TYLKO U NAS
Biała pomadka ochronna Alterra Repair do spierzchniętych ust, w sztyfcie, z zieloną etykietą.
4,7
Alterra Repair
pomadka do ust, ochronna 4,8 g
5,99 zł
100 g = 124,79 zł
MEGA!
Kolastyna Luxury Bronze, brązujący balsam do ciała w brązowo-złotej tubce, widok z przodu, z napisem Jasna Karnacja.
4,7
Kolastyna Luxury Bronze
balsam do ciała, brązujący, do jasnej karnacji 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Róż WINGS of color Star Secrets Wet Blush w różowej tubce z aplikatorem gąbkowym, obok kremowa smuga produktu i pudełko.
4,9
AA Wings of Color Star Secrets
róż do policzków, kremowy, rozświetlający 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Turkusowa puszka Isana Sensitive pianka do golenia dla kobiet z aloesem, dla skóry wrażliwej, widok przód.
4,7
Isana Sensitive
pianka do golenia do skóry wrażliwej 50 ml
3,39 zł
100 ml = 6,78 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Błyszcząca brązowa kredka do oczu Satin Kajal Cinnamon Brown z widocznym szpicem i zdjętą zatyczką.
4,4
Everybody London
kredka do oczu, Cinnamon Brown 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Papiloty piankowe Rossmann 19 cm: kolorowe wałki (żółty, różowy, zielony) w szarym pudełku i luzem.
4,3
For Your Beauty Volume & Styling
papiloty piankowe 10 szt.
11,49 zł
1 szt. = 1,15 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Joanna Power Men Dark Brown 02 farba do włosów i brody bez amoniaku, widok z przodu przy modelu.
4,8
Joanna Power Men Color Cream
farba do włosów, dla mężczyzn, nr 02 Dark Brown 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO CHEEK TO CHEEK blusher, kompakt w czarnej ramce z jasnoróżowym pudrem, widok z góry.
5,0
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 1; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Altapharma krem ochronny z witaminą A, 25g, biało-zielona tubka stojąca, z wizualizacją kremu i literą A.
5,0
Altapharma
krem ochronny z Witaminą A 25 g
5,79 zł
100 g = 23,16 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MAM WIĘCEJ
Regenerum peeling enzymatyczny do pięt, biały słoik z niebieską etykietą, widok z przodu, oferta +30% produktu.
4,7
Regenerum
peeling do pięt, regeneracyjny, enzymatyczny 65 ml
22,99 zł
100 ml = 35,37 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa tubka Fluff Raspberry Milkshake Milky Body Lotion z malinami i bitą śmietaną, widok z przodu.
4,8
Fluff
balsam do ciała, Raspberry Milkshake 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie pudełko Domol Anti-Kalk Pulver z logo Domol, pralką i rozpryskującą się wodą, widok z przodu.
4,6
Domol
proszek do zmiękczania wody 900 g
11,99 zł
100 g = 1,33 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta odżywka humektantowa Happy Care z pompką, widok z przodu. Różowe napisy, system PEH, do suchych włosów.
4,8
Happy Care
odżywka do włosów, humektantowa 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł