WzMOCnij rzęsy!

Marzą Ci się gęste i długie rzęsy? Spełnij marzenie, aplikując odżywki, które:

  • pielęgnują, wzmacniają i zagęszczają rzęsy i brwi;
  • zawierają aktywatory wzrostu;
  • przyciemniają pigment włosa.

Nie pozwól rzęsom na osłabienie! Poznaj patenty specjalistów.

PATENT 1. NOCNA KURACJA

Tak jak skóra i włosy wymagają regularnego nawilżania i regenerowania odpowiednimi balsamami, tak rzęsy i brwi potrzebują systematycznego wzmacniania odżywkami. 

Fotolia-RASP-Rossmann

PATENT 2. DOPASUJ DO POTRZEB

Do najpopularniejszych składników, jakie znaleźć można w odżywkach do rzęs, zaliczamy keratynę, aloes, kwas hialuronowy, ekstrakt ze świetlika. Niektóre odżywki mają też w składzie składniki nabłyszczające. Warto też wybierać preparaty hipoalergiczne.

Fotolia-RASP-Rossmann

PATENT 3. DWA W JEDNYM

Odżywki do rzęs ze szczoteczką znakomicie sprawdzają się także na brwiach. Poprawią kondycję włosków, zdyscyplinują je i dodadzą naturalny efekt lśnienia.

PATENT 4. ODPOWIEDNIA APLIKACJA

Możesz wybrać pasujący ci sposób aplikacji odżywki. Wygodne są bezbarwne żele, które nakłada się szczoteczką tak jak tusz do rzęs. Sprawdzają się też preparaty w formie pędzelka, które stosuje się jak eyeliner – na górnej i dolnej powiece tuż przy linii rzęs – od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka.

CZY WIESZ, ŻE…

Odżywka przedostaje się do mieszków włosowych i poprawia kondycję rzęs od cebulek po same końce. Rzęsy zyskują objętość i naturalny blask.

Wypróbuj