Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Lacky Nails SOLAR TOP COAT w czarnej butelce ze srebrną etykietą 'no UV/LED lamp', widok z przodu.
4,6
Lacky Nails Solar Gel
top coat do lakierów klasycznych 10 ml
13,99 zł
100 ml = 139,90 zł
Donegal Clearify, różowa owalna myjka silikonowa do twarzy i ciała, dwuczęściowa, w białym opakowaniu.
4,7
Donegal Clearify
myjka do twarzy i ciała, silikonowa, owalna 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Front torebki HiPP Bio Mini Hafer Herzen, owocowo-zbożowej przekąski o smaku waniliowo-maślanych ciasteczek.
5,0
HiPP BIO
ciasteczka owsiane, serduszka maślane, Waniliowe, po 3. roku życia 40 g
8,49 zł
100 g = 21,23 zł
Dwa pędzle do cieni Killys Cute Mood: różowy do blendowania i niebieski do precyzji, z bambusowymi rączkami, widok z przodu.
4,8
KillyS Cute Mood
zestaw pędzli do cieni 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Bronzer Powder 001 Light Medium, okrągły kompakt w kolorze czarno-złotym.
4,8
Max Factor Facefinity
bronzer do twarzy, prasowany, nr 001 Light Medium 10 g
53,99 zł
100 g = 539,90 zł
Moje pierwsze zagadki CzuCzu, książeczka edukacyjna dla dzieci 2+ z 53 zabawami i kartami ze zwierzętami.
5,0
Czuczu Moje Pierwsze Zagadki
książeczka edukacyjna, Moje Pierwsze Zagadki, 2+ 1 szt.
22,90 zł
1 szt. = 22,90 zł
YOSKINE LONGEVITY IKIGAI RENEW Hydrating & Firming Hydrogel Mask w liliowej saszetce z grafiką maski.
Yoskine Longevity
maska w płachcie, hydrożelowa, nawilżająco-ujędrniająca 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Okładka książki Disney Historyjki do czytania z Mamą. Kotka Duchess z kociętami Marie, Berliozem i Tuluza śpią.
5,0
Olesiejuk Disney
Historyjki do czytania z mamą 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
YOSKINE ZEN LIFT Collagen Pro[20] odmładzająca maska hydrożelowa w różowej saszetce z ikoną maski, widok z przodu.
Yoskine Zen Lift
maska w płachcie, hydrożelowa, odmładzająco-wygładzająca 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
TYLKO ONLINE
Złote sztuczne paznokcie OPI xPRESS/ON Break The Gold, długie, o zwężanym kształcie, w opakowaniu.
OPI xPRESS-ON
zestaw sztucznych paznokci, Break The Gold 1 szt.
81,99 zł
1 szt. = 81,99 zł
Żółte pudełko Bob Snail Apple-Pumpkin Fruit Rolls, z kreskówkowym ślimakiem, jabłkiem i dynią, widok z przodu.
5,0
Bob Snail Roll
przekąski jabłkowo-dyniowe 30 g
4,99 zł
100 g = 16,63 zł
Różowy sztyft e.l.f. w srebrnym, otwartym opakowaniu obok pasującej skuwki na jednolitym tle.
3,0
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Loveslick 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
Czarna kredka do oczu Bourjois Khôl & Contour, pionowo ustawiona, z odkrytą ostrzoną końcówką i zdjętą zatyczką.
5,0
Bourjois Khôl & Contour
kredka do oczu, miękka, nr 02 Ultra Black 1,14 g
37,99 zł
100 g = 3332,46 zł
e.l.f. precyzyjna kredka do brwi w kolorze taupe, z wysuwanym wkładem i szczoteczką, ukazana pionowo obok skuwek.
e.l.f. Micro-Fine
kredka do brwi ze szczoteczką, automatyczna, wodoodporna, Neutral Brown 0,03 g
39,99 zł
100 g = 133300,00 zł
Złota kurtyna dekoracyjna PartyDeco, błyszczące pionowe pasy foliowe, widok z bliska tekstury.
4,9
PartyDeco
kurtyna dekoracyjna, 90 x 250 cm, beżowa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Zniekształcone, pikselowane, czarno-białe zdjęcie automatycznej kredki do oczu Bourjois Twist'Matic Kajal.
4,6
Bourjois Twist'Matic Kajal
kredka do oczu, automatyczna, nr 01 Char'kohl 1,2 g
47,99 zł
100 g = 3999,17 zł
DARMOWA DOSTAWA
Czarna maskara Max Factor Masterpiece Divine Lashes ze złotym wzorem, obok szczoteczka do rzęs.
4,4
Max Factor Masterpiece Divine Lashes
tusz do rzęs, Czarny 8 ml
65,99 zł
100 ml = 824,88 zł
Pupa Vamp! Mascara: Otwarta srebrna tuba z fioletowym tuszem do rzęs, widoczna hourglass szczoteczka.
5,0
Pupa Milano Vamp!
tusz do rzęs, zwiększający objętość, nr 301 Electric Blue 9 ml
69,99 zł
100 ml = 777,67 zł
Semilac One Step 3in1 Glossy Base Color Top, brzoskwiniowo-różowy lakier hybrydowy w butelce, widok z przodu.
4,3
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 235 Peach Beige 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Compact, matujący podkład SPF 20, w eleganckim złoto-czarnym opakowaniu, widok z przodu.
4,7
Max Factor Facefinity
podkład w pudrze, kryjący, matowy, SPF 20, nr 006 10 g
84,99 zł
100 g = 849,90 zł
Szminka e.l.f. w odcieniu ciemnego różu, otwarta w srebrnym etui, obok metalowa zatyczka.
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Rose Latte 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
Catrice Skin Like Tinted Moisturizer SPF 30 w beżowej tubce z różowo-złotą pompką, odcień 030N, widok z przodu.
5,0
Catrice Skin Like
krem do twarzy, SPF 30, koloryzujący, nr 030N 28 ml
26,99 zł
100 ml = 96,39 zł
Beżowy podkład Bourjois Always Fabulous z SPF 20 w szklanej butelce z pompką i miedzianą zakrętką obok.
4,6
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 115 Golden Ivory 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Zielona tuba i biało-zielone pudełko SOME BY MI AHA.BHA.PHA Miracle Acne Clear Foam, widok z przodu.
Some By Mi AHA.BHA.PHA
pianka do mycia twarzy, z kwasami, oczyszczająca 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone