TIRTIR Glide & Hide
korektor pod oczy, kryjąco-wygładzający, 2w1, nr 7.5W 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 złMarilyn Panty Denise
figi damskie, bawełniane, Dry Plum, rozm. S/M 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 złNajniższa cena: 31,99 zł
5,0
Maybelline New York Master Ink
eyeliner w płynie, matowy, nr 10 Charcoal Black 9 g
28,99 zł
100 g = 322,11 zł4,7
NIVEA BABY
krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od 1. dnia życia, 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 złNYX Professional Makeup Fat Oil
balsam do ust, koloryzujący, w sztyfcie, nr 17 Feedworthy 2 g
44,99 zł
100 g = 2249,50 złNajniższa cena: 55,99 zł
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 31N French Beige 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł4,6
Maybelline New York Lifter Stix
sztyft do konturowania twarzy, nr 20; 6 g
52,99 zł
100 g = 883,17 złMUA MakeUp Academy MetamorpHosis
olejek do ust i policzków, Mermaid 7 ml
18,99 zł
100 ml = 271,29 złReal Techniques Solar Power Light Lift
pędzel do korektora 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł4,9
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-In-Gloss
błyszczyk do ust, nr 412 I Heighten 7 ml
61,99 zł
100 ml = 885,57 zł






















