Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Ambi Pur Bathroom Winter Edition, odświeżacz powietrza Apple & Cinnamon w srebrnym blistrze, na tle jabłek i cynamonu.
5,0
Ambi Pur Bathroom
odświeżacz powietrza, Apple&Cinnamon 8 ml
18,99 zł
100 ml = 237,38 zł
Widok z przodu beżowej torebki Farmer's Snack Bio Daktyle, suszone i miękkie, bez cukru, na białym tle.
Farmer's Snack
suszone daktyle, drylowane 130 g
9,99 zł
100 g = 7,68 zł
DARMOWA DOSTAWA
Automatyczna kredka do brwi Max Factor Brow Shaper Deep Brown, czarna, ze złotym paskiem i szczoteczką.
4,8
Max Factor Brow Shaper
kredka do brwi, ze szczoteczką, automatyczna, nr 30 Deep Brown 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Biała tubka COSRX AC Collection Calming Foam Cleanser 150ml, dla cery trądzikowej, widok z przodu.
4,7
Cosrx AC Collection
pianka do mycia twarzy, kojąca 150 ml
64,99 zł
100 ml = 43,33 zł
Biała butelka lakieru hi hybrid #256 Fuchsia Tulip, wegański UV gel polish, z różową nakrętką.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #256 Fuchsia Tulip 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Lakier LED Semilac Easy Off The Red Core, krok 2. Butelka i próbka głębokiej czerwieni na paznokciu.
4,6
Semilac Easy Off
lakier do paznokci, LED, nr L18 The Red Core 7 ml
39,99 zł
100 ml = 571,29 zł
Świeca Glade Luscious Cherry & Peony w szklanym słoju, opakowanie bordowe z kwiatami piwonii i wiśniami, widok z przodu.
4,5
Glade
świeca zapachowa, Luscious Cherry & Peony 112 g
18,99 zł
100 g = 16,96 zł
Okładka książki Pucio w Mieście: ilustracja tętniącego życiem miasta z domkami, autobusem i rodziną Pucia.
5,0
Nasza Księgarnia Marta Galewska-Kustra
Pucio w mieście 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Opakowanie rajstop Gatta Estella BB creme effect, 15 denier, z modelem prezentującym półmatowe rajstopy.
5,0
Gatta Estella BB Creme Effect
rajstopy 15 DEN, Golden 3 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Ardell Naked Lashes 421 w różowym opakowaniu. Widok z przodu, delikatne rzęsy na pasku widoczne przez okno.
4,0
Ardell Naked Lashes
sztuczne rzęsy, nr 421 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Figurka konia Appaloosa maści bay overo, brązowo-biała, stojąca, z czarną grzywą, widok z boku.
4,9
Collecta
figurka kolekcjonerska, Ogier Appaloosa maści Bay Overo, 3+; 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Jasnoszare rajstopy dziewczęce 60 den z mikrofibry, gładkie, matowe, na uśmiechniętej dziewczynce.
5,0
Knittex Kids
rajstopy z mikrofibry, 60 den, Mary, Bianco, rozm. 128-134 1 para
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Miracle Pure wegański lakier do paznokci, brokatowy burgund, ultralśniący. Otwarta butelka z pędzelkiem.
4,9
Max Factor Miracle Pure
lakier do paznokci, nr 373 Regal Garnet 12 ml
29,99 zł
100 ml = 249,92 zł
Sok Eko Medica jabłko, czarna porzeczka, czarny bez w szklanej butelce z pomarańczową nakrętką, widok z przodu.
4,7
EkaMedica
sok z bezpośrednio tłoczonego soku jabłkowego, soku z owoców czarnej porzeczki i czarnego bzu, suplement diety 300 ml
6,99 zł
100 ml = 2,33 zł
Ardell Lift Effect 743 sztuczne rzęsy w beżowym pudełku, przód. Czarne, podkręcone rzęsy dla efektu otwartego oka.
5,0
Ardell Lift Effect
sztuczne rzęsy, nr 743 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
CzuCzu Układam Zwierzątka, puzzle dla dzieci 2+ z wesołymi zwierzętami z farmy na zielonym pudełku.
Czuczu
puzzle, Układam, Zwierzątka, 2+; 1 szt.
26,90 zł
1 szt. = 26,90 zł
Beżowe, bezszwowe majtki bawełniane Gatta Classic Panties na modelce, widok od tyłu z opakowaniem.
4,9
Gatta Bodywear Classic Panties
majtki damskie, z wyższym stanem,, białe, rozm. L 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
NYX Blade & Shade Nano Brow Pencil Taupe, dwustronna kredka z pędzelkiem, brązowe swatche na białym tle.
5,0
NYX Professional Makeup Blade & Shade
kredka do brwi, precyzyjna, Taupe 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Ardell Fauxmink Wispies sztuczne rzęsy, opakowanie czarno-białe, widok z przodu. Lekkie rzęsy Demi Wispies.
4,7
Ardell Faux Mink Wispies
sztuczne rzęsy, Demi Wispies 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
TYLKO ONLINE
Odżywka Zenz Sweet Sense No. 05, beżowa butelka z czarną pompką, widok z przodu z logo ZENZ.
Zenz Sweet Sense No.05
odżywka do włosów, nawilżająca 250 ml
149,99 zł
100 ml = 60,00 zł
Brzoskwiniowy kremowy róż Everybody London x Aleksandra Sosfa w okrągłym kompakcie, z napisem EVERYBODY.
4,5
Everybody London x Aleksandra Sosfa
róż do policzków w kremie, Peachy Pie 6,5 g
29,99 zł
100 g = 461,38 zł
Opakowanie Essence Blur Soufflé matte lip cream w odcieniu różowego beżu, obok niego aplikator z produktem.
Essence Blur Soufflé
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 01 Deep Scroll 3,6 ml
14,99 zł
100 ml = 416,39 zł
Okładka książki Disney Uczy Litery dla 5-latków. Widoczni Stitch i Angel, alfabet, ćwiczenia z naklejkami.
4,8
Ameet Disney Uczy
Stich Litery, ćwiczenia z naklejkami 5+ 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Maybelline Tattoo Gel Liner Polished White, biała kredka do oczu w pionowym ujęciu, widoczne rozmyte napisy.
3,8
Maybelline New York Tattoo Liner
kredka do oczu, żelowa, nr 970 Polished White 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone