Pepe Jeans Life Is Now
zestaw dla mężczyzn, woda toaletowa 30ml + żel pod prysznic 50ml + balsam po goleniu 50ml 1 szt.
129,99 zł
1 szt. = 129,99 zł5,0
Pupa Milano Vamp!
tusz do rzęs, zwiększający objętość, nr 100 Black 9 ml
69,99 zł
100 ml = 777,67 zł5,0
Orzechownia
granola orzechowo-zbożowa, Orzechy Nerkowca z Pistacjami, Kokosem i Białą Czekoladą 320 g
39,99 zł
100 g = 12,50 zł5,0
Max Factor Facefinity
podkład w pudrze, kryjący, matowy, SPF 20, nr 040 10 g
84,99 zł
100 g = 849,90 zł3,7
L'Oréal Paris Brow Artist Skinny Definer
kredka do brwi, ultra precyzyjna, nr 109 Ebony 10 g
51,99 zł
100 g = 519,90 zł4,5
Max Factor False Lash Effect Supreme Recharge
tusz do rzęs, zwiększający objętość, wkład uzupełniający 9 ml
33,99 zł
100 ml = 377,67 złTIRTIR Glide & Hide
korektor pod oczy, kryjąco-wygładzający, 2w1, nr 8.5N 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 zł1,0
Monovision All Vue Colors Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, Green, moc -0,00 2 szt.
37,99 zł
1 szt. = 19,00 zł2,6
NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Glitz
eyeliner, wodoodporny, nr 04 Flashy Flare 1 ml
49,99 zł
100 ml = 4999,00 zł4,6
Bourjois Gloss Fabuleux
błyszczyk do ust, nawilżający, nr 04 Popular Pink 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł5,0
Pupa Milano No Transfer
podkład do twarzy, nawilżający, matujący, SPF 15, nr 02 Light Beige 30 ml
99,99 zł
100 ml = 333,30 złMaybelline New York Cloudtopia
róż do policzków w kremie, nr 05 Coral Illusion 53 g
64,99 zł
100 g = 122,62 zł4,0
Mili MiTag Duo
lokalizator, kompatybilny z systemami iOS i Android, Biały 1 szt.
54,99 zł
1 szt. = 54,99 zł






















