4,8
Gillette Blue 3 Plus Comfort
maszynki do golenia dla mężczyzn, 3 ostrzowe 6 szt.
28,99 zł
1 szt. = 4,83 zł4,4
Hairmate Smoothie
serum do włosów, odżywiająco-wygładzające, nadające blasku 50 ml
42,99 zł
100 ml = 85,98 zł4,5
NAM
pomada do brwi, w pisaku, nr 01 Neutral Deep Brown 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 złNajniższa cena: 41,99 zł
MUA MakeUp Academy Colour Play
paleta różów do policzków, Dusky Rose 2,5+4,5 g
29,99 zł
100 g = 428,43 zł4,6
Domol
krążek do WC, żelowe o zapachu Ocean, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 złCena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
4,7
Kolastyna Luxury Bronze
balsam do ciała, brązujący, do jasnej karnacji 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 złNajniższa cena: 14,99 zł
AA Wings of Color Hazel Light
konturówka do ust, satynowa, nr 01 Toasted Rose 0,3 g
29,99 zł
100 g = 9996,67 zł4,8
L'Oréal Paris Magic Retouch
spray do włosów do błyskawicznego retuszu odrostów, Ciemny Brąz 75 ml
35,99 zł
100 ml = 47,99 zł4,5
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu 1 szt.
52,99 zł
1 szt. = 52,99 złNajniższa cena: 67,99 zł
4,8
Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone
balsam do ciała 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,8
Wilkinson Sword Hydro 5 Sensitive
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 4 wkłady, 5 ostrzowa 1 szt.
46,99 zł
1 szt. = 46,99 złNajniższa cena: 69,99 zł
4,9
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci dla profesjonalistów, 6-częściowy 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 złNajniższa cena: 8,49 zł
4,9
For Your Beauty
rękawica do masażu, silny efekt peelingu, różne kolory 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 złMiya Cosmetics myMELTbalm
maska - balsam do ust, 2w1, Toffee Glaze 1,5 g
26,99 zł
100 g = 1799,33 złBielenda Honey Glaze
płatki do twarzy tonizujące, regenerująco-odżywcze, 50 szt.
39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł






















