5,0
Lirene Anticellulite Cooling
krio kompres do ciała, napinająco-chłodzący 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,8
Christian Laurent Royal Flowers
płyn micelarny, ekskluzywny, z wodą różaną i królewską peonią 500 ml
16,49 zł
100 ml = 3,30 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,8
Fluff
balsam do ciała, Raspberry Milkshake 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,8
Colgate Advanced White
pasta do zębów z mikroczyszczącymi kryształkami, wybielająca 75 ml
5,99 zł
100 ml = 7,99 złNajniższa cena: 10,99 zł
4,3
For Your Beauty Volume & Styling
papiloty piankowe 10 szt.
11,49 zł
1 szt. = 1,15 złNajniższa cena: 13,99 zł
4,9
Garnier Fructis Hair Food Banana
maska do włosów, bardzo suchych, odżywcza 400 ml
28,49 zł
100 ml = 7,12 zł4,8
Winston Nature
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z indykiem i pasternakiem 150 g
2,79 zł
100 g = 1,86 zł4,7
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów, Golden Roar 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,9
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair
szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml
16,99 zł
100 ml = 4,25 zł4,6
Maybelline New York Super Stay Teddy Tint
tint do ust, w płynie, nr 10 Current Mood 5 ml
Z APKĄ53,99 zł
100 ml = 1079,80 złCena bez apki:71,99 zł
100 ml = 1439,80 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
4,9
Dafi Unimax
dzbanek filtrujący do wody + filtr, poj. 3 L - 1,5 L wody przefiltrowanej, Mila 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 złWierzbicki & Schmidt
spray do loków i fal, reanimacja skrętu 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 złNajniższa cena: 34,99 zł
5,0
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 1; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 złNajniższa cena: 23,49 zł
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 01 Rose Petals 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 złNajniższa cena: 13,99 zł
4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 01C Swan 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 złNajniższa cena: 42,99 zł
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie + klej, M, SFD09 28 szt.
38,99 zł
1 szt. = 1,39 złNajniższa cena: 49,99 zł























