Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Beżowe figi damskie Marilyn Julia z organicznej bawełny i bambusa, gładkie, na modelce, widok przód i tył.
4,8
Marilyn Julia
figi damskie, Beige, rozm. M 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
NYX Buttermelt Stix rozświetlacz w brzoskwiniowym sztyfcie z falistą teksturą, widoczny blask, holograficzny napis.
NYX Professional Makeup Buttermelt Stix
rozświetlacz do twarzy i ciała, w sztyfcie, A Whole Melt 5 g
59,99 zł
100 g = 1199,80 zł
Opakowanie termometru Braun BNT300, bezdotykowy/dotykowy, z widocznym urządzeniem i zielonym wyświetlaczem 37.0 C.
Braun
termometr bezdotykowy i dotykowy 1 szt.
159,99 zł
1 szt. = 159,99 zł
Saszetka SuperThings Rescue Force z postaciami na czerwono-niebieskim tle, zawiera 1 figurkę.
4,7
Magic Box Super Things
figurka do kolekcjonowania 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Elegancka granatowa świeca zapachowa Noc z drewnianą pokrywką i złotym księżycem, widok z przodu.
5,0
Dorota & Aroma Home
świeca zapachowa, Noc 150 g
42,99 zł
100 g = 28,66 zł
Farmer's Snack Tropical Super Mix, liofilizowane owoce: ananas, mango, banan. Front opakowania z rozsypanymi owocami.
Farmer's Snack Super Mix Tropical
mieszanka owoców liofilizowanych, Banan, Ananas, Mango 25 g
12,99 zł
100 g = 51,96 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Iceberg Be Wonderfully You EDT 100ml: szklana butelka z rombowym wzorem i złotym korkiem, obok beżowe pudełko.
4,9
Iceberg Be Wonderfully You
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
149,99 zł
100 ml = 149,99 zł
E.l.f. Smoky Kohl Eyeliner Black Velvet, czarna kredka do oczu z ostrym wkładem i logo, obok przezroczysta skuwka.
4,3
e.l.f. Smoky Kohl
kredka do oczu, Black Velvet, Black 1 g
23,99 zł
100 g = 2399,00 zł
Czarne bokserki męskie Pompea z organicznej bawełny i szarą elastyczną gumką w pasie, widok z przodu.
Pompea Cotton Planet
bokserki męskie, Nero, rozm. L 1 szt.
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
Intensywny malinowy lakier hybrydowy hi HYBRID #248 Vegan UV Gel Polish, butelka z różową nakrętką.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #248 Intense Raspberry 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
L'Oréal Infaillible Grip Gel Automatic kredka do oczu Bronzed Espresso, brązowa z srebrnym paskiem, widok z przodu.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Grip
kredka do oczu, żelowa, automatyczna, 36H, Bronzed Espresso 5 g
51,99 zł
100 g = 1039,80 zł
NOWE
Męskie perfumy Cerruti 1881 VIVO ELIXIR, niebiesko-czarny flakon obok pudełka. Widok z przodu pod kątem.
Cerruti 1881 Vivo Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
Dr. Scholl's Ultra Odour Stop puder do stóp w żółtej butelce, widok z przodu, niebieska etykieta, 48H ochrony.
Dr.Scholl's
puder do stóp, przeciwzapachowy 85 g
21,99 zł
100 g = 25,87 zł
Skarpetki damskie Soxo, zielono-brązowe, z motywem topionej czekolady, pistacji i tabliczki czekolady. Widok przód.
4,8
Soxo
skarpetki damskie, Czekolada Dubajska, rozm. 35-40 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Woda perfumowana Bugatti Dynamic Move Intense. Ciemna butelka z złotymi napisami i czarne pudełko.
bugatti Dynamic Move Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
114,99 zł
100 ml = 114,99 zł
Jasnobeżowy album na zdjęcia 24x17 cm, klejony, na 72 zdjęcia 10x15 cm, widok z boku, lekko otwarty.
5,0
Hama
Album Fine Art 24x17/36, piaskowy 1 szt
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Biało-niebieskie pudełko soczewek ACUVUE OASYS HYDRACLEAR PLUS 6 szt. z filtrem UV, widok z przodu.
4,7
Acuvue Oasys 14-Days
soczewki kontaktowe z filtrem UV, moc: -3.25 6 szt.
104,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
L'Oréal Infaillible Brow, czarna kredka do brwi z trójkątną końcówką i spiralną szczoteczką, zbliżenie.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Brows
kredka do brwi, 3.0 Brunette 1 g
51,99 zł
100 g = 5199,00 zł
NYX MAKE 'EM WONDER matujący podkład do twarzy w szklanej butelce z różową nakrętką, odcień 03 FAIR, widok z przodu.
NYX Professional Makeup Make'EM Wonder
podkład do twarzy, nr 03 Fair 30 ml
72,99 zł
100 ml = 243,30 zł
e.l.f. Glow Reviver Lip Oil Hot As Fudge, ciemnobrązowy, odżywczy olejek do ust w butelce i obok aplikator.
e.l.f. Glow Reviver
olejek do ust, odżywczy, Hot As Fudge 7,6 ml
45,99 zł
100 ml = 605,13 zł
NYX Wonder Snatch Puder wygładzający, dwukolorowe opakowanie w odcieniach koralu i brzoskwini, z przodu.
5,0
NYX Professional Makeup Wonder Snatch
puder do twarzy, sypki, nr 04 Apricot Attitude 6 g
49,99 zł
100 g = 833,17 zł
Otwarta czarna maskara L'Oréal False Lash Oversized Eye z widoczną spiralną szczoteczką do rzęs.
4,9
L'Oréal Paris False Lash Oversized Eye
tusz do rzęs 8,9 ml
75,99 zł
100 ml = 853,82 zł
PERFECTA Nawilżająca Mezo-Maska, saszetka, 200 000 mikroigieł, Kwas PGA. Pastelowe opakowanie z perłowym blaskiem.
5,0
Perfecta
mezo-maseczka do twarzy, nawilżająca 8 ml
5,99 zł
100 ml = 74,88 zł
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex, koralowa szminka w płynie z lateksowym połyskiem, wyjęty aplikator, widok z przodu.
4,1
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex
pomadka do ust, w płynie, z kwasem hialuronowym i witaminą E, nr 200 So Peachy 6 ml
56,99 zł
100 ml = 949,83 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone