Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Męska woda perfumowana Bruno Banani bb Energy, turkusowa butelka i energetyczne opakowanie, ułożone pod kątem.
5,0
Bruno Banani bb Energy
woda perfumowana dla mężczyzn 30 ml
109,99 zł
100 ml = 366,63 zł
Wegański lakier hybrydowy hi hybrid #317 Blue White, mleczno-błękitny, w białej butelce z różową zakrętką.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #317 Blue White 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Czarna maskara Rimmel Kind & Free w turkusowej tubce, otwarta z wyciągniętą szczoteczką z biowłókien.
4,0
Rimmel Kind & Free
tusz do rzęs, pogrubiający i wydłużający 9,5 ml
54,99 zł
100 ml = 578,84 zł
NOWE
Czarne pudełko e.l.f. z otwartą pokrywką, pokazujące cztery sekcje pudru korygującego w perłach: beżowe, różowe, żółte, fioletowe.
e.l.f. Set It Bright
puder do twarzy, sypki, Medium-Tan 10,6 g
56,99 zł
100 g = 537,64 zł
Lovi dynamiczny smoczek 6m+ w przezroczystym blistrze z niebieskim tłem, system antykolkowy, 0% BPA.
5,0
Lovi
smoczek do butelki, dynamiczny, antykolkowy, średni, 6m+ 2 szt.
25,99 zł
1 szt. = 13,00 zł
Semilac One Step 3in1 Glossy Dark Raspberry lakier hybrydowy, srebrno-malinowa butelka na błyszczącym tle.
4,5
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 570 Dark Raspberry 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
KillyS sztuczne paznokcie w kształcie migdała, 24 sztuki, różowy wzór Pink Waves z serduszkami. Widok z przodu.
5,0
KillyS Salon Results
sztuczne paznokcie, Pink Waves 24 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,62 zł
Modelka w jasnej bezszwowej koszulce bawełnianej Gatta z cienkimi ramiączkami, obok pudełko.
4,8
Gatta Bodywear Seamless Camisole
podkoszulek damski, biały, rozm. L 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
e.l.f. Glow Reviver Melting Lip Balm Vanilla Toffee w karmelowej tubce, pionowy widok.
4,7
e.l.f. Glow Reviver Melting
balsam do ust, błyszczący, Vanilla Toffee 15 g
45,99 zł
100 g = 306,60 zł
Matujący podkład NYX Make 'Em Wonder 13 Light Sand w beżowej butelce z różową pompką na tle smug podkładu.
NYX Professional Makeup Make'EM Wonder
podkład do twarzy, nr 13 Light Sand 30 ml
72,99 zł
100 ml = 243,30 zł
Gillette Antiperspirant Clear Gel Power Rush, 72h ochrona przed potem, butelka z niebieską nakrętką, widok z przodu.
Gillette Power Rush
antyperspirant w żelu, dla mężczyzn, 72h, 70 ml
25,99 zł
100 ml = 37,13 zł
Gra planszowa Spy Guy Junior Zwierzaki, front pudełka. Zielony miś z lupą bada mapę pełną kolorowych zwierząt.
5,0
Trefl Spy Guy Junior
gra planszowa, Zwierzaki, 3+; 1 kg
69,99 zł
1 kg = 69,99 zł
Jasnoniebieskie opakowanie soczewek Acuvue Oasys Hydraclear Plus, 6 sztuk, z filtrem UV, widok z przodu.
5,0
Acuvue Oasys 14-Days
soczewki kontaktowe z filtrem UV, moc: -4.00 6 szt.
104,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
Album szyty 10x15, 200 stron, okładka białe deski, różowe serca, paski serce z kokardą, napis LOVE, suszone róże.
4,2
Mes-Rota Love
album szyty, 10x15/200 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Książka A kuku krówko! Czerwona okładka, z przodu stylizowana głowa krowy z ruchomymi elementami i lusterkiem.
Wilga Camilla Reid, Ingela P. Arrhenius
A kuku, krówko! 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Czarna ładowarka samochodowa Baseus GoTrip DP1 30W z żółtymi portami USB-C i USB-A, szybkie ładowanie, widok z góry.
4,9
Baseus GoTrip
ładowarka samochodowa, 30W, USB C-USB A, Czarna 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Dermoprogram Tint-Serum PDRN, Ivory 02, SPF 30. Nawilżający podkład w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30, nr 02 Ivory 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Cacharel Amor Amor EDT 50ml w czerwonej butelce, ozdobne pudełko i 2 czerwone balsamy 50ml na różowym tle.
4,8
Cacharel Amor Amor
zestaw dla kobiet, woda toaletowa 50ml + balsam do ciała 2x50ml 1 szt.
239,99 zł
1 szt. = 239,99 zł
Brown Bourjois Khôl & Contour eye pencil, Choco-Lacté 099, with cap removed, standing vertically.
4,3
Bourjois Khôl & Contour
kredka do oczu, miękka, nr 05 Choco-Lacté 1,14 g
37,99 zł
100 g = 3332,46 zł
Srebrne gumki do włosów MINI BALLS Ewa Schmitt, 3 sztuki, z metalowymi kulami na ozdobnym kartoniku.
5,0
Ewa Schmitt
gumki do włosów, Mini Ball, Srebrne 3 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,66 zł
GLOV Bambooleo zestaw: 7 wielorazowych płatków bambusowych, organizer i siatka, na tle w odcieniach różu.
5,0
Glov Bambooleo
zestaw dla kobiet, wielorazowe płatki kosmetyczne 7szt + woreczek do prania + organizer na płatki 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Pionowy widok metalicznej kredki do oczu NYX Epic Wear w kolorze różowego fioletu z ostrym czubkiem.
NYX Professional Makeup Epic Wear
kredka do oczu, Magenta Shoc 1,22 g
35,99 zł
100 g = 2950,00 zł
Srebrny brokat NYX Professional Makeup Face & Body Glitter w przezroczystym słoiczku z czarną zakrętką, widok z przodu.
5,0
NYX Professional Makeup Glitter Brillants
brokat do twarzy i ciała, nr 06 Crystal 2,5 g
29,99 zł
100 g = 999,67 zł
Holika Holika Pure Essence maseczka w płachcie z awokado. Jasnozielone opakowanie z czterema połówkami owocu.
5,0
Holika Holika Pure Essence
maska w płachcie, liftingująca, Avocado 23 ml
11,99 zł
100 ml = 52,13 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone