Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Balony lateksowe Koci Domek Gabi, 6 sztuk, w pastelowych kolorach (róż, mięta, lila), z Gabby i Łakotkiem, w opakowaniu.
4,3
PartyDeco Gabby`s Dollhouse
balony lateksowe, Pastelowe 6 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,67 zł
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie maski Derma:sys Excellent Diamond V Mask, z grafiką diamentu i ikoną maski z uchwytami.
Dr. Oracle Dermasys Excellent Diamond
maska w płachcie, dwustopniowa, liftingująca 35 g
13,99 zł
100 g = 39,97 zł
TYLKO ONLINE
Przód białej saszetki Dr. Oracle Hyaluronic Aqua Mask w płachcie, z dużą niebieską kulą i nazwą produktu.
Dr. Oracle Dermasys
maska w płachcie, nawilżająca 25 g
13,99 zł
100 g = 55,96 zł
Cztery miękkie piłki sportowe 10 cm: tenisowa, koszykowa, baseballowa, piłka nożna, ułożone w stos.
4,9
Dromader
piłka z miękkiego tworzywa, śr. 10cm, 12m+, różne wzory 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Zestaw fryzjerski Play-Doh: pudełko i różowa głowa do stylizacji z akcesoriami do włosów z ciastoliny.
Play-Doh
zestaw kreatywny, Salon Fryzjerski. 3+ 1 szt.
94,99 zł
1 szt. = 94,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Maybelline Lifter korektor-serum, beżowy, w butelce z różową nakrętką, złotym napisem LIFTER, widok z przodu.
Maybelline New York Lifter
korektor do twarzy, nr 45; 11 ml
53,99 zł
100 ml = 490,82 zł
Czarny flakon perfum unisex Armaf Club de Nuit Precieux ze srebrną zatyczką i czarne pudełko obok.
5,0
Armaf Club de Nuit Precieux
ekstrakt perfum unisex 55 ml
229,99 zł
100 ml = 418,16 zł
Nawilżająca maska w płachcie Baroness Pomegranate, różowe opakowanie z grafiką dojrzałych granatów.
5,0
Baroness Pomegranate
maska w płachcie, rozświetlająco-nawilżająca 1 szt.
4,39 zł
1 szt. = 4,39 zł
Sorvella Bella Vista Body & Hair Mist: różowa butelka w filcowym etui, ze złotą zakrętką i napisem z przodu.
4,6
Sorvella Bella Vista
mgiełka do ciała i włosów, dla kobiet 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Biała szczotka do masażu skóry głowy Urban Hair Intense Massage Brush w czarno-złotym opakowaniu, widok z przodu.
4,6
Jean Louis David Urban Hair
szczotka do masażu skóry głowy 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Opakowanie rajstop Gatta Estella BB creme effect 15 den, transparentnych półmatowych, z nogą modelki.
5,0
Gatta Estella BB Creme Effect
rajstopy 15 den, Nero 4 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Folia aluminiowa do żywności w opakowaniu: srebrna rolka, różowe logo, zdjęcie wrapa.
Anna Zaradna
folia aluminiowa na rolce, z tłoczeniem, 18m 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Edukacyjne puzzle Czuczu "Zwierzątka na wsi", 9 zwierząt gospodarskich, kolorowe, widok z przodu.
5,0
Czuczu Puzzle do pary
puzzle do pary, Zwierzątka na Wsi, 18m+ 1 szt.
39,90 zł
1 szt. = 39,90 zł
Otwarta pomadka essence AURA POINTS COLOUR CHANGING z różowo-fioletowym sztyftem i wzorem aury, obok skuwka.
Essence Aura Points
pomadka do ust, zmieniająca kolor 3,2 g
14,99 zł
100 g = 468,44 zł
NYX Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder w czarnym kompakcie, beżowy puder z sercem, widok z przodu.
4,7
NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop
puder do twarzy, w kamieniu, matujący, Medium 6 g
45,99 zł
100 g = 766,50 zł
Catrice Skin Like Tinted Moisturizer 020N w beżowej tubce z pompką, SPF30 i 24H nawilżenia, widok z przodu.
Catrice Skin Like
krem do twarzy, SPF 30, koloryzujący, nr 020N 28 ml
26,99 zł
100 ml = 96,39 zł
Książka edukacyjna Poznajemy świat Słowa dla dzieci, z 12 puzzlami; zielone jabłko na okładce.
5,0
Harpercollins HarperKids Akademia Mądrego Dziecka
Poznajemy świat. Słowa 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowe pudełko wibratora Beautifly Tongue Teaser z brzoskwiniowym urządzeniem, ukazane pod kątem.
Beautifly Self Love
masażer intymny TongueTeaser 1 szt.
389,99 zł
1 szt. = 389,99 zł
Czarna butelka lakieru hybrydowego Semilac nr 474 Rooftop Soirée, granatowo-szary odcień, widok z przodu.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 474 Rooftop Soiree 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Zbliżenie na brązowy róż Pastel Show Your Happiness #208, matowy, z wyraźnym napisem i kwiecistym wzorem.
Pastel Show Your Happiness
róż do policzków, nr 208; 4,2 g
13,99 zł
100 g = 333,10 zł
Mixsoon Centella Asiatica Toner, przezroczysta butelka i białe pudełko, widok z przodu, tonik nawilżający.
Mixsoon Centella
tonik do twarzy, łagodzący, nawilżający 150 ml
59,99 zł
100 ml = 39,99 zł
Givenchy Gentleman Eau de Toilette Originale. Czarne pudełko i prostokątna butelka z bursztynowym płynem, widok z przodu.
4,4
Givenchy Gentleman
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
349,99 zł
100 ml = 349,99 zł
e.l.f. Liquid Poreless Putty Primer + Cica w matowej czarno-zielonej tubce, z białym logo, widok z przodu.
e.l.f. Poreless Putty
baza pod makijaż, łagodząca, redukująca widoczność zaczerwienień 28 ml
61,99 zł
100 ml = 221,39 zł
Klamra do włosów Ewa Schmitt RKK112. Duża, elegancka kokarda z warstwowych wstążek, czarno-kremowa, z logo ES.
5,0
Ewa Schmitt Paris
klamra do włosów, Biało-Czarna, Kokarda 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone