Szukasz:

himalaya

MEGA!
Himalaya Mint Fresh Herbal Toothpaste, zielono-białe opakowanie, liście mięty, tekst Gum Expert i Fresh Breath.
4,9
Himalaya Gum Expert Mint Fresh
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
8,79 zł
100 ml = 11,72 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie tubki pasty Himalaya PRO Hydroxyapatite Herbal Toothpaste, remineralizującej szkliwo, z miętą.
4,7
Himalaya Pro+ Hydroxyapatite
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
16,99 zł
100 ml = 22,65 zł
TYLKO U NAS
Dwie tubki Himalaya PRO Vitamin C White ziołowej pasty. Białe opakowanie z pomarańczową witaminą C i owocami figi/kiwi.
4,9
Himalaya Pro+ Vitamin C White
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
16,99 zł
100 ml = 22,65 zł