Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
DARMOWA DOSTAWA
Okrągły róż Max Factor Facefinity Blush nr 50 Sunkissed Rose w złotym kompakcie, widok z góry.
4,9
Max Factor Facefinity
róż do policzków, wypiekany, nr 50 Sunkissed Rose 1,5 g
52,99 zł
100 g = 3532,67 zł
Bourjois Always Fabulous podkład Full Coverage z SPF 20, beżowa butelka z pompką, obok miedziana nakrętka.
4,6
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 310 Beige 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Opakowanie czarnych rajstop Gatta 50 den antycellulitowych, z grafiką nóg w rajstopach i przekrojoną pomarańczą.
4,8
Gatta No Cellulite!
rajstopy 50 den, Grafit 4 1 para
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Lakier UV Gel Polish Semilac 602 dark blue, czarna butelka z etykietą, widok z przodu na tle lakieru.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 602 Dark Blue 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir, różowe perfumy damskie w płaskiej butelce obok opakowania z logo.
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir Intense
perfumy dla kobiet 50 ml
399,99 zł
100 ml = 799,98 zł
Męska woda perfumowana Beverly Hills Polo Club Titan, bursztynowa butelka z złotym jeźdźcem, widok z przodu.
5,0
Beverly Hills Polo Club Titan
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
299,99 zł
100 ml = 299,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Liliowy suchy szampon Neboa Color Shield Blonde do włosów blond, widok z przodu, białe napisy.
Neboa Color Shield Blonde
suchy szampon do włosów blond 250 ml
29,99 zł
100 ml = 12,00 zł
Butelka soku Eko Medica z buraka z witaminą C, widok z przodu, ciemnoczerwony płyn, pomarańczowa nakrętka.
5,0
EkaMedica
sok z buraka ćwikłowego, suplement diety 300 ml
6,99 zł
100 ml = 2,33 zł
Bentley Momentum Intense woda perfumowana w srebrno-szarym flakonie i pudełku, stojące, widok frontalny.
4,3
Bentley Momentum Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
174,99 zł
100 ml = 174,99 zł
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss Pink Candy, otwarty, z aplikatorem i różowym błyszczykiem.
4,8
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss
błyszczyk do ust, nr 150 Pink Candy 10 ml
44,99 zł
100 ml = 449,90 zł
DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CARE WITAMINA C Krem-Żel Rozświetlający, otwarty biały słoik z widocznym żółtym żelem i pokrywką z boku.
NIVEA Care
krem-żel do twarzy, rozświetlający, z Witaminą C 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Przezroczysta butelka damskiego dezodorantu Nike Moonlight 75ml, z czarną zakrętką i różową etykietą, widok z przodu.
5,0
Nike Moonlight
dezodorant perfumowany dla kobiet 75 ml
22,99 zł
100 ml = 30,65 zł
Wodoodporny czarny eyeliner w pisaku essence 24ever Ink Liner 01 Intense Black, pionowo na zdjęciu.
5,0
Essence 24ever
eyeliner w pisaku, nr 01, Intense Black 1,2 ml
12,49 zł
100 ml = 1040,83 zł
Niebieska okładka gry Shit Happens Rodzinna Edycja, napis biało-żółty, dla graczy 2+/wiek 14+.
4,3
Goliath Shit Happens
gra karciana dla całej rodziny, 14+ 1 szt.
69,99 zł
1 szt. = 69,99 zł
Akrylowy panel ze zdjęciem dwóch uśmiechniętych kobiet w pastelowych ubraniach, z balonami, widoczny pod kątem.
4,9
Hama
ramka na zdjęcia, akrylowa, wym. 10x15cm, Pionowa 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Opakowanie rajstop Fiore Encore 20 den Black G 5815 z modelką prezentującą czarno-kropkowane rajstopy.
4,3
Fiore Encore
rajstopy 20den, black 2 1 para
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Blister 6 baterii VARTA AAA Longlife Max Power w czerwono-złotym kolorze, widok z przodu opakowania.
4,9
Varta
baterie longlife max power aaa bli 6 szt.
19,99 zł
1 szt. = 3,33 zł
Czarny lakier hybrydowy Semilac One Step Glossy 3w1. Prostokątna butelka ze srebrną zakrętką, widok z przodu.
4,9
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 190 The Black 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
Essence Soft Baked Blush, brzoskwiniowy róż do policzków w okrągłym kompakcie, widok z góry.
4,8
Essence Soft Baked
róż do policzków, nr 20 Peach Please 4,5 g
13,49 zł
100 g = 299,78 zł
Rimmel Super Gel lakier do paznokci 042 Rock 'n' Roll, bordowy. Butelka z odkręconą nakrętką i pędzelkiem.
4,9
Rimmel Super Gel
lakier do paznokci, nr 042 Rock 'n' roll 12 ml
23,99 zł
100 ml = 199,92 zł
Saszetka BoboVita mus jabłko suszona śliwka z Peppa Pig, bez cukru, zielona nakrętka, dla dzieci od 6 miesiąca.
5,0
BoboVita Peppa Pig
mus w tubce, Jabłko, Suszona Śliwka, po 6 m-cu 100 g
4,99 zł
100 g = 4,99 zł
Dwupak męskich bokserek Henderson, granatowych w kolorowe trójkąty, widoczny przez folię w białym opakowaniu.
5,0
Henderson Core
bokserki męskie, męskie, rozm. M 2 szt.
57,99 zł
1 szt. = 29,00 zł
NYX Fat Oil Slick Click koloryzujący balsam do ust w brzoskwiniowym sztyfcie na smudze, widok z przodu.
NYX Professional Makeup Fat Oil
balsam do ust, koloryzujący, w sztyfcie, nr 15 Story Or Post 2 g
44,99 zł
100 g = 2249,50 zł
Najniższa cena: 55,99 zł
Okrągła, biała pluszowa poduszka mumia z czarnymi oczami, czerwonymi źrenicami i imitacją bandaży, widok z przodu.
Maskotka pluszowa - zgniotka
Mumia 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone