Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Mombella Mushroom, zielony gryzak uspokajający w kształcie grzybka z uchwytami, w blistrze, widok z przodu.
5,0
Mombella Mushroom
gryzak silikonowy, uspokajający, 3m+, Green 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Gatta Estella BB Creme Effect rajstopy 15 den, transparentne i półmatowe, na opakowaniu z modelką.
1,0
Gatta Estella BB Creme Effect
rajstopy 15den, Daino 3 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, błyszczyk w jagodowym kolorze, czarna tubka z wysuniętym sztyftem.
Catrice Melt & Plump Juicy
błyszczyk do ust, wypełniający, nr 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
19,99 zł
100 g = 1110,56 zł
Granatowe figi brazyliany Julia z organicznej bawełny i bambusa, z jedwabnym kroczkiem, na modelce z boku.
Marilyn Julia
figi damskie, braziliany, Granat, rozm. M 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Pomarańczowa, kartonowa książeczka Bing Gramy Razem! z dźwiękami. Bing i przyjaciele grają na instrumentach, widok z przodu.
5,0
Harpercollins HarperKids Bing
książeczka z dźwiękami, Gramy razem! 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Indola Color Style Mousse Strawberry Rose, zmywalna pianka koloryzująca w czarnej butelce, widok z przodu.
Indola Color Style
pianka koloryzująca do włosów, Strawberry Rose 200 ml
54,99 zł
100 ml = 27,50 zł
Czerwony lakier do paznokci Sally Hansen Miracle Gel 470 Red Eye, z czarną nakrętką "STEP 1 COLOR".
4,7
Sally Hansen Miracle Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 470 Red Eye 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Krem proteinowy Go On Protein White Cream & Peanut Butter w słoiku, bez cukru, z orzeszkami. Widok z przodu.
4,8
Go On Protein
krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi, proteinowy 180 g
14,99 zł
100 g = 8,33 zł
Mond'Sub Cranberry, rewitalizująca maseczka w płachcie, w czerwonej saszetce na tle świeżych żurawin.
Mond'Sub
maska w płachcie, odżywczo-rewitalizująca, Cranberry 23 ml
7,99 zł
100 ml = 34,74 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
NYX Buttermelt bronzer do twarzy w karmelowym kompakcie, otoczony sypkim pudrem. Widok z góry.
NYX Professional Makeup Buttermelt
bronzer do twarzy, nr 2.5 Butta Ballin 5 g
61,99 zł
100 g = 1239,80 zł
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex, koralowa szminka w płynie z lateksowym połyskiem, wyjęty aplikator, widok z przodu.
4,1
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex
pomadka do ust, w płynie, z kwasem hialuronowym i witaminą E, nr 200 So Peachy 6 ml
56,99 zł
100 ml = 949,83 zł
Kolekcjonerska figurka Funko Pop! Star Wars Boba Fett w specjalnym etui stylizowanym na okładkę komiksu.
Funko Pop! Comic Covers Star Wars
figurka kolekcjonerska, Boba Fett, 02; 1 szt.
94,99 zł
1 szt. = 94,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Jasnoniebieskie opakowanie miesięcznych soczewek Simple Vue Plus z kroplami wody i napisem 'UV protection', widok z przodu.
4,9
Monovision Simple Vue Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, moc -1,50 2 szt.
14,99 zł
1 szt. = 7,50 zł
TYLKO ONLINE
GLAMTES Golden Hour 08 sypki pigment w otwartym słoiczku z błyszczącym, złoto-brzoskwiniowym proszkiem i białą zakrętką.
Glamtes
pigment do makijażu, sypki, nr 08 Golden Hour 3 g
38,99 zł
100 g = 1299,67 zł
Purena Miksu Jemy!, saszetka marchew+banan+jabłko 180g. Zielono-pomarańczowe opakowanie, widok z przodu.
4,9
Purena miksuJEMY
mus owocowo-warzywny, Marchew-Banan-Jabłko 180 g
2,99 zł
100 g = 1,66 zł
Jasnobeżowa pluszowa maskotka z dużymi uszami, szalikiem, kratką na brzuchu i łatkami, widok z przodu.
TWJ
maskotka pluszowa, długonoga, Mysz, Beżowa, wys. 19cm 1 szt.
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Czarna automatyczna kredka Max Factor Masterpiece Kohl Kajal nr 1 Black, ze złotymi paskami, widok z przodu.
5,0
Max Factor Kohl Kajal
kredka do oczu, automatyczna, nr 001 Black 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Pupa Vamp! Definition tusz do rzęs, otwarta biało-srebrna tubka obok czarnej szczoteczki na ciemnym tle.
4,3
Pupa Milano Vamp! Definition
tusz do rzęs, zwiększający objętość, nr 001 Smoky Black 9 ml
69,99 zł
100 ml = 777,67 zł
Opakowany chleb bezglutenowy Saura Jasny Krojony, widok z góry, z widocznymi kromkami i etykietą.
4,8
Naura
bochenek beglutenowy, krojony, Jasny 350 g
13,49 zł
100 g = 3,85 zł
Czerwony wosk Dorota Szelągowska & Aroma Home Cynamonowy wieczór, ze złotym wzorem, w blistrze.
5,0
Dorota & Aroma Home
wosk zapachowy, Cynamonowy Wieczór, 60 g
13,99 zł
100 g = 23,32 zł
Czerwono-czarna ręczna pompka PartyDeco do balonów, z harmonijkową dyszą, widok z przodu.
4,8
PartyDeco
pompka ręczna do balonów 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Pionowy widok wodoodpornej, fioletowej kredki Epic Wear z metalicznym wykończeniem i ostrym końcem.
5,0
NYX Professional Makeup Epic Wear
kredka do oczu, Graphic Purp 1,22 g
35,99 zł
100 g = 2950,00 zł
Burberry Touch woda perfumowana dla kobiet, 100ml: różowa butelka i beżowe pudełko w kratę, widok z przodu.
4,6
Burberry Touch
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
199,99 zł
100 ml = 199,99 zł
Otwarta, czerwona, matowa pomadka Eveline Kiss Me Quick! w złoto-różowym opakowaniu.
4,7
Eveline Cosmetics Kiss Me Quick!
pomadka do ust, z efektem soft matt, nr 12; 4,2 g
24,99 zł
100 g = 595,00 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone