5,0
Stars Kiss of Glow
rozświetlacz do twarzy, w sztyfcie, nr 02 Touch Of Gold 15 g
26,99 zł
100 g = 179,93 zł4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, do konturowania, Light Beige 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,8
Garnier Color Naturals
krem do włosów, trwała, odżywcza koloryzacja, nr 6 Ciemny Blond 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł4,9
Neboa Detox & Hydration
wcierka do skóry głowy, balansująca, regulacja wydzielania sebum 175 ml
25,99 zł
100 ml = 14,85 zł5,0
AA Wings of Color Trust Your Wings Say It Bold
pomadka do ust, w kredce, kremowa, nr 01 Light Caramel 1,2 g
46,99 zł
100 g = 3915,83 zł4,8
Corega Super Mocny
krem mocujący do protez zębowych, neutralny smak 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 złNajniższa cena: 28,99 zł
5,0
Lirene Anticellulite Cooling
krio kompres do ciała, napinająco-chłodzący 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,8
Cleanic I Love Make Up
chusteczki do demakijażu, Niacynamid & Aloes 30 szt.
9,49 zł
1 szt. = 0,32 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,9
For Your Beauty
rękawica do masażu, silny efekt peelingu, różne kolory 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł4,7
Kolastyna Luxury Bronze
balsam do ciała, brązujący, do jasnej karnacji 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,8
Wilkinson Sword Hydro 5 Sensitive
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 4 wkłady, 5 ostrzowa 1 szt.
46,99 zł
1 szt. = 46,99 złNajniższa cena: 69,99 zł
4,3
For Your Beauty Volume & Styling
papiloty piankowe 10 szt.
11,49 zł
1 szt. = 1,15 złNajniższa cena: 13,99 zł
4,8
Joanna Power Men Color Cream
farba do włosów, dla mężczyzn, nr 02 Dark Brown 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,9
AA Wings of Color Star Secrets
róż do policzków, kremowy, rozświetlający 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 złNajniższa cena: 52,99 zł
4,6
Stars Moon Touch
podkład do twarzy, upiększająco-pielęgnujący, nr 02 Neutral Light 25 g
28,99 zł
100 g = 115,96 zł4,4
Everybody London
kredka do oczu, Cinnamon Brown 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 złNajniższa cena: 19,99 zł























