Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Rimmel London Lasting Mega Matte pomadka w płynie w odcieniu nude, otwarta butelka z wyciągniętym aplikatorem.
4,0
Rimmel Lasting Mega Matte
pomadka do ust, nr 709; 7,4 ml
37,99 zł
100 ml = 513,38 zł
Prezent ręcznikowy: brązowy tort z paskami i niebieską świeczką, w ramce z napisem For You na granatowym tle.
4,8
Soxo
skarpetki męskie, Tort, For You, rozm. 40-45, 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Odżywcza maska Missha Talks Vegan Mega Nutritious, beżowe opakowanie z kokosem, noni, napisem 82% i Cold Pressed.
Missha Talks Vegan
maska w płachcie, odżywcza, Noni & Coconut 27 g
17,99 zł
100 g = 66,63 zł
Książka Bluey: Pobawmy się na dworze! z 12 magnesami. Jasnoniebieska okładka z postaciami i okienkiem na magnesy.
4,6
Harpercollins HarperKids Bluey
Pobawmy się na dworze, książka z magnesami 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
Semilac One Step 3in1 Glossy Light Peach, brzoskwiniowo-beżowy lakier hybrydowy, butelka z przodu na tle smugi lakieru.
5,0
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 450 Light Peach 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
Bourjois Volume Glamour Max Définition mascara w butelce różowe złoto, obok skośnie ułożona silikonowa szczoteczka.
4,9
Bourjois Volume Glamour Max Définition
tusz do rzęs, pogrubiająco-wydłużający, nr 01 Black 12 ml
63,99 zł
100 ml = 533,25 zł
Lakier hybrydowy Semilac 145 Lila Story, butelka i wzornik w pastelowym odcieniu rozbielonego wrzosu.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 145 Lila Story 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Krem Gianduia SISINNI z orzechami laskowymi i stewią, bez cukru, w słoiku z miedzianą nakrętką. Widok z przodu.
4,9
Sisinni
krem z czekolady i orzechów laskowych 380 g
36,99 zł
100 g = 9,73 zł
Baldessarini Ambré, męska woda toaletowa w bursztynowej butelce i brązowym pudełku, widok pod lekkim kątem.
5,0
Baldessarini Ambré
woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
249,99 zł
100 ml = 277,77 zł
Semilac Nail Lacquer Pastel Lilac. Butelka z lakierem w odcieniu pastelowego fioletu i owalny swatch.
4,9
Semilac
lakier do paznokci, nr 118 Pastel Lilac 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Lakier do paznokci Sally Hansen Insta-Dri Luxe Finish, liliowy z połyskującym brokatem, widok butelki.
4,0
Sally Hansen Insta-Dri Luxe Finish
lakier do paznokci, nr 65 Lavish Lilac 9,17 ml
18,99 zł
100 ml = 207,09 zł
TYLKO ONLINE
Zbliżenie: Olejek do ust Trouble Maker Melt Down Slip n Slide Nude. Przezroczysta butelka, limonkowy aplikator z miękką końcówką.
Trouble Maker Melt Down
olejek do ust z witaminą E i olejem jojoba, Slip n Slide Nude 3 ml
23,99 zł
100 ml = 799,67 zł
Zestaw lateksowych balonów: białe, pastelowe błękitne, błękitne metaliczne i beżowe. Widok z bliska na bukiet idealny na baby shower.
5,0
PartyDeco
balony lateksowe, niebieskie 10 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Okładka książki Naklejkowe PUZZLE z zabawnymi pieskami. Dwa puszyste szczenięta w wiklinowym koszu na tle różowych kwiatów. Widok z przodu.
5,0
Wilga
książeczka dla dzieci, Naklejkowe Puzzle, Zabawne Pieski 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Czarne figi Julia Marilyn z organicznej bawełny i bambusa, widok na modelce z przodu i z tyłu.
4,2
Marilyn Julia
figi damskie, Czarne, rozm. XL 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Marilyn Soft Touch 20: Półkryjące, matowe rajstopy z mikrofibry na nogach modelki, z opisami.
Marilyn Soft Touch
rajstopy, 20 den, Nero, rozm. L/XL 1 para
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Ciemnozielona świeca zapachowa Dorota & Aroma Home Geranium & Limonka, ze złotym zdobieniem, widok z przodu.
4,8
Dorota & Aroma Home
świeca zapachowa, Geranium z Limonką 150 g
42,99 zł
100 g = 28,66 zł
Brązowa dwustronna kredka Catrice Eye Brow Stylist 035 Brown Eye Crown ze szczoteczką, widok z przodu.
5,0
Catrice Eye Brow Stylist
kredka do brwi, nr 035 Brown Eye Crown 1,4 g
12,49 zł
100 g = 892,14 zł
e.l.f. Camo Liquid Blush Peach Perfect, otwarta butelka i aplikator z brzoskwiniowym odcieniem.
4,3
e.l.f. Camo
róż do policzków, w płynie, Peach Perfect 4 ml
39,99 zł
100 ml = 999,75 zł
TYLKO ONLINE
Zielona torba karmy dla psa Pokusa Cold Pressed Adult Beef, monoproteinowej, dla średnich ras (M), z czarnym labradorem.
Pokusa for Health Cold Pressed Beef
monoproteinowa sucha karma dla psa, tłoczona na zimno, dla średnich ras, Wołowina 70 g
6,99 zł
100 g = 9,99 zł
NYX Smushy Matte Lip Balm, koralowy, z napisem 'WHIPPED BUTTERCREAM', na tle matowej próbki koloru.
5,0
NYX Professional Makeup Smushy Matte
balsam do ust, nawilżająco-matujący, nr 05 Snuggle SZN 8 ml
42,99 zł
100 ml = 537,38 zł
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss, jasnoróżowy nawilżający błyszczyk. Przezroczysta tubka z czerwoną nakrętką, duży aplikator obok.
4,8
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss
błyszczyk do ust, nr 500 Pine To The Apple 10 ml
44,99 zł
100 ml = 449,90 zł
Dwupak bokserek męskich Henderson Core: niebieskie z jeansowym wzorem i czerwone, w białym opakowaniu.
5,0
Henderson RBRAN
bokserki męskie, rozm. XL 2 szt.
57,99 zł
1 szt. = 29,00 zł
Maybelline Tatoo Gel Liner 822 Space Graphite, automatyczna kredka do oczu z widoczną niebieską końcówką i zdjętą zatyczką.
3,7
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, żelowa, nr 822 Space Graphite 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone