Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Okładka książki Pucio mówi pierwsze słowa: chłopiec Pucio, dziewczynka, pies na tle kolorowych domków. Wspiera mowę dzieci.
5,0
Nasza Księgarnia Marta Galewska-Kustra
Pucio mówi pierwsze słowa 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Gerber Mus jabłkowy z brzoskwiniami w szklanym słoiku, z niebieską nakrętką, dla niemowląt po 4 miesiącu.
5,0
Gerber
deserek w słoiczku, Mus jabłkowy z brzoskwiniami, po 4. m-cu życia 125 g
4,79 zł
100 g = 3,83 zł
Różowe opakowanie chusteczek micelarnych Selfie Project z truskawkami, 10 sztuk, z probiotykami, widok z przodu.
4,8
Selfie Project #StayFresh
chusteczki do twarzy, micelarne, oczyszczająco-tonizujące 10 szt.
5,49 zł
1 szt. = 0,55 zł
Projekt Plusz Deserki: zestaw do stylizacji pluszowego tortu, biały pluszak z buźką w kolorowym opakowaniu.
4,3
EPEE Projekt Plusz Deserki
zabawka kreatywna, 6+, różne rodzaje 1 szt.
52,99 zł
1 szt. = 52,99 zł
Dwa pędzle do brwi Donegal, z czarnymi rączkami i ściętym, brązowym syntetycznym włosiem, na czarnym tle.
4,5
Donegal Pro Brow
zestaw pędzelków do brwi 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Okładka książki Wierszyki ćwiczące języki. Chłopiec z otwartą buzią i myszki, symbol rymowanek logopedycznych dla dzieci.
4,9
Nasza Księgarnia M. Galewska-Kustra, E. W. Szwajkowscy
Wierszyki ćwiczące języki 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
Semilac One Step 3in1 Glossy The White, biały lakier hybrydowy w butelce z metaliczną zakrętką, widok z przodu.
4,2
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 110 The White 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
Cerruti 1881 Silver Night męskie perfumy, niebieska butelka z wypukłym wzorem i srebrno-niebieskie pudełko.
4,5
Cerruti 1881 Silver Night
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
259,99 zł
100 ml = 259,99 zł
Otwarta szminka L'Oréal Color Riche Les Nus w odcieniu intensywnej fuksji, złote etui, obok leży skuwka.
5,0
L'Oréal Paris Color Riche Nude Intense
pomadka do ust, nr 174 Insoucian 4,5 g
64,99 zł
100 g = 1444,22 zł
TYLKO ONLINE
Matowa pomadka w płynie Affect Nostalgy w fuksjowej tubce, aplikator obok. Widok z przodu.
AFFECT Soft Matte
pomadka do ust, w płynie, Nostalgy 5 ml
49,99 zł
100 ml = 999,80 zł
Bourjois Twist Extrême Fiber Mascara, różowo-złota butelka i wyjęta skręcana szczoteczka obok, ujęcie z przodu.
4,3
Bourjois Twist Extreme
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, nr 24 Black 8 ml
59,99 zł
100 ml = 749,88 zł
Wiatrowy Sad 100% Sok Jabłkowy z Kaleczewa z kwiatem czarnego bzu, szklana butelka, front.
5,0
Wiatrowy Sad
sok jabłkowy z kwiatem czarnego bzu 300 ml
4,99 zł
100 ml = 1,66 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Zestaw Lego City Radiowóz 60312: niebieski samochód policyjny z figurką, widok z przodu na pudełku.
5,0
LEGO City
klocki, Radiowóz, 5+, 60312 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 zł
Front beżowej torby musli One Day More z mleczną czekoladą, z miską pełną produktu i kawałkami czekolady.
5,0
OneDayMore
musli, Mleczna Czekolada 700 g
18,99 zł
100 g = 2,71 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający błyszczyk Dasique Juicy Dewy Papaya Milk, brzoskwiniowa tubka z napisem "dasique", widok z przodu.
5,0
Dasique Juicy Dewy
błyszczyk - tint do ust, 08 Papaya Milk 3,5 g
54,99 zł
100 g = 1571,14 zł
Złoty pisak Neess Nail Art Pen 3.8ml, z precyzyjną końcówką i szybkoschnącą formułą, widok na opakowaniu.
3,5
Neess Nail Art Pen
pisak do zdobienia paznokci, szybkoschnący, Złoty 3,8 ml
10,99 zł
100 ml = 1099,00 zł
Pink Wild Stripes Kids Sensitive plasters box, front view, showing unicorns, lion, and mermaid bandages.
5,0
Wild Stripes Kids Sensitive
plastry na rany i otarcia 20 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Star Blur pomadka Crimson Envy, shimmer matte. Butelka z aplikatorem, czarna nakrętka z brokatem, ujęcie z boku.
Revolution Star Blur
pomadka do ust, Crimson Envy 3,5 ml
39,99 zł
100 ml = 1142,57 zł
Angham Second Song by Lattafa, butelka i pudełko perfum w brzoskwiniowym kolorze ze złotymi nutami i napisem.
5,0
Lattafa Angham Second Song
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
159,99 zł
100 ml = 159,99 zł
Książka Bluey Bajki 5 Minut Przed Snem: kolorowa okładka z Bluey, Bingo i ich ojcem, widok z przodu.
5,0
Harpercollins HarperKids Bluey
Bajki 5 minut przed snem 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
Zielona torebka wegańskiej granoli Karma pistacjowej z truskawkami i kokosem, widok z przodu, 100% naturalne.
4,0
Karma
granola pistacjowa, Pistacja, Truskawka, Kokos 250 g
18,99 zł
100 g = 7,60 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Peptide Glaze Tinted Lip Serum Blueberry Muffin w ciemnofioletowej tubce, korek obok, z przodu.
Revolution Peptide Glaze
serum do ust, koloryzujące, Blueberry Muffin 10 ml
29,99 zł
100 ml = 299,90 zł
Bidon reFeel w jasnym odcieniu zieleni, matowy, z wytłoczonym logo i kroplami wody, widok z przodu.
Refeel
bidon z wodą, wielorazowy, Matcha Green 555 ml
6,99 zł
100 ml = 1,26 zł
Bruno Banani Magnetic Woman 30ml Eau de Parfum, intensywny, pomarańczowo-biały kartonik, widok pod kątem.
4,9
Bruno Banani Magnetic Woman
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
109,99 zł
100 ml = 366,63 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone