Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Czarna gąbka do makijażu Kashōki olive cut, idealna do płynnych podkładów, widok z przodu.
Kashoki Olive Cut
gąbka do makijażu, Czarna 1 szt.
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Glide & Hide Blurring Concealer 7.5W. Dwustronny korektor w czerwono-beżowym opakowaniu, widok z przodu.
TIRTIR Glide & Hide
korektor pod oczy, kryjąco-wygładzający, 2w1, nr 7.5W 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 zł
Sześć zapalonych srebrnych świeczek urodzinowych o metalicznym połysku, ustawionych równo na czarnym tle.
4,9
PartyDeco
świeczki urodzinowe z podstawkami, srebrne 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Semilac Cream Supreme klasyczny lakier w szklanej butelce i próbnik mleczno-beżowego koloru na paznokciu.
3,9
Semilac
lakier do paznokci, nr 104 Cream Supreme 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Śliwkowe bawełniane figi damskie Denise Marilyn na modelce, z białym paskiem i logo. Widok przód/tył.
Marilyn Panty Denise
figi damskie, bawełniane, Dry Plum, rozm. S/M 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
Czarna kredka do oczu Rimmel Soft Kohl Kajal Jet Black z odłożoną skuwką, widoczny zaostrzony grafit.
4,3
Rimmel Soft Kohl
kredka do oczu, nr 061 Jet Black 1,2 g
27,99 zł
100 g = 2332,50 zł
Joy Day Antyoxi Owoce Lasu eko koncentrat probiotyczny, ciemna butelka, biała nakrętka, front.
4,9
Joy Day Antyoxi
koncentrat napoju probiotycznego, Owoce Lasu 0,5 l
46,99 zł
1 l = 93,98 zł
Dwa eyelinery Maybelline: Master Ink w czarnej otwartej butelce i Satin w białym pisaku z czarnym akcentem.
5,0
Maybelline New York Master Ink
eyeliner w płynie, matowy, nr 10 Charcoal Black 9 g
28,99 zł
100 g = 322,11 zł
NYX Fat Oil Slick Click balsam w sztyfcie w odcieniu Feedworthy, brązowy z zielonymi napisami, na tle swatcha.
NYX Professional Makeup Fat Oil
balsam do ust, koloryzujący, w sztyfcie, nr 17 Feedworthy 2 g
44,99 zł
100 g = 2249,50 zł
Najniższa cena: 55,99 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający TIRTIR Mask Fit Aura Cushion 31N French Beige, otwarty srebrny kompakt z gąbeczką i podkładem.
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 31N French Beige 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł
FOREVER YOUNG KOMBUCHA Classic Black, fermentowana herbata, butelka z czerwoną etykietą, widok z przodu, zielone liście.
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Classic Black 330 ml
8,29 zł
100 ml = 2,51 zł
Album klejony Marzenie, różowy, z kwiatowym wzorem róż i chryzantem na okładce i grzbiecie, widok z przodu.
4,6
Mes-Rota Marzenie
album klejony 10x15/200 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
elf GLOW REVIVER LIP OIL PLUMPING w różowym opakowaniu, widok z przodu, z połyskującym różowym olejkiem.
4,3
e.l.f. Glow Reviver Plumping
olejek do ust, Piggy Bank 7,6 ml
45,99 zł
100 ml = 605,13 zł
Okładka teczki Montessori dla 3-latka. Dziewczynka z nożyczkami, napisy, rysunki zachęcające do nauki i zabawy.
5,0
Olesiejuk
Odkrywam z Montessori teczka 3 latka 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
MEXX Summer Daydream EDT męska 30ml. Orzeźwiający zapach w zielono-niebieskiej butelce i pasującym pudełku.
4,9
Mexx Summer Daydream
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Maybelline Lifter Stix, brzoskwiniowy, wielofunkcyjny sztyft do twarzy w przezroczystej tubce, widok z przodu.
4,6
Maybelline New York Lifter Stix
sztyft do konturowania twarzy, nr 20; 6 g
52,99 zł
100 g = 883,17 zł
TYLKO ONLINE
MUA MetamorpHosis olejek do ust i policzków Mermaid. Otwarte opakowanie, niebieski brokat i aplikator z różowym pędzelkiem.
MUA MakeUp Academy MetamorpHosis
olejek do ust i policzków, Mermaid 7 ml
18,99 zł
100 ml = 271,29 zł
TYLKO ONLINE
Real Techniques Solar Power Light Lift Concealer Brush w przezroczystym, pomarańczowo-czerwonym opakowaniu z widocznym bordowym pędzlem.
Real Techniques Solar Power Light Lift
pędzel do korektora 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Purella Superfoods Białko Konopne BIO Sylwetka, biała saszetka z zielonymi liśćmi konopi, przód.
5,0
Purella Superfoods Sylwetka
białko konopne, Bio 45 g
5,49 zł
100 g = 12,20 zł
Drewniana łyżka do butów z jasnego drewna, gładka, z brązową skórzaną pętlą do zawieszania, widok ukośny.
4,9
Cocciné
łyżka do butów, drewniana 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Błyszczyk L'Oréal Brilliant Signature Plump-In-Gloss, różowy, mieniący się, w szklanej butelce, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-In-Gloss
błyszczyk do ust, nr 412 I Heighten 7 ml
61,99 zł
100 ml = 885,57 zł
Czerwony wypełniacz papierowy 30g w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu i z boku.
Happy Color
wypełniacz papierowy, 30g, Burgund 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowy błyszczyk MAC Lipglass w przezroczystej tubce obok białego kartonika z brązową górą, widok z przodu.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Aesthetic 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
MEGA!
NEELY pH Balancing Toner, jasnobeżowy płyn w prostokątnej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
Needly pH Balancing
tonik do twarzy, wyrównujący pH skóry 145 ml
82,99 zł
100 ml = 57,23 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone