Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Brązowy błyszczyk NYX Jelly Job Jellybean w tubce, z aplikatorem i smużką produktu. Pełny połysk.
NYX Professional Makeup Jelly Job
błyszczyk do ust, nr 16 Jellybean 8 ml
57,99 zł
100 ml = 724,88 zł
Otwarty tusz Bourjois Volume Glamour MAX INTENSITÈ, czarny, z różowymi napisami, widoczna szczoteczka.
4,9
Bourjois Volume Glamour Max Intensité
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 01 Black 12 ml
63,99 zł
100 ml = 533,25 zł
Krem orzechowy Basia Basia Orzech Włoski + Śliwka bez cukru w słoiku, fioletowa etykieta z wiewiórką, widok z przodu.
5,0
Basia Basia
krem z orzechów włoskich z nerkowcami, daktylami w proszku i suszoną śliwką 195 g
26,99 zł
100 g = 13,84 zł
Tommy Hilfiger Tommy męska woda toaletowa: szklana butelka z logo obok białego pudełka z paskami.
Tommy Hilfiger Tommy
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
139,99 zł
100 ml = 466,63 zł
Woda perfumowana Bugatti Blu For Her dla kobiet; przezroczysta butelka obok błękitnego pudełka, lekko z boku.
4,0
bugatti Blu For Her
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
114,99 zł
100 ml = 191,65 zł
Semilac lakier Bottle Green, butelkowa zieleń o zapachu cynamonu, z przodu butelka i wzornik koloru.
4,5
Semilac
lakier do paznokci, nr 114 Bottle Green 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Opakowanie 50 sztuk brązowych, niebielonych torebek papierowych ViGO! BIO na żywność, widok z przodu.
viGO!
torebki spożywcze, papierowe, rozm. 15x30 cm 50 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
Kremowe skarpetki damskie z czerwonymi kwiatami i zielonymi listkami, na kartoniku w kształcie wiadra z różami.
5,0
Soxo
skarpetki damskie, Wszystkiego Najlepszego, rozm. 35-40; 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Lacky Nails SOLAR TOP COAT w czarnej butelce ze srebrną etykietą 'no UV/LED lamp', widok z przodu.
4,6
Lacky Nails Solar Gel
top coat do lakierów klasycznych 10 ml
13,99 zł
100 ml = 139,90 zł
Donegal Clearify, różowa owalna myjka silikonowa do twarzy i ciała, dwuczęściowa, w białym opakowaniu.
4,7
Donegal Clearify
myjka do twarzy i ciała, silikonowa, owalna 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Front torebki HiPP Bio Mini Hafer Herzen, owocowo-zbożowej przekąski o smaku waniliowo-maślanych ciasteczek.
5,0
HiPP BIO
ciasteczka owsiane, serduszka maślane, Waniliowe, po 3. roku życia 40 g
8,49 zł
100 g = 21,23 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Bronzer Powder 001 Light Medium, okrągły kompakt w kolorze czarno-złotym.
4,8
Max Factor Facefinity
bronzer do twarzy, prasowany, nr 001 Light Medium 10 g
53,99 zł
100 g = 539,90 zł
Moje pierwsze zagadki CzuCzu, książeczka edukacyjna dla dzieci 2+ z 53 zabawami i kartami ze zwierzętami.
5,0
Czuczu Moje Pierwsze Zagadki
książeczka edukacyjna, Moje Pierwsze Zagadki, 2+ 1 szt.
22,90 zł
1 szt. = 22,90 zł
Dwa pędzle do cieni Killys Cute Mood: różowy do blendowania i niebieski do precyzji, z bambusowymi rączkami, widok z przodu.
4,8
KillyS Cute Mood
zestaw pędzli do cieni 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
YOSKINE LONGEVITY IKIGAI RENEW Hydrating & Firming Hydrogel Mask w liliowej saszetce z grafiką maski.
Yoskine Longevity
maska w płachcie, hydrożelowa, nawilżająco-ujędrniająca 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Okładka książki Disney Historyjki do czytania z Mamą. Kotka Duchess z kociętami Marie, Berliozem i Tuluza śpią.
5,0
Olesiejuk Disney
Historyjki do czytania z mamą 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
YOSKINE ZEN LIFT Collagen Pro[20] odmładzająca maska hydrożelowa w różowej saszetce z ikoną maski, widok z przodu.
Yoskine Zen Lift
maska w płachcie, hydrożelowa, odmładzająco-wygładzająca 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
TYLKO ONLINE
Złote sztuczne paznokcie OPI xPRESS/ON Break The Gold, długie, o zwężanym kształcie, w opakowaniu.
OPI xPRESS-ON
zestaw sztucznych paznokci, Break The Gold 1 szt.
81,99 zł
1 szt. = 81,99 zł
Żółte pudełko Bob Snail Apple-Pumpkin Fruit Rolls, z kreskówkowym ślimakiem, jabłkiem i dynią, widok z przodu.
5,0
Bob Snail Roll
przekąski jabłkowo-dyniowe 30 g
4,99 zł
100 g = 16,63 zł
Różowy sztyft e.l.f. w srebrnym, otwartym opakowaniu obok pasującej skuwki na jednolitym tle.
3,0
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Loveslick 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
Czarna kredka do oczu Bourjois Khôl & Contour, pionowo ustawiona, z odkrytą ostrzoną końcówką i zdjętą zatyczką.
5,0
Bourjois Khôl & Contour
kredka do oczu, miękka, nr 02 Ultra Black 1,14 g
37,99 zł
100 g = 3332,46 zł
e.l.f. precyzyjna kredka do brwi w kolorze taupe, z wysuwanym wkładem i szczoteczką, ukazana pionowo obok skuwek.
e.l.f. Micro-Fine
kredka do brwi ze szczoteczką, automatyczna, wodoodporna, Neutral Brown 0,03 g
39,99 zł
100 g = 133300,00 zł
Złota kurtyna dekoracyjna PartyDeco, błyszczące pionowe pasy foliowe, widok z bliska tekstury.
4,9
PartyDeco
kurtyna dekoracyjna, 90 x 250 cm, beżowa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Zniekształcone, pikselowane, czarno-białe zdjęcie automatycznej kredki do oczu Bourjois Twist'Matic Kajal.
4,6
Bourjois Twist'Matic Kajal
kredka do oczu, automatyczna, nr 01 Char'kohl 1,2 g
47,99 zł
100 g = 3999,17 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone