Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO U NAS
Jasnoróżowy pokrowiec składanej torby na zakupy z czerwonym kwiatowym wzorem i czarnym zatrzaskiem, widok z przodu.
5,0
MoMo Way
torba na zakupy z pokrowcem, różne wzory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Hiskin SAKURA świeca zapachowa 150ml w fioletowym szkle i ozdobnym pudełku. Widok obu produktów.
5,0
Hiskin Home
świeca sojowa, zapachowa, Sakura 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł
Semilac 125 Shiny Red lakier do paznokci, butelka i swatch. Głęboka perłowa czerwień, widok z przodu.
5,0
Semilac
lakier do paznokci, nr 125 Shiny Red 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Otwarta czarna maskara Catrice Colour & Fix Brow Gel z silikonową szczoteczką na szarym tle.
5,0
Catrice Colour & Fix
tusz do brwi, żelowy, nr 030 Dark Brown 5 ml
16,99 zł
100 ml = 339,80 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Volumising Brow Gel, otwarty, czarny ze złotym paskiem i brązową szczoteczką.
4,9
Max Factor 2000 Calorie
tusz do brwi, nr 004 Black Brown 4,5 ml
41,99 zł
100 ml = 933,11 zł
Balon foliowy jamnik w paski, żółty pies w bluzce błękitno-białej, czerwony kołnierz, widok z boku.
5,0
PartyDeco
balon foliowy, Jamnik, 40 x 92 cm 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Dermoprogram Tint-Serum PDRN SPF 30, odcień 05 Beige, nawilżający podkład w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30 , nr 05 Beige 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Mond'Sub Probiotics Balancing & Repairing maska w płachcie, niebieskie opakowanie z ikoną twarzy, tło z kulistymi probiotykami.
Mond'Sub
maska w płachcie balansująco-naprawcza, z probiotykami, 23 ml
7,99 zł
100 ml = 34,74 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Kicia Kocia i Nunuś. Zabawki. Okładka książki dla maluchów: pomarańczowe tło, Kicia Kocia, Nunuś i zabawki.
4,8
Media Rodzina Anita Głowińska
Kicia Kocia i Nunuś, Zabawki 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Czarna brokatowa wodoodporna kredka Bourjois Contour Clubbing z odłożoną skuwką.
5,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 55 Ultra Black Glitter 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Różowa kredka Maybelline Tattoo Gel Liner Ultra Pink, stojąca pionowo z białą nasadką obok.
5,0
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, żelowa, nr 802 Ultra Pink 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Acuvue Oasys soczewki kontaktowe z Hydraclear Plus w niebieskim pudełku, z 6 soczewkami i filtrem UV.
5,0
Acuvue Oasys 14-Days
soczewki kontaktowe z filtrem UV, moc: -5.50 6 szt.
104,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
BoboVita JogoMi! deser w słoiczku, jabłka, jagody, banany z jogurtem, po 6 mies., widok z przodu.
4,9
BoboVita JogoMI!
jabłka, jagody i banany z jogurtem 6m+ 190 g
5,79 zł
100 g = 3,05 zł
Bourjois Contour Clubbing Waterproof, brązowo-różowa kredka do oczu z odsłoniętą końcówką, widok z przodu.
4,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 74 Berry Brown 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Woda perfumowana Bugatti Blu For Her dla kobiet; przezroczysta butelka obok błękitnego pudełka, lekko z boku.
4,0
bugatti Blu For Her
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
114,99 zł
100 ml = 191,65 zł
Zestaw 18 świec tealight Aura o zapachu owoców leśnych w odcieniach fioletu, w przezroczystym blistrze, widok z góry.
4,9
Aura Candles
świece zapachowe, Owoce Leśne 30 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
Oto KULKI Cynamon i Jabłko, zdrowe płatki śniadaniowe bez cukru w beżowej torebce z okienkiem.
4,2
OtoLandia
kulki kukurydziane, Cynamon z jabłkiem 110 g
13,49 zł
100 g = 12,26 zł
Zielone opakowanie Adalbert's Tea Green Fruits SZCZĘŚCIE, czarna herbata cejlońska, mango i gravioli, 20 torebek.
4,8
Adalbert's Tea
herbata czarna, cejlońska, o smaku gravioli i mango, Szczęście 40 g
11,99 zł
100 g = 29,98 zł
Niebiesko-białe opakowanie TENA PROskin Slip M PLUS, pieluchomajtki chłonne x10, z grafiką pieluchy, widok z przodu.
5,0
Tena ProSkin
pieluchomajtki, rozm. M 10 szt.
36,99 zł
1 szt. = 3,70 zł
Mexx męski zestaw: dwa białe T-shirty crew neck i bokserki na modelu. Widok z przodu, rozmiar L na opakowaniu.
4,7
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Biały, rozm. L 2 szt.
79,99 zł
1 szt. = 40,00 zł
Biały lakier hybrydowy hi hybrid #349 Crystal Pink z różową nakrętką, na tle różowego brokatu.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #349 Crystal Pink 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Essence The Super Peptide Glossy Lip Treatment w holograficznej tubce, różowy tekst, z masłem shea i breloczkiem.
5,0
Essence The Super Peptide Glossy
balsam do ust, nr 05 - Holomazing! 10 ml
13,49 zł
100 ml = 134,90 zł
Opakowanie Gatta Classic Panties: bezszwowe, białe majtki bawełniane z tyłu na modelce, widok produktu.
5,0
Gatta Bodywear Classic Panties
majtki damskie, z wyższym stanem,, czarne, rozm. XL 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Rękawice Jan Niezbędny Supermocne M, niebiesko-żółte, na opakowaniu trzymają szczotkę do grilla.
4,5
Jan Niezbędny
rękawice supermocne, rozmiar M 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone