Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Dezodorant naturalny spray Mexx Whenever Wherever dla mężczyzn, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
4,6
Mexx Whenever Wherever
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 75 ml
58,99 zł
100 ml = 78,65 zł
Błyszcząca saszetka Perfecta Regenerująca Mezo-Maska, z różowym gradientem i grafiką 100 000 mikroigieł.
5,0
Perfecta
mezo-maseczka do twarzy, regenerująca 8 ml
5,99 zł
100 ml = 74,88 zł
Sloggi Men Basic Midi slipy męskie 2-pak z elastycznej bawełny, czarne, na modelu, z opakowaniem.
5,0
Sloggi Basic
majtki męskie, Midi, rozm. XL, Czarne 2 szt.
89,99 zł
1 szt. = 45,00 zł
Pionowe ujęcie srebrnej wodoodpornej kredki do oczu Bourjois Contour Clubbing, z otwartą nasadką.
5,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 52 Disco Ball 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Inka Owsiane Kakaowe, roślinny napój owsiany bez cukru, w brązowym kartonie z kakao i owsem, widok z przodu.
4,8
Inka
napój owsiany, Kakaowy, bez dodatku cukru, z wapniem i witaminami, UHT 500 ml
7,49 zł
100 ml = 1,50 zł
Ciemnoszare skarpetki Moraj z wzorem w kolorowe kropki, na czarnej metce 'GOOD COTTON', widok frontalny.
4,3
Moraj
skarpetki męskie w kropeczki, Szare, rozm. 40-45 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity 01 Nude Beam, puder rozświetlający w okrągłym beżowym kompakcie, satynowe wykończenie, widok z góry.
4,9
Max Factor Facefinity
rozświetlacz do twarzy, prasowany, nr 01 Nude Beam 8 g
53,99 zł
100 g = 674,88 zł
Książka "Czuła Przewodniczka" Natalii de Barbaro. Zielona okładka, kobieta z różowo-białymi kwiatami na twarzy.
5,0
Agora Natalia de Barbaro
Czuła przewodniczka, kobieca droga do siebie 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Tint-Serum PDRN SPF 30, podkład koloryzujący Natural 03 w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30, nr 03 Natural 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
DARMOWA DOSTAWA
Konturówka Max Factor Colour Elixir Mauve Moment, złota oprawa z czerwoną końcówką, pionowy widok.
5,0
Max Factor Colour Elixir
konturówka do ust, nr 30; 1,2 g
33,99 zł
100 g = 2832,50 zł
Beżowa opaska do włosów z satynowym splotem i rzędami czarnych dżetów, na czarnej, ząbkowanej podstawie.
4,4
Lolita Accessories
opaska do włosów, pleciona, Beżowa 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Gatta T-shirt Perfect, czarny, bezszwowy z owalnym dekoltem, rękaw 3/4, idealnie dopasowany do ciała. Widok na modelce.
4,8
Gatta Bodywear
koszulka Perfect, black, XL 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Kolorowe pudełko gry planszowej Psi Patrol 2w1, Ludo i Psi Wyścig, z postaciami Rubble, Skye i Marshalla.
4,8
Trefl Paw Patrol
gra planszowa, 2w1: Chińczyk + Psi Wyścig, 4+; 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Pastel Profashion Liquid Concealer 104 Tan. Beżowa butelka z otwartą nakrętką i aplikatorem obok.
Pastel Pro Fashion
korektor do twarzy, w płynie, nr 104; 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł
Jasnozłoty balon foliowy w kształcie cyfry 1, widok z przodu. Ma satynowe wykończenie, widoczne fałdy.
5,0
PartyDeco
balon foliowy, cyfra 1, złoty, 72 cm 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Czerwona torebka Lestello Lentil Bites z żurawiną, widok z przodu. Grafika talarków, napisy "Vege" i "Gluten FREE".
5,0
Lestello
talarki z soczewicy z pestkami żurawiny 62 g
4,99 zł
100 g = 8,05 zł
Nawilżający podkład Rimmel Kind & Free Glow It Up w niebiesko-beżowej tubce, odcień 082 Golden Ivory, widok z przodu.
4,8
Rimmel Kind & Free Glow It Up
podkład do twarzy, nr 082 Golden Ivory 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Biustonosz Pompea Comfort Size Basic Skin XL z mikrofibry, na beżowym opakowaniu z modelką, widok z przodu.
4,6
Pompea
biustonosz Comfort Basic, XL, skin 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Białe koronkowe stringi Marilyn Tia z satynową kokardką i biżuteryjnym detalem, noszone przez modelkę.
Marilyn Tia
stringi damskie, White, rozm. M 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
N°36 Regenerujące serum do pięt z lanoliną, biała tuba z niebieskim tłem i czerwonym paskiem, widok z przodu.
4,6
No36 Do Stóp
serum do pięt, regenerujące, z Lanoliną 45 g
13,99 zł
100 g = 31,09 zł
Maybelline Tattoo Gel Liner 823 Aurora Flip, zielona kredka do oczu, pionowo, z odkręconą białą nakrętką obok.
5,0
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, nr 823 Aurora Flip 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Figurka byka Texas Longhorn, realistyczna zabawka, brązowo-białe umaszczenie, długie rogi, widok frontalny.
5,0
Collecta
figurka kolekcjonerska, Byk Texas Longhorn, 3+; 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Czarna latarnia Halloween z figurką gniewnej czarownicy w kapeluszu w szklanej kopule, widok z przodu.
Dekoracja
Latarnia LED z dźwiękiem, Czarownica 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Brązowa kredka do oczu Essence Kajal Pencil Eyeliner 08 teddy, widok pionowy, zaostrzona końcówka.
4,8
Essence Kajal
kredka do oczu, nr 08 Teddy 1 g
4,49 zł
100 g = 449,00 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone