Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
DARMOWA DOSTAWA
Czarna maskara Max Factor Masterpiece Divine Lashes ze złotym wzorem, obok szczoteczka do rzęs.
4,4
Max Factor Masterpiece Divine Lashes
tusz do rzęs, Czarny 8 ml
65,99 zł
100 ml = 824,88 zł
Pupa Vamp! Mascara: Otwarta srebrna tuba z fioletowym tuszem do rzęs, widoczna hourglass szczoteczka.
5,0
Pupa Milano Vamp!
tusz do rzęs, zwiększający objętość, nr 301 Electric Blue 9 ml
69,99 zł
100 ml = 777,67 zł
Semilac One Step 3in1 Glossy Base Color Top, brzoskwiniowo-różowy lakier hybrydowy w butelce, widok z przodu.
4,3
Semilac One Step 3in1 Glossy
lakier hybrydowy, nr 235 Peach Beige 7 ml
42,99 zł
100 ml = 614,14 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Volumising Brow Gel, otwarty, czarny ze złotym paskiem i brązową szczoteczką.
4,9
Max Factor 2000 Calorie
tusz do brwi, nr 004 Black Brown 4,5 ml
41,99 zł
100 ml = 933,11 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Compact, matujący podkład SPF 20, w eleganckim złoto-czarnym opakowaniu, widok z przodu.
4,7
Max Factor Facefinity
podkład w pudrze, kryjący, matowy, SPF 20, nr 006 10 g
84,99 zł
100 g = 849,90 zł
Szminka e.l.f. w odcieniu ciemnego różu, otwarta w srebrnym etui, obok metalowa zatyczka.
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Rose Latte 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
Catrice Skin Like Tinted Moisturizer SPF 30 w beżowej tubce z różowo-złotą pompką, odcień 030N, widok z przodu.
5,0
Catrice Skin Like
krem do twarzy, SPF 30, koloryzujący, nr 030N 28 ml
26,99 zł
100 ml = 96,39 zł
Beżowy podkład Bourjois Always Fabulous z SPF 20 w szklanej butelce z pompką i miedzianą zakrętką obok.
4,6
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 115 Golden Ivory 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Zielona tuba i biało-zielone pudełko SOME BY MI AHA.BHA.PHA Miracle Acne Clear Foam, widok z przodu.
Some By Mi AHA.BHA.PHA
pianka do mycia twarzy, z kwasami, oczyszczająca 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Czarny lakier Sally Hansen Miracle Gel 460 Onyx-Pected, butelka z białym logo i napisem STEP 1 COLOR.
5,0
Sally Hansen Miracle Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 460 Onyx-Pected 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
TYLKO U NAS
Jasnoróżowy pokrowiec składanej torby na zakupy z czerwonym kwiatowym wzorem i czarnym zatrzaskiem, widok z przodu.
5,0
MoMo Way
torba na zakupy z pokrowcem, różne wzory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Hiskin SAKURA świeca zapachowa 150ml w fioletowym szkle i ozdobnym pudełku. Widok obu produktów.
5,0
Hiskin Home
świeca sojowa, zapachowa, Sakura 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł
Semilac 125 Shiny Red lakier do paznokci, butelka i swatch. Głęboka perłowa czerwień, widok z przodu.
5,0
Semilac
lakier do paznokci, nr 125 Shiny Red 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Otwarta czarna maskara Catrice Colour & Fix Brow Gel z silikonową szczoteczką na szarym tle.
5,0
Catrice Colour & Fix
tusz do brwi, żelowy, nr 030 Dark Brown 5 ml
16,99 zł
100 ml = 339,80 zł
Oto KULKI Cynamon i Jabłko, zdrowe płatki śniadaniowe bez cukru w beżowej torebce z okienkiem.
4,2
OtoLandia
kulki kukurydziane, Cynamon z jabłkiem 110 g
13,49 zł
100 g = 12,26 zł
Balon foliowy jamnik w paski, żółty pies w bluzce błękitno-białej, czerwony kołnierz, widok z boku.
5,0
PartyDeco
balon foliowy, Jamnik, 40 x 92 cm 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Dermoprogram Tint-Serum PDRN SPF 30, odcień 05 Beige, nawilżający podkład w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30 , nr 05 Beige 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Mond'Sub Probiotics Balancing & Repairing maska w płachcie, niebieskie opakowanie z ikoną twarzy, tło z kulistymi probiotykami.
Mond'Sub
maska w płachcie balansująco-naprawcza, z probiotykami, 23 ml
7,99 zł
100 ml = 34,74 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Kicia Kocia i Nunuś. Zabawki. Okładka książki dla maluchów: pomarańczowe tło, Kicia Kocia, Nunuś i zabawki.
4,8
Media Rodzina Anita Głowińska
Kicia Kocia i Nunuś, Zabawki 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Czarna brokatowa wodoodporna kredka Bourjois Contour Clubbing z odłożoną skuwką.
5,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 55 Ultra Black Glitter 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Różowa kredka Maybelline Tattoo Gel Liner Ultra Pink, stojąca pionowo z białą nasadką obok.
5,0
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, żelowa, nr 802 Ultra Pink 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Acuvue Oasys soczewki kontaktowe z Hydraclear Plus w niebieskim pudełku, z 6 soczewkami i filtrem UV.
5,0
Acuvue Oasys 14-Days
soczewki kontaktowe z filtrem UV, moc: -5.50 6 szt.
104,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
BoboVita JogoMi! deser w słoiczku, jabłka, jagody, banany z jogurtem, po 6 mies., widok z przodu.
4,9
BoboVita JogoMI!
jabłka, jagody i banany z jogurtem 6m+ 190 g
5,79 zł
100 g = 3,05 zł
Bourjois Contour Clubbing Waterproof, brązowo-różowa kredka do oczu z odsłoniętą końcówką, widok z przodu.
4,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 74 Berry Brown 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone