Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss, jasnoróżowy nawilżający błyszczyk. Przezroczysta tubka z czerwoną nakrętką, duży aplikator obok.
4,8
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss
błyszczyk do ust, nr 500 Pine To The Apple 10 ml
44,99 zł
100 ml = 449,90 zł
Dwupak bokserek męskich Henderson Core: niebieskie z jeansowym wzorem i czerwone, w białym opakowaniu.
5,0
Henderson RBRAN
bokserki męskie, rozm. XL 2 szt.
57,99 zł
1 szt. = 29,00 zł
Maybelline Tatoo Gel Liner 822 Space Graphite, automatyczna kredka do oczu z widoczną niebieską końcówką i zdjętą zatyczką.
3,7
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, żelowa, nr 822 Space Graphite 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Wodoodporna kredka do brwi e.l.f. Instant Lift Neutral Brown, biała, pionowo, z cienką końcówką i szczoteczką.
5,0
e.l.f. Instant Lift
kredka do brwi, wodoodporna, Neutral Brown 0,24 g
27,49 zł
100 g = 11454,17 zł
Semilac klasyczny lakier Holo Flash w butelce i na wzorniku, brokatowy z efektem holograficznym.
5,0
Semilac
lakier do paznokci, nr 116 Holo Flash 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Catrice Lash/Brow Designer przezroczysty żel do brwi i rzęs z wyciągniętą szczoteczką, widok z przodu.
Catrice Lash Brow Designer
żel do stylizacji rzęs i brwi, nr 010; 6 ml
13,99 zł
100 ml = 233,17 zł
Bourjois Liner Pinceau Tubing eyeliner, otwarty, czarny pojemnik ze złotym napisem, precyzyjny aplikator.
4,4
Bourjois Liner Pinceau
eyeliner, precyzyjny, nr 01 Ultra Black 2,5 ml
52,99 zł
100 ml = 2119,60 zł
Herbapol Lipa, ziołowa herbatka na gardło i drogi oddechowe, w zielono-białym opakowaniu z kwiatami lipy, widok z przodu.
5,0
Herbapol Zielnik Polski
herbatka ziołowa, Lipa 20x1,2 g
4,99 zł
100 g = 20,79 zł
Świeca zapachowa Aroma Home Jungle 150g w szklanym słoiku z tropikalnym nadrukiem liści i zwierząt, widok z przodu.
5,0
Aroma Home Wild
świeca zapachowa w szkle, Jungle 150 g
34,99 zł
100 g = 23,33 zł
Okładka książki Fantastyczna Dżungla z flamastrem wodnym, kolorowe zwierzęta: tygrys, papuga, aligator.
Wilga
flamaster wodny, Fantastyczna Dżungla 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Białe opakowanie soczewek kontaktowych Acuvue Oasys z Hydraclear Plus, widok z przodu, z napisem UV Blocking.
Acuvue Oasys 14-Days
soczewki kontaktowe z filtrem UV, moc: -5.00 6 szt.
104,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
Fuksjowa błyszcząca pomadka w płynie L'Oréal Paris Infaillible Laque Resistance Pink Oulala, aplikator obok.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Laque Resistance
pomadka do ust, błyszczaća, nr 250 Pink Oulala 4,3 ml
81,99 zł
100 ml = 1906,74 zł
Mixit Sesame Mix Nuts, pieczone nerkowce i pekan z sezamem, w białej puszce na białym tle, widok frontalny.
Mixit
mieszanka orzechów z solą i sezamem 150 g
24,99 zł
100 g = 16,66 zł
Opakowanie rajstop Gatta 50 den No Cellulite, czarne, z rysunkiem nóg i mandarynką. Hasła dot. cellulitu.
5,0
Gatta No Cellulite!
rajstopy 50 den, Grafit 3 1 para
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Bourjois Healthy Mix Serum Concealer 49 Ivory. Beżowo-czerwona tubka z aplikatorem roll-on, witaminy C, B5, E.
4,1
Bourjois Healthy Mix
korektor-serum pod oczy, nr 49 Ivory 11 ml
64,99 zł
100 ml = 590,82 zł
Brązowa kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil w odcieniu Sparkling Brown z widocznym logo, widok pionowy.
4,8
Essence Longlasting
kredka do oczu, wodoodporna, nr 35 Sparkling Brown 0,28 g
7,49 zł
100 g = 2675,00 zł
Bentley Momentum Unbreakable woda perfumowana, przezroczysty flakon i czarne opakowanie z logo, widok z przodu.
4,8
Bentley Momentum Unbreakable
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
174,99 zł
100 ml = 174,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Złoto-czarny kompaktowy podkład Max Factor Facefinity Compact SPF 20, widok z przodu.
4,8
Max Factor Facefinity
podkład w pudrze, kryjący, matowy, SPF 20, nr 031 10 g
84,99 zł
100 g = 849,90 zł
Maybelline Express Brow Satin Duo, czarny dwustronny ołówek do brwi z gąbką i kredką, widok pionowy.
4,6
Maybelline New York Express Brow Satine Duo
kredka do brwi, dwustronna, nr 01 Dark Blond 0,71 g
35,99 zł
100 g = 5069,01 zł
Puzzlove Ryby i Zwierzęta Wodne CzuCzu, pudełko 500 el. z ilustracjami morskich zwierząt, widok z boku.
5,0
Czuczu Puzzlove
puzzle, Ryby i zwięrzęta wodne, 200 1 szt.
54,99 zł
1 szt. = 54,99 zł
Najniższa cena: 69,90 zł
Czerwony błyszczyk NYX Professional Makeup Butter Gloss w smukłej tubce, widok z przodu, pionowo.
5,0
NYX Professional Makeup Butter Gloss
błyszczyk do ust, nr 40 Apple Crisp 8 ml
35,99 zł
100 ml = 449,88 zł
Saszetka Purena MiksuJEMY mus mango-marakuja z płatkami owsianymi, 180g, bez dodatku cukru, widok z przodu.
5,0
Purena miksuJEMY
mus owocowy z płatkami owsianymi, Mango-Marakuja 180 g
3,69 zł
100 g = 2,05 zł
Trójpak czarnych majtek Sloggi Go Crush High Leg, organiczna bawełna, front opakowania na wzorzystym tle.
5,0
Sloggi Go Crush
majtki damskie, High Leg, rozm. M, Czarne 3 szt.
84,99 zł
1 szt. = 28,33 zł
Opakowanie białych męskich t-shirtów Mexx crew neck, 2-pak rozmiar M, z modelem.
5,0
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Biały, rozm. M 2 szt.
79,99 zł
1 szt. = 40,00 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone