5,0
e.l.f. Soft Glam Satin
korektor do twarzy, nawilżający, nr 20 Light Cool 6,3 ml
39,99 zł
100 ml = 634,76 zł4,7
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 210 Vanilla 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 złFiboo Lollipop Sticky
mata do lizania dla psów i kotów, z przyssawkami, 19x19cm, Fioletowa 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 złPompea Stretch Cotton
bokserki męskie, Nero, rozm. XL 2 szt.
42,99 zł
1 szt. = 21,50 złNajniższa cena: 54,99 zł
Essence Longlasting
kredka do oczu, wodoodporna, nr 40 Roasted Chestnut 0,28 g
7,49 zł
100 g = 2675,00 zł5,0
Everybody London x Aleksandra Sosfa
róż do policzków w kremie, Cherry On Top 6,5 g
29,99 zł
100 g = 461,38 zł4,5
Miss Sporty Frozen Diamonds
cień do powiek, w płynie, nr 04 Frozen Brown 1,3 ml
27,99 zł
100 ml = 2153,08 zł5,0
Trouble Maker Buttered Up
rozświetlacz do twarzy, Strawberry Glaze Pink 7,5 g
25,99 zł
100 g = 346,53 zł5,0
L'Oréal Paris Color Riche Satin
pomadka do ust, nr 300 Le Rouge Paris 4,8 g
64,99 zł
100 g = 1353,96 złNYX Professional Makeup Fat Oil
balsam do ust, koloryzujący, w sztyfcie, nr 15 Story Or Post 2 g
44,99 zł
100 g = 2249,50 złNajniższa cena: 55,99 zł
LaQ
peeling do ciała, myjący, cukrowy, Niezapominajka i Zielona Kawa 220 g
29,99 zł
100 g = 13,63 zł4,8
L'Oréal Paris Color Riche Satin
pomadka do ust, nr 125 Maison Marais 4,8 g
64,99 zł
100 g = 1353,96 zł






















