Eyebrow Pencil, Sea Foam Green shade, black cylindrical casing with a light blue tip, upright.
NYX Professional Makeup Slim Eye Pencil
kredka do oczu, nr 908 Seafoam Green 1,1 g
17,99 zł
100 g = 1635,45 zł
Najniższa cena: 25,49 zł
Drewniana łyżka do butów z jasnego drewna, gładka, z brązową skórzaną pętlą do zawieszania, widok ukośny.
4,9
Cocciné
łyżka do butów, drewniana 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Natural Glow Blush Berry Glow. Róż prasowany wegański w różowym pudełku z białym okręgiem, widok z przodu.
Lumene Natural Glow
róż do policzków, z kwasem hialuronowym, nr 2 Berry Glow 4 g
79,99 zł
100 g = 1999,75 zł
DARMOWA DOSTAWA
Czerwona pomadka Max Factor Colour Elixir Cherry Kiss w złotej tubie z czarno-złotą zakrętką, zbliżenie.
4,4
Max Factor Colour Elixir
pomadka do ust, nawilżająca, nr 070 Cherry Kiss 4 g
53,99 zł
100 g = 1349,75 zł
Lovege Barista Oat, roślinny napój owsiany, karton z zielonym logo, brązowym tłem i ilustracją kawy, bez cukru.
5,0
Lovege Barista
napój owsiany z witaminami 0,33 l
3,99 zł
1 l = 12,09 zł
Rimmel Cream Crush Luminous Matte Bronzer, okrągły brązowy kompakt z efektem świetlistego matu, widok z góry.
5,0
Rimmel Cream Crush
bronzer do twarzy, nr 002, Cappuccino 8,5 g
51,99 zł
100 g = 611,65 zł
Fioletowe pudełko Jelly Bean Factory Gourmet Jelly Beans, z kolorowymi fasolkami i napisem 36 HUGE FLAVOURS, widok z przodu.
4,6
The Jelly Bean Factory
mieszanka słodyczy 225 g
19,99 zł
100 g = 8,88 zł
Granatowe figi brazyliany Marilyn Julia z organicznej bawełny i bambusa, z jedwabnym kroczkiem, widok z boku.
Marilyn Julia
figi damskie, braziliany, Granat, rozm. L 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone