Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
  2. Wyniki wyszukiwania
Szukasz:

hair expert

TYLKO U NAS
Szampon Hair Expert Oczyszczenie i Objętość, z zieloną glinką, ciemna butelka z zieloną etykietą, z przodu.
4,8
Hair Expert Linia Profesjonalna
szampon do włosów, oczyszczający, zwiększający objętość z glinką i zieloną herbatą 280 ml
25,99 zł
100 ml = 9,28 zł
TYLKO U NAS
Hair Expert termoochronny spray wygładzający włosy 24k złoto. Prostokątna ciemna butelka z pomarańczową etykietą, widok z przodu.
4,7
Hair Expert
spray termoochornny do włosów, wygładzający z 24k złotem i ekstraktem monoi 140 ml
23,99 zł
100 ml = 17,14 zł
TYLKO U NAS
HAIR expert profesjonalny szampon wygładzający z 24k złotem i Monoi, ciemna butelka z pomarańczową etykietą, widok z przodu.
4,7
Hair Expert Linia Profesjonalna
szampon do włosów, wygłądzająco-nawilżający z 24k złotem i ekstraktem monoi 280 ml
25,99 zł
100 ml = 9,28 zł
TYLKO U NAS
Profesjonalny szampon Hair Expert z keratyną i olejem arganowym, ciemna butelka, widok z przodu.
4,7
Hair Expert Linia Profesjonalna
szampon do włosów, regenerujący z keratyną i olejem arganowym 280 ml
25,99 zł
100 ml = 9,28 zł
TYLKO U NAS
Hair Expert Magic Spray wygładzający włosy, ciemna butelka z atomizerem, blask i ochrona przed wilgocią.
4,5
Hair Expert Magic Spray
spray do włosów nadający blask 140 ml
28,99 zł
100 ml = 20,71 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoszara tubka odżywki Hair Expert, regenerująca z keratyną i olejem arganowym, widok z przodu.
4,7
Hair Expert Linia Profesjonalna
odżywka do włosów regenerująca, z keratyną i olejem arganowym 200 ml
25,99 zł
100 ml = 13,00 zł
TYLKO U NAS
Hair Expert peeling enzymatyczny do skóry głowy z kwasem bursztynowym, ciemna butelka ze sprayem, zielona etykieta, widok z przodu.
4,7
Hair Expert Linia Profesjonalna
peeling do skóry głowy, enzymatyczny 140 ml
27,99 zł
100 ml = 19,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa butelka Hair Expert odżywki bez spłukiwania z 24k złotem i monoi, z pompką, widok z przodu.
4,7
Hair Expert Linia Profesjonalna
odżywka do włosów, bez spłukiwania, wygładzająco-nawilżająca z 24k złotem i olejem monoi 90 ml
23,99 zł
100 ml = 26,66 zł
z1

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone