Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Białe opakowanie smoczków antykolkowych Canpol babies Natural-Shape 6m+, widok pod kątem z dwoma smoczkami.
5,0
Canpol babies Natural Shape
smoczek do butelki, antykolkowy, dwustrefowy, 6m+ 2 szt.
19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Butelka syropu Miodziś pigwa z miodem 375ml, z kolorową etykietą przedstawiającą misia i gruszki, widok z przodu.
Manufaktura Rodziny Sadowskich Miodziś
syrop Pigwa z miodem 375 ml
26,99 zł
100 ml = 7,20 zł
Biała tubka i kartonik Hagi baby Pure, hipoalergiczny krem do twarzy i ciała z niebieskim napisem Pure, widok z przodu.
5,0
Hagi Baby Pure
krem do twarzy i ciała, hipoalergiczny, od 1.dnia życia 75 ml
44,99 zł
100 ml = 59,99 zł
Czarny, gładki biustonosz braletka Sloggi Zero Feel Core, bezszwowy dla komfortu, widok z przodu.
5,0
Sloggi Zero Feel
biustonosz damski, braletka, rozm. M, Czarny 1 szt.
129,99 zł
1 szt. = 129,99 zł
Puszysta, pomarańczowa pluszowa dynia Halloween z wyhaftowaną złowrogą twarzą, widok z przodu.
Maskotka pluszowa - zgniotka
Dynia Groźna 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Czerwone opakowanie chrupek DRAPI CHRUPSY BIO ketchupowych, z wesołą postacią i etykietami VEGE, BEZ GLUTENU.
5,0
Naura Drapi Chrupsy
chrupki kukurydziane o smaku Ketchupowym, Bio 50 g
4,99 zł
100 g = 9,98 zł
Okładka książki Kicia Kocia Wyprawa po skarb: biała kotka z mapą i lornetką w zielonym parku szuka skarbu.
5,0
Media Rodzina Anita Głowińska
Kicia Kocia, Wyprawa po skarb 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
LEGO Ninjago Jay's Titan Mech 71785, biało-czarno-niebieski robot ze złotymi mieczami, z figurkami. Widok z przodu.
4,7
LEGO Ninjago
klocki, Mech w zbroi bojowej Zane’a, 6+, 71827 1 szt.
42,99 zł
1 szt. = 42,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity All Day Flawless N45 Warm Almond, matujący podkład 3w1, SPF 20, widok z przodu.
4,9
Max Factor Facefinity All Day Flawless
podkład do twarzy, w płynie, kryjący, SPF 20, nr N45 Warm Almond 30 ml
68,99 zł
100 ml = 229,97 zł
NYX Lip I.V. Hydrating Gloss Stain Red-y.Set.Wet!, otwarta butelka z aplikatorem na tle rozlanego produktu.
4,5
NYX Professional Makeup Lip IV Hydrating Gloss
błyszczyk do ust, nr 11 Red-y.Set.Wet! 5 ml
51,99 zł
100 ml = 1039,80 zł
Różowa myjka silikonowa Donegal Clearify do twarzy, z przyssawką, na kartonowym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
Donegal Clearify
myjka do twarzy i ciała, silikonowa, okrągła 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
VOCARIN LACTI Spray do gardła 30ml, niebiesko-zielone opakowanie z profilem kobiety, smak malina i mięta.
5,0
Vocarin Lacti
spray do gardła o smaku Maliny i Mięty, wyrób medyczny 30 ml
23,99 zł
100 ml = 79,97 zł
Zestaw 4 pędzli KillyS Nude Matte: beżowe trzonki, miękkie włosie do twarzy i oczu w pudełku. Widok z przodu.
KillyS Nude Matte
zestaw pędzli do makijażu 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Brązowa matowa konturówka w kredce NYX Line Loud, pionowo, ze swatchami na ciemnym tle.
5,0
NYX Professional Makeup Line Loud
konturówka do ust, wodoodporna, nr 17 Rebel King 1,2 g
37,99 zł
100 g = 3165,83 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Muzigae Mansion Icy Glow Tannin, w przezroczystej tubce, z wyciągniętym aplikatorem doe-foot.
Muzigae Mansion Icy Glow
błyszczyk do ust, nr 11 Tannin 5 ml
69,99 zł
100 ml = 1399,80 zł
Palmolive Naturals Milk & Honey płyn do mycia rąk w kremowej butelce z zieloną pompką, widok z przodu.
5,0
Palmolive Naturals
mydło w płynie, do rąk, Mleko i Miód 300 ml
12,49 zł
100 ml = 4,16 zł
hi hybrid pędzel do żelu w opakowaniu, różowy uchwyt z wzorami, syntetyczne włosie z zaokrągloną końcówką.
Hi Hybrid
pędzel do żelu 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Rimmel Kind & Free Glow It Up nawilżający skin tint w turkusowo-beżowej tubce, widok z przodu z oddzieloną zakrętką.
4,7
Rimmel Kind & Free Glow It Up
podkład do twarzy, nr 200 Soft Beige 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Czarne figi damskie Julia z organicznej bawełny i bambusa na modelce, widok z przodu i tyłu.
4,6
Marilyn Julia
figi damskie, Czarne, rozm. L 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Zbliżenie na brązową kredkę do oczu e.l.f. Smoky Kohl Eyeliner w odcieniu Brownie Points, obok zatyczka.
5,0
e.l.f. Smoky Kohl
kredka do oczu, Brownie Points, True Brown 1 g
23,99 zł
100 g = 2399,00 zł
Essence Ultra Strong Nail Glue w białej butelce z wąskim aplikatorem i osobną różową zakrętką, widok z przodu.
5,0
Essence Ultra Strong
klej do sztucznych paznokci 8 g
13,49 zł
100 g = 168,63 zł
Bourjois Always Fabulous, beżowy podkład kryjący SPF 20 w butelce z pompką, obok różowo-złota nakrętka.
5,0
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 200 Rose Vanilla 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Żel Stara Mydlarnia Argan w brązowej butelce, 98.2% naturalnych składników. Widok z przodu.
5,0
Stara Mydlarnia Argan
żel do kąpieli i pod prysznic 250 ml
25,99 zł
100 ml = 10,40 zł
Lakier hybrydowy hi hybrid #216 Light Pink, jasnoróżowa butelka z białym logo na tle plam.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #216 Light Pink 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone