Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Różowy błyszczyk L'Oréal Plump-In-Gloss w przezroczystej butelce ze srebrną nakrętką, widok z przodu.
4,6
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-In-Gloss
błyszczyk do ust, nr 402 I Soar 7 ml
61,99 zł
100 ml = 885,57 zł
TYLKO ONLINE
Dwa błyszczące cienie do powiek I'm Meme Stick Shadow Shimmer Pink Charm, białe sztyfty, jeden otwarty.
I'm Meme I'm Stick Shadow Shimmer
cień do powiek, w sztyfcie, nr 003 Pink Charm 0,9 g
49,99 zł
100 g = 5554,44 zł
Vileda Ultra Fresh Floor Cloth 1x w niebieskim opakowaniu, żółta, antybakteryjna ściereczka do podłóg, widok z przodu.
5,0
Vileda Ultra Fresh
ścierka do podłogi 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Sok EkaMedica jabłko aloes kiwi, bezpośrednio tłoczony, w szklanej butelce, widok z przodu.
4,5
EkaMedica
sok z bezpośrednio tłoczonego soku jabłkowego, soku z aloesu i soku z owoców kiwi, suplement diety 300 ml
6,99 zł
100 ml = 2,33 zł
Brokatowy lakier hybrydowy Semilac Spark of Bare Love: czarna butelka i różowy, półtransparentny wzornik.
4,5
Semilac
lakier hybrydowy, nr 390 Spark of Bare Love 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Puszka mokrej karmy dla psów Dobry Pies Surf & Turf Dorsz i Wołowina (98% mięsa/ryb), etykieta z psem.
Dobry Pies Surf & Turf
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Dorsz z Wołowiną 400 g
13,99 zł
100 g = 3,50 zł
Niebieskie bokserki męskie Pompea, bawełniane, bezszwowe, widok z przodu, z napisem No stress na pasie.
Pompea No Stress
bokserki męskie, Blu Poseidon, rozm. L/XL 1 szt.
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie The Purest Solutions Vita-B Complex Serum z 10% Niacinamide, biało-zielone, widok z przodu.
The Purest Solutions Vitamin B
serum do twarzy, 10% Niacynamid i Kompleks Witamin B 30 ml
46,99 zł
100 ml = 156,63 zł
HiPP BIO Hafer Riegel Pfirsich, opakowanie 5 batoników. Zielone tło z rysunkowym rysiem, owocami i owsem.
4,9
HiPP BIO od pokoleń
batonik owsiany, Brzoskwinie, po 3. roku życia 5 x 20 g
19,99 zł
100 g = 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Dasique Juicy Dewy Rose Apple, nawilżający, w prostokątnej butelce o koralowo-różowym gradiencie, widok z przodu.
Dasique Juicy Dewy
błyszczyk - tint do ust, 06 Rose Apple 3,5 g
54,99 zł
100 g = 1571,14 zł
Dyfuzor zapachowy Arabska mirra 50 ml, brązowa butelka z czarnymi patyczkami obok opakowania, widok z przodu.
4,8
Pachnąca Szafa
dyfuzor zapachowy, Arabska Mirra 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł
Biały słoik kremu proteinowego Karma Coconut Crunchy Protein, niebieska etykieta z kokosem, widok z przodu.
4,9
Karma
krem proteinowy, z Kokosem 200 g
21,99 zł
100 g = 11,00 zł
MOMENTS luksusowy dyfuzor zapachowy Sakura. Zestaw: fioletowa butelka z patyczkami, ozdobne pudełko, buteleczka olejku.
4,7
Hiskin Home
dyfuzor zapachowy, Sakura 100 ml
29,99 zł
100 ml = 29,99 zł
Pudełko LEGO Creator 3 w 1: zielony żółw z lilią wodną, oraz figurki kameleona i żaby, zestaw 31377.
5,0
LEGO Creator
klocki, Żółw i Kwiat Lilii Wodnej, 7+, 31377; 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Lipfinity Lip Colour 125 So Glamorous: czerwona pomadka, top coat i eleganckie pudełko 24H.
4,7
Max Factor Lipfinity
pomadka do ust, w płynie, dwufazowa, nr 125 So Glamorous 1 szt
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Gliss Scalp Balance oczyszczające serum z Pantenolem do skóry głowy, w turkusowej butelce z zakraplaczem.
4,1
Schwarzkopf Gliss Scalp Balance
serum do skóry głowy oczyszczające 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Matowa pomadka w płynie L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance, odcień Worth It Medium, otwarta z aplikatorem.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance
pomadka do ust, w płynie, nr 635 Worth It Medium 5 ml
81,99 zł
100 ml = 1639,80 zł
Iceberg Eau de Iceberg Cedar EDT dla mężczyzn, flakon i pudełko z dużym niebieskim "7", widok z przodu.
4,6
Iceberg Eau de Iceberg Cedar
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
94,99 zł
100 ml = 94,99 zł
Opakowanie TuliSen z melatoniną, suplementu diety na spokojny sen. Biało-niebieskie pudełko z grafiką roślin, widok z przodu.
5,0
Tulisen
kapsułki z melatoniną, suplement diety 30 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,63 zł
Biały samochodzik-duszek z czarnymi oczami i zębatym uśmiechem, pomarańczowe kółka, widok z przodu pod kątem.
Dekoracja
Pojazd LED, Duch 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Śliwkowe bawełniane figi Denise z logo na gumie, widok z przodu i tyłu na modelce. Organic Cotton.
Marilyn Panty Denise
figi damskie, bawełniane, Dry Plum, rozm. L/XL 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Juicy Peptide Mini Lip Balm Gift Set, różowe pudełko z gwiazdą i dwoma błyszczącymi balsamami, widok z przodu.
Revolution Juicy Peptide
zestaw balsamów do ust 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Jasnoniebieska miska Fiboo Lick Fiboowl 2w1, mata do lizania ze spiralnymi wypustkami dla psa, widok z góry.
Fiboo Lick Fiboowl
miska-mata do lizania dla psów i kotów, śr.19cm, Niebieska 1 szt.
42,99 zł
1 szt. = 42,99 zł
Damska woda perfumowana Gucci Bloom, różowy flakon z białym panelem i pudełko z czerwonym botanicznym wzorem. Elegancki zapach.
4,0
Gucci Bloom
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
399,99 zł
100 ml = 799,98 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone