Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Biały lokalizator MiLi MiTag Duo na tle mapy, kompatybilny z iOS i Android. Widok z przodu.
4,0
Mili MiTag Duo
lokalizator, kompatybilny z systemami iOS i Android, Biały 1 szt.
54,99 zł
1 szt. = 54,99 zł
Dwupak bokserek męskich Atlantic: granatowe i szmaragdowe, w białym pudełku. Widoczne logo na gumce.
4,8
Atlantic
bokserki - szorty męskie, Granat/Zieleń, rozm. XL 2 szt.
52,99 zł
1 szt. = 26,50 zł
Okrągła puszka brązowej pasty do butów EMU Care & Shine z woskiem carnauba, widok z góry na złoto-różową etykietę.
4,8
Emu Care & Shine
pasta do butów, Brązowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Pucio i ćwiczenia z mówienia, książka do rozwoju mowy. Okładka: zimowa scena z osobami na sankach.
4,6
Nasza Księgarnia Marta Galewska-Kustra
Pucio i ćwiczenia z mówienia 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 5 zatrzaskowych spinek do włosów w różowych i niebieskich odcieniach z wzorem, na czarnym kartoniku Nanu, widok z przodu.
5,0
Avanti Nanu
spinki do włosów, błyszczące 6 szt.
5,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Niedostępny online
Kredka do ust NYX Line Loud w kolorze dusty rose, widok pionowy, z kremowymi swatchami na białym tle.
5,0
NYX Professional Makeup Line Loud
konturówka do ust, wodoodporna, nr 15 Goal Getter 1,2 g
37,99 zł
100 g = 3165,83 zł
Zabawka figurka żółw, szaro-brązowy z wyraźną teksturą skorupy, długa szyja, widok z boku.
4,9
Collecta
figurka kolekcjonerska, Żółw z wyspy Pinta, 3+; 1 szt.
20,99 zł
1 szt. = 20,99 zł
Zbliżenie na pięć aplikatorów do cieni z beżowymi gąbkami i czarnymi uchwytami, widok z góry.
5,0
O!Bella
aplikatory do cieni 5 szt.
5,79 zł
1 szt. = 1,16 zł
Gąbeczka 3D do makijażu KillyS Marble, różowo-niebieska, w blistrze, widok z przodu. Non latex.
4,0
KillyS Make Me Up!
gąbka do makijażu, 3D, Marble 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Biała butelka IWOSTIN Purritin Płyn Micelarny do cery tłustej, skłonnej do trądziku, widok z przodu.
5,0
Iwostin Purritin
płyn micelarny 215 ml
36,99 zł
100 ml = 17,20 zł
Czerwone opakowanie plastrów Wild Stripes Classic Sensitive, 20 szt., z motywem paisley i elastycznymi plastrami w różne wzory.
5,0
Wild Stripes Classic Sensitive
plastry na rany i otarcia 20 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Czarna kredka do oczu Bourjois Khôl & Contour z zaostrzoną, beżową końcówką i zdjętą skuwką obok.
4,8
Bourjois Khôl & Contour
kredka do oczu, miękka, nr 01 Noir-issime 1,14 g
37,99 zł
100 g = 3332,46 zł
TYLKO U NAS
Różowa opaska NANU z metaliczną kokardą w kolorze różowego złota i czarną metką z ceną 3.99 PLN.
4,8
Avanti Nanu
opaska do włosów, różowa, Złota Kokarda 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Niedostępny online
Urodzinowe skarpetki damskie w opakowaniu tortu "100 lat!", szare z kolorowym konfetti i wisienkami.
4,9
Soxo
skarpetki damskie, Sto Lat!, rozm. 35-40; 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Czarne rajstopy Gatta DOTSY 20 den w drobne kropki, na modelce z opakowaniem produktu, z boku.
3,0
Gatta Dotsy
rajstopy 20den, nero 2-S 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Damska woda toaletowa Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night w szklanej butelce z różowym płynem, widok z przodu.
5,0
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night
woda toaletowa dla kobiet 20 ml
69,99 zł
100 ml = 349,95 zł
Pudełko Czuczu Auta puzzle dla 18m+ z pojazdami: straż, policja, koparka, karetka, i postaciami, widok z przodu.
4,4
Czuczu Puzzle do pary
Auta, 18m+ 1 szt.
29,90 zł
1 szt. = 29,90 zł
Zestaw 40 wielokolorowych, miękkich pomponów samoprzylepnych w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
Happy Color
pompony dekoracyjne, samoprzylepne, Basic 40 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,25 zł
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss Berry Glace, otwarty z widocznym aplikatorem, pionowo na różowym tle.
4,9
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss
błyszczyk do ust, nr 600 Berry Glace 10 ml
44,99 zł
100 ml = 449,90 zł
AA Aloes Mgiełka do Twarzy SPF 50 z aloesem i niacynamidem, turkusowa butelka z białym korkiem, widok z przodu.
4,3
AA Aloes
mgiełka do twarzy, nawilżająco-rozświetlająca, SPF 50 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Palmolive Naturals Nourishing Hand Wash Orchid & Milk z witaminą E, butelka z zieloną pompką, widok z przodu.
4,8
Palmolive Naturals
mydło w płynie, do rąk, Orchidea i Mleko 300 ml
12,49 zł
100 ml = 4,16 zł
Opakowanie NAURA BIO Płatki owsiane górskie drobne 300g w przezroczystej torebce z brązową etykietą, widok z przodu.
4,9
Naura BIO
płatki owsiane, Górskie, Drobne 300 g
7,79 zł
100 g = 2,60 zł
Ralph Lauren Big Pony 1 Blue męska woda toaletowa, niebieska butelka obok pudełka z zielonym logo polo.
Ralph Lauren Big Pony 1
woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml
129,99 zł
100 ml = 324,98 zł
TYLKO U NAS
Owalna spinka do włosów z przezroczystej żywicy z zatopionym holograficznym brokatem, widok na opakowaniu.
4,9
Avanti Nanu
ozdoba do włosów, Holo 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Niedostępny online
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone