Dom i ogród

rossmann
TYLKO U NAS
domol płyn do higienicznego czyszczenia pralek, biała butelka z niebieską nakrętką, kamień i osady, widok z przodu.
4,8
Domol
płyn do czyszczenia pralki 250 ml
6,99 zł
100 ml = 2,80 zł
TYLKO U NAS
Alouette Classic 3-warstwowy papier toaletowy, 10 rolek, miękki, w błękitnym opakowaniu z białym wzorem kwiatowym.
4,9
Alouette Classic
papier toaletowy, 3-warstwowy 10 szt.
13,99 zł
1 szt. = 1,40 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie Alouette, papier toaletowy 3-warstwowy Jumbo Pack, 16 rolek, miękki, widok z przodu.
4,9
Alouette Classic
papier toaletowy, 3-warstwowy 16 szt.
21,99 zł
1 szt. = 1,37 zł
TYLKO U NAS
Dwie pionowe niebiesko-białe saszetki domol ODKAMIENIACZ o szybkim działaniu, opis: BARDZO SILNY, widok z przodu.
4,9
Domol
odkamieniacz o szybkim działaniu 2 x 15 g
2,99 zł
100 g = 9,97 zł
TYLKO U NAS
Domol wybielacz do prania, niebiesko-biała saszetka z koszulami, widok z przodu. Ultra-wybielanie od 20°C.
4,8
Domol
wybielacz w proszku do białych tkanin 50 g
3,99 zł
100 g = 7,98 zł
TYLKO U NAS
Domol Chusteczki zapobiegające farbowaniu, białe opakowanie, widok z przodu. Kolorowe grafiki odzieży i bąbelki.
4,9
Domol
chusteczki zapobiegające farbowaniu ubrań 24 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
TYLKO U NAS
Chusteczki higieniczne Alouette w pudełku z kwiatowym wzorem, 150 sztuk, 2-warstwowe, widok z góry pod kątem.
4,8
Alouette
chusteczki higieniczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 150 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie flink&sauber Scheuerschwamm 10 sztuk, widok z przodu na rozmytym tle kuchennym.
4,8
Flink&Sauber
gąbka kuchenna, do zmywania 10 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,42 zł
TYLKO U NAS
domol intensywny płyn do zmywarek w niebieskiej butelce 250 ml, z czerwoną nakrętką, 95% recyklingu.
4,9
Domol
płyn do czyszczenia zmywarek, intensywny 250 ml
5,99 zł
100 ml = 2,40 zł
TYLKO U NAS
domol Płyn do mycia szyb 750ml, niebieska butelka z białym spryskiwaczem i czerwonym spustem, widok z przodu.
4,8
Domol
płyn do mycia szyb 750 ml
4,99 zł
100 ml = 0,67 zł
TYLKO U NAS
Alouette ręcznik papierowy uniwersalny XXL, 2-warstwowy, 400 listków, biały, z fioletowo-żółtą etykietą.
4,8
Alouette
ręcznik papierowy, uniwersalny, 2 warstwowy 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette papier toaletowy rumiankowy, 3-warstwowy, 8 sztuk. Białe opakowanie z kwiatami rumianku i logo Alouette.
4,8
Alouette
papier toaletowy, 3-warstwowy, Rumiankowy 8 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania chusteczek Alpenblume w odcieniach zieleni i błękitu, z abstrakcyjnym wzorem liści.
4,9
Alouette
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 100 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie mydła domol Galasowe do efektywnego usuwania plam, z t-shirtami, na tle bąbelków.
4,8
Domol
mydło galasowe, odplamiające 100 g
7,99 zł
100 g = 7,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie 8 rolek 3-warstwowych ręczników Alouette Classic, niebieskie, z owocami, wybielane bezchlorowo.
4,9
Alouette Classic
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 8 szt.
18,49 zł
1 szt. = 2,31 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie Domol Eco Geschirr-Reiniger Tabs, 30 szt., bez barwników i zapachów, widok z przodu.
4,9
Domol
tabletki do zmywarki, ekoloigiczne 30 szt.
19,99 zł
1 szt. = 0,67 zł
W każdej łazience, oprócz kosmetyków, muszą znaleźć się przybory i akcesoria, takie jak dozownik na mydło czy lusterko. Nasz sklep oferuje duży wybór tego typu produktów, jednak w Rossmanie możesz wyposażyć także inne domowe pomieszczenia.
Folie spożywcze, dzbanki filtrujące, pojemniki na żywność, serwetki, ręczniki, ściereczki, kubki, rękawice kuchenne czy woreczki do lodu doskonale sprawdzą się w kuchni i jadalni.

Z kolei wystrój salonu i sypialni uzupełnią ramki, albumy, świeczki, dekoracyjne odświeżacze powietrza i drobne ozdoby, zaś pudełka, organizery i wieszaki na ubrania zapewnią funkcjonalność tych pomieszczeń. Oferujemy także artykuły biurowe oraz ozdobne torebki i papiery do pakowania prezentów. W naszym sklepie istnieje również dział elektronika, w którym znajdziesz akcesoria komputerowe, baterie oraz małe AGD, np. blender czy golarkę do ubrań.