4,8
Isana
maszynki do golenia, 3-ostrzowe, jednorazowe, z ruchomą główką, dla kobiet 4 szt.
12,99 zł
1 szt. = 3,25 zł4,5
Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant
olejek do ciała, energetyzujący 200 ml
31,99 zł
100 ml = 16,00 złNajniższa cena: 46,99 zł
4,9
L'Oréal Paris Revitalift
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, silnie ujędrniający, na noc 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł4,9
Wibo Feather Brow Creator
kredka do brwi, ze szczoteczką, Soft Brown 0,1 g
24,99 zł
100 g = 24990,00 zł4,8
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 5-92 Jasna Czerwień 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,8
Cillit Bang Power Cleaner Dezynfekcja
tabletki do czyszczenia toalety, Original 6 szt.
23,99 zł
1 szt. = 4,00 zł4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 03C Cold Nude 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,4
Ewa Schmitt FunCare
waciki bezpyłowe, w rolce 500 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,03 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,8
KillyS Salon Results
gąbka do makijażu, Rubycell, różne kolory 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 złNajniższa cena: 11,49 zł
4,8
Wilkinson Sword Hydro 5 Sensitive
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 4 wkłady, 5 ostrzowa 1 szt.
46,99 zł
1 szt. = 46,99 złNajniższa cena: 69,99 zł
4,4
Hairmate Coco Dust
puder do stylizacji włosów z suchym szamponem, dodający objętości 7 g
32,99 zł
100 g = 471,29 zł4,7
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Cytrusowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 złCena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
4,9
NIVEA Repair & Care
krem uniwersalny, 72h nawilżenia, skóra sucha i szorstka, Gliceryna i Mocznik 400 ml
44,99 zł
100 ml = 11,25 złAA Wings of Color Hazel Light
cień do powiek, w płynie, kremowy, nr 01 Soft Cocoa 4,5 ml
39,99 zł
100 ml = 888,67 zł






















